Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

[quote name='Aldona z Sosnowca']To w takim razie po co jest podany ostateczny termin 15 marca??Skoro zakończenie zgłoszeń 26 lutego??
Było napisać ,że opłaty przyjmujecie do 15 lutego,a nie marca,to nie byłoby takich problemów.
I że drukujecie potwierdzenia przed terminem wpłat.Poza tym nie zwlekałam do ostatniej chwili-ale tak,wiem-ZAWSZE winny jest wystawca ;-))
P.S.ale skoro napisane mam na potwierdzeniu,ze do zapłaty mam 240 i że taką wpłatę dostaliście-to z jakiej racji jest dodatkowo pieczątka NIEZAPŁACONE i brak numerków??
Wiem-z moje winy!![/QUOTE]
Jakby mieli drukować potwierdzenia wtedy co termin opłat to nikt takiego potwierdzenia nie dostałby do domu i wtedy byłby krzyk, że nie ma potwierdzeń.
Oddział katowicki jako jeden z nielicznych umożliwia dokonywanie wpłat do samego dnia przed wystawa, co jest dużym plusem, ale trzeba być świadomym, ze potwierdzenia rozsyłane są wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mysle ze oddzial katowicki jako jeden z nielicznych w Polsce niesamowicie idzie na reke wystawcom - dajac mozliwosc oplacenia wystawy nawet dzien przed sama wystawa i to w kwocie zgodnej z terminem w ktorym sie zglosilo

przeciez w wiekszosci oddzialow termin przyjmowania zgloszen = termin oplacenia wystawy, jesli mozna placic po terminie to zazwyczaj juz duzo wiecej

sama zglaszalam w pierwszym terminie, oplate robilam juz po zamknieciu zgloszen i doskonale zdawalam sobie sprawe ze moze sie to skonczyc tym ze bede musiala zaliczyc sekretariat bo pieniadze dojda juz po wysylce potwierdzen


zastanowmy sie czego oczekujemy od organizatorow ? chcemy placic na ostatnia chwile a jednoczesnie chcemy aby potwierdzenia przyszly mozliwie szybko - te dwie rzeczy wzajemnie sie wykluczaja

Link to comment
Share on other sites

ja również nie rozumiem problemu.....przecież ekipa oddziału Katowice ma na głowię organizację wystawy a nie śledzenie wpłat na koncie i rozsyłanie potwierdzeń.... zrobili to hurtowo po zakończeniu 2 terminu, oni by się zajechali jakby mieli wysyłać każdemu z osobna .. co to za problem wziąść na wystawę potwierdzenie przelewu i pokazanie go w sekretariacie...
poza tym po co tak narzekać jesteście członkami ZKWP ruszcie pupcie i pomóżcie lokalnemu oddzałowi w organizacji w ramach wolontariatu- im więcej doświadczonych łapek tym lepiej:)
usz do góry będzie ok:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Pilnie poszukuję transportu dla spanielki na trasie Śląsk (Rybnik) ---> Wrocław ---> Bolesławiec (lub gdziekolwiek bliżej Bolesławca np. Jelenia Góra, Wałbrzych, Legnica).[/B]


Do przewiezienia jest spanielka, która ma jechać do nowego domku.
Dorzucamy się do kosztów.
Bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']Ja powinnam być z aparatem sobota i/lub niedziela :D to jak coś to mi pisać jakie ringi wstępnie mam obfocić :)[/QUOTE] Niedziela, lodowisko, ring 14, groenendaele, nr 159, ok 12:00 - byłoby miło jakby czarne załapało się na jakimś zdjęciu ;)

A apropo tego co piszecie.. widzę takie czepianie się. Katowicki CACIB odwiedzam od iluś lat, teraz widzę ogromny postęp jeśli chodzi o organizacje - szybciej, sprawniej. Fakt nie przypominam sobie, żebym numerku nie dostała, ale płaciłam widocznie po wysłaniu potwierdzeń, bo na tej wystawie jest ta świetna możliwość płacenia później i należałoby to jednak docenić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada_Mirra']Ja powinnam być z aparatem sobota i/lub niedziela :D to jak coś to mi pisać jakie ringi wstępnie mam obfocić :)[/QUOTE]

Jeśli Będziesz miała czas, będę bardzo wdzięczna : Niedziela, ring 17, godz.10:40, ceskoslovensky vlcak :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Ponieważ też dostałam samo potwierdzenie z adnotacją "niezapłacono" wydrukowałam se potwierdzenie zapłaty i mam pytanie czy wszystkie formalności mogę załatwić np. w piątek czy w dniu wystawiania.:roll:
Pytam ponieważ będe na wystawie przez trzy dni (wystawiamy się w sobotę).[/QUOTE]
Spokojnie w piątek załatwisz jak się poranny tłum skończy w sekretariacie wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI'][B]Poszukuję transportu na jutro do Katowic z Radomia, 1 osoba bez psa BARDZO PILNE!! Dorzucam się do paliwa!![/B][/QUOTE]
Masz zapchana skrzynkę PW.
Mój tel. 601 29 85 50 - daj znac, czy sprawa aktualna,. chciałabym się połozyc spać, bo o 23 musze wysikac psy i zacząć przygotowywac się do wyjazdu.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wystawiałam dziś bloodhundkę w klasie młodzieży to była jej pierwsza wystawa!
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/417579_361080477265878_100000917870047_1075236_690252461_n.jpg[/IMG]
1lokata, doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB :)
Rozpoczęty Młodzieżowy Championat Polski :)
Strasznie się cieszę

Link to comment
Share on other sites

Przyjmuję "zamówienia" fotek na jutrzejszy dzień :) Na pewno będę przy ringu dla labków i goldenów i jak aparat wytrzyma to MP po południu. Reszta niestety komórką, chyba, że baterie się zlitują i się nie rozładują tak szybko jak zwykle xD .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...