Jump to content
Dogomania

Misia z sanatorium znalazła już swoją szczęśliwą przystań :)


mala_czarna

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikaragua']mądra dziewczynka, wie co dobre :)[/QUOTE]

Nooo,na całe menu z lodówki jedynie to zjadła rano:) już myslałam,ze tabletki nie zje...a teraz wsuwała karme dla psów,ale żeby tak z apetytem to bym nie powiedziała,raczej z duzego głodu...to nie jej jedzonko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']No co Wy z tym aniołem:roll: juz na swoim watku napisałam jaki ze mnie anioł:evil_lol:

A Miska zjadła :lol: z reki,ale zjadła...tabletke tez wrabała w chlebku z mascarpone:cool3: jakis kroczek do przodu ...[/QUOTE]

Cieszę się. Zresztą tak myślałam, że się w końcu skusi jak naprawdę zgłodnieje :)
Kaja, mówiłaś już w domu, że ona jakiś czas zostanie u Ciebie? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Cieszę się. Zresztą tak myślałam, że się w końcu skusi jak naprawdę zgłodnieje :)
Kaja, mówiłaś już w domu, że ona jakiś czas zostanie u Ciebie? :oops:[/QUOTE]

Jeszcze nie...narazie stosuje stara taktykę...przez zasiedzenie:) narazie wiedza ,ze kilka dni,ale chyba i tak mi nikt nie uwierzył :evil_lol: zobaczymy...tak i czy inaczej Miśka zostaje na dt a jak nie to obie bedziemy do adopcji:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Jeszcze nie...narazie stosuje stara taktykę...przez zasiedzenie:) narazie wiedza ,ze kilka dni,ale chyba i tak mi nikt nie uwierzył :evil_lol: zobaczymy...tak i czy inaczej Miśka zostaje na dt a jak nie to obie bedziemy do adopcji:diabloti:[/QUOTE]

Pamiętaj o fakturce od weta. Jak już będzie to trzeba ją przesłać na prywatny adres Soemy, i wtedy będzie zwrot pieniążków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Kava dasz radę ten cegiełkowy zrobić?

Tak, kaja, jesteś aniołem, zapewniam Cię :evil_lol:[/QUOTE]

Akurat:diabloti: juz ja wiem co we mnie siedzi:diabloti:

Oznajmiam,ze Misia zjadła wieczorna tabletke bez problemu :) oczywiście w chlebku z mascarpone:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Pamiętaj o fakturce od weta. Jak już będzie to trzeba ją przesłać na prywatny adres Soemy, i wtedy będzie zwrot pieniążków ;)[/QUOTE]

Jeszcze pamietam,gorzej bedzie jutro,ale jak nie jutro to w czwartek :) Jutro po sterylkach musze biegiem do warsztatu z samochodem,więc jak nie będzie jeszzce wypisanej to później odbiorę...ale spokojnie odbiorę ...a gdzie znajde prywatny adres soemy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']mądra dziewczynka, wie co dobre :)[/QUOTE]

ja tez uwielbiam mascarpone.... ale moje bioderka zaczynaja sie zaokraglac zbytnio...

[quote name='bric-a-brac']Kava dasz radę ten cegiełkowy zrobić?

Tak, kaja, jesteś aniołem, zapewniam Cię :evil_lol:[/QUOTE]

bric-a -brac , nie mam pojecia jak sie to robi,,,, jak do tej pory nie umiem nawet zdjec wstawiac... potrzebuje wiec dobrego szkolenia... Nikaragua zaoferowala sie mnie nauczac... ale tak szybko to to nie idzie... jezeli pytasz bo chcialabys zrobic na sama .... to rob kochana, predzej bedzie jakis pozytek z tego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']j,,,, jak do tej pory nie umiem nawet zdjec wstawiac... potrzebuje wiec dobrego szkolenia... Nikaragua zaoferowala sie mnie nauczac... ale tak szybko to to nie idzie......[/QUOTE]jestem do dyspozycji cały jutrzejszy dzień

[B]Wklejanie zdjęć[/B]
1. wchodzisz na [url]http://www.imageshack.us/[/url]
2. klikasz BROWSE i otwiera ci się to co masz na komputerze swoim, zaznaczasz zdjęcie, które chcesz przesłać (możesz kilka kolejnych) tzn [B]klikasz na nie 2 razy szybko[/B][U] lub [/U]1 raz i klikasz otwórz (gdy 2 razy, to już samo się zrobi)
3.klikasz prześlij teraz (niebieski napis ze strzałka)
4. zdjęcie pojawi się wśród masy napisów po lewej stronie ekrany
5. klikasz na nie 2 razy szybko
6. zdjęcie pojawi się na środku ekranu wśród napisów
7. ponownie klikasz na nie 2 razy szybko
8. klikasz na nie prawym przyciskiem, rozwiną się rożne napisy: ty wybierasz :kopiuj adres URL grafiki
9. wracasz na dogo i nad ramką w której piszesz wybierasz obrazek (kwadracik) z drzewkiem, klikasz lewym przyciskiem
10. w ramkę, która sie pojawi wklejasz zapisany adres obrazka i OK
GOTOWE

Link to comment
Share on other sites

Nie dają mi spokoju te koty :( Czy któraś z Was będzie może jeszcze kiedyś w Wieńcu i mogłaby zrobić im zdjęcia? Albo może jest możliwość żeby któraś z osób na miejscu takie zdjęcia zrobiła i przesłała? Założę im wątek na miau, ale czarno to widzę, raczej mało prawdopodobne, żeby na forum był ktoś z tych okolic... :(

Link to comment
Share on other sites

z zakończonego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/217354[/url] zostało mi trochę rzeczy, mogłabym część z nich (niektóre dostałam na konkretny cel, to nie mogę) wystawić dla Miśki i chłopaków u Kaja69, ale nie wiem czy ktoś przyjdzie, bo już ze 2-3 razy nie miały kupców.
Poradźcie....

Mój syn oddał 15(!) książek, jak nówki! z których wyrósł, jutro obfocę i będzie bazar :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Nie dają mi spokoju te koty :( Czy któraś z Was będzie może jeszcze kiedyś w Wieńcu i mogłaby zrobić im zdjęcia? Albo może jest możliwość żeby któraś z osób na miejscu takie zdjęcia zrobiła i przesłała? Założę im wątek na miau, ale czarno to widzę, raczej mało prawdopodobne, żeby na forum był ktoś z tych okolic... :([/QUOTE]

Kochana jeszcze porozmawiam z paniami z Włocławka,to typowe kociary,więc myślę ,ze temat będa ogarniać...

[quote name='bric-a-brac']Sorry, że mało pomysłowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218251-****-Przez-2-lata-jedna-osoba-nie-przesz%C5%82a-oboj%C4%99tnie.-Pomo%C5%BCesz-pomaga%C4%87-****-do-8.12[/URL][/QUOTE]

Bric ,to jest super pomysłowy :) dzieki sliczne :loveu::loveu::loveu:

A konto pewnie,że moze byc odrazu moje,zaraz Ci przeslę :)

[quote name='Nikaragua']z zakończonego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217354[/URL] zostało mi trochę rzeczy, mogłabym część z nich (niektóre dostałam na konkretny cel, to nie mogę) wystawić dla Miśki i chłopaków u Kaja69, ale nie wiem czy ktoś przyjdzie, bo już ze 2-3 razy nie miały kupców.
Poradźcie....

Mój syn oddał 15(!) książek, jak nówki! z których wyrósł, jutro obfocę i będzie bazar :)[/QUOTE]

Nicaragua,dzieki wielkie :) Ja tez mam zamiar wystawiac kolejny na moje psiaki... to studnia bez dna :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo to ja tu nie byłam...ona zawsze wylegiwała się na trawniku koło "Amorka"...

Dzisiaj Misia po raz pierwszy wyszła sama z legowiska jak ja zaołałam...bardzo bardzo niesmiało,ale przełamała się i merdała ogonkiem,chyba sama z siebie była dumna...z jedzeniem jest problem,nie wchodzi jej psia karma ,je tylko z reki i to po dłuższym namawianiu,albo jak Krecik próbuje przechwycic jadło:)

Link to comment
Share on other sites

kaja, to przecież rzut beretem od miejsca gdzie Misia leżała :)
Jeśli chodzi o to suche jedzenie, to tak sobie myślę, że Misię po prostu rozpuścili kuracjusze ;) A to kiełbaska, a to jakieś mięso z obiadu. Ja najpierw dawałam jej suchą karmę, ale później przestała jej smakować, więc jeździłam do Biedronki po karmę w puszce. Rozdziadoczyła się dziewczyna :) Jeszcze raz dzisiaj przyjrzałam się tym zdjęciom, które tutaj wstawiłąś, i tym, które ja wkleiłam po przyjeździe z sanatorium. Zdecydowanie to miejsce na główce zarosło!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']kaja, to przecież rzut beretem od miejsca gdzie Misia leżała :)
Jeśli chodzi o to suche jedzenie, to tak sobie myślę, że Misię po prostu rozpuścili kuracjusze ;) A to kiełbaska, a to jakieś mięso z obiadu. Ja najpierw dawałam jej suchą karmę, ale później przestała jej smakować, więc jeździłam do Biedronki po karmę w puszce. Rozdziadoczyła się dziewczyna :) Jeszcze raz dzisiaj przyjrzałam się tym zdjęciom, które tutaj wstawiłąś, i tym, które ja wkleiłam po przyjeździe z sanatorium. Zdecydowanie to miejsce na główce zarosło!![/QUOTE]

To miejsce ,to chyba to cos w rodzaju parku na przeciw Amorka???

A Misia oczywiscie,ze rozpuszczona:evil_lol: no niestety u mnie resztek nie dostanie...z ludzkiego jedzenia co najwyzej surowa marchew albo owoce;) i ona tak patrzy na mnie i jakby mówiła,ze w tym lokalu to jadło beznadziejne,kucharza prosze zmienic:diabloti:
Ja znalazlam to skaleczone miejsce,włoski sa krótsze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']...z ludzkiego jedzenia co najwyzej surowa marchew albo owoce;) i ona tak patrzy na mnie i jakby mówiła,ze w tym lokalu to jadło beznadziejne,kucharza prosze zmienic:diabloti:[/QUOTE]a gotowaną marchewkę ciotka nie dasz? (moja uwielbia, a surowej nie ruszy)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...