Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

[quote name='maga18']GRATULUJE WSZYSTKIM!! :laola:

my troszke poszaleliśmy :grins:
psy z mojej hodowli:

Ch.Rom, Mł.Ch.Pl Doris Day Gattaca - doskonała I/4, CWC, res.CACIB i tym samym ukończyła CHAMPIONAT POLSKI

Enrico Mori Gattaca - doskonała I/2, Zw.Mł - to jego trzecia wystawa w kl. młodzieży i trzecia wygrana, więc ukończył MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

i moj imporcik:
Ch.Rom, Mł.Ch.Hol, Rom, Pl El Libertador-Simon Di China Latina - doskonały I, CWC i w porównaniu res.CACIB

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/426957_3160913820851_1205478570_32461936_372792172_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

bardzo , bardzo gratulujemy:):multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gia']go | denk@! czy mogę zapożyczyć fotkę z BIS Baby z niedzieli? (może na stronkę i FB) ;) Wilczak z mojej hodowli zajął 3 lokatę, a to był ich debiut - i psa i właścicielki :)
[/QUOTE]

Jasne, że tak. Jak chcesz to podaj maila to podeślę fotkę w lepszej rozdzielczości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KkorniK']A ja mam pytanie:, czy były przyznawane medale za lokaty?[/QUOTE]
Niestety, nie bylo medali. tylko pucharki za CACIb'y + finały:)

[quote name='Bundustar']Oj Asiu, Asiu, ależ się rozgorączkowałaś!
Nie miałam na myśli TYLKO weteranów ale BASENJI na wystawach WSZYSTKICH!!!
to co wymieniłaś to tylko "troszka" w skali tylu krajów!!! bo podałaś tytuły zdobyte nie tylko w Polsce! Policz sobie ile wystaw było w tych wszystkich krajach które byłaś uprzejma wymienić i wyciągnij sobie średnią! Dla Ciebie to dużo??? Wątpię!
MOIM zdaniem basenji nie często są na lokatowych miejscach na finałach i dlatego cieszy mnie, że w Katowicach i w WETERANACH i w V GRUPIE zajęły wysokie miejsca!!!
p.s. i jak już piszesz o wprowadzaniu w błąd i że wszystkie informacje są na dogomani to należy sprostować, że nie wszystkie! Bo nie wszyscy wpisują wyniki, a Tobie niestety, udaje się pominąć cudze sukcesy na Grupie czy Bisach zwłaszcza gdy dotyczą psów z innych hodowli basenji.[/QUOTE]
BUNDUSTAR, tradycyjnie, cos piszesz między wierszami... Tak, tradycyjnie.
I nie, nie rozgorączkowałam się, daleko mi do tego.
Moim zdaniem basenji w PL jest na większości wystaw dostrzegane. Piszę o tych wystawach, w których biorę udział. O tych , w których nie biore udziału - nie pisze i nie zamieszczam wyników. Co jest logiczne, prawda?
A jak nie znam wyników finałow to pisze, że nie zostaliśmy do końca i nie znam wyników. Bądź, jak nie śledze finałów, to tez nie zawsze wiem, co się dzieje na ringu. przy większej ilości psów zgłoszonych na wystawe, zawsze jest co robić. Nie mam obowiązku i nie mam zamiaru siedzieć przy ringu honorowym po to tylko, aby patrzec, co robią inni.
Właściciele psów z innych hodowli (jak to ładnie napisałas) doskonale wiedza, ze jest forum o nazwie Dogomania, jest watek "Basenji na wystawach" i tam można wpisywac swoje uwagi, watpliwości, spostrzezenia. Chwalic się lub ganić. Niestety, tego nie robią. Więc....? To mój problem? Nie, Ja nie mam z tym problemu, widac, że Ty masz.
Jakos moja konkurencja nie kwapi się do chwalenia się wynikami, pomimo wielokrotnych zaproszeń na DGM. Tez pytanie, dlaczego? Jak nie ma wyników, nawet cześciowych, to nie ma co prostowac lub uzupełniac. Nie siedzę przy kompie i nie śledze wszystkich wystaw ani w PL ,ani poza granicami PL.
Lecz jezeli mowa o wystawach, w których biore udział, to po prostu poczytaj sobie wyniki, a zobaczysz, że bardzo czesto jest tak, iz na wszystkich finałach basenji pojawia się na lokatach. Mało jeździsz, więc na pewno nie o wszystkich wystawach wiesz, jak to wychodzi z Twojego postu.
Popatrz choćby na wystawy tegoroczne: Rzeszów, Katowice, Głogów. Pisze tylko o wystawach rangi CACIB. I co? Rzeszów - basenji BOG3
Głogów - basenji BOG4
Katowice - basenji BOG2.
To tylko wyniki z konkurencji BOG, a nie z BIS Puppy, BABy, Junior, Veteran, w których to konkurencjach tez mamy osiągnięcia.
Nadal twierdzisz, że to mało? Jezeli "psy z innych hodowli" nie wygrywaja w konk. finałowych, to, prosze, nie wkładaj wszystkich do jednego worka, bo na to nie pozwolę.

Przepraszam wszystkich za ten OT.


[quote name='Agasia']Gratulacje dla wygranych!
A co do basenji to moim obiektywnym okiem jak na male i bezwlose psiaki sa na podium calkiem czesto ;)[/QUOTE]
Małe - jak najbardziej, ale troche tej sierści baski mają;)
I zgadzam się z Tobą, że basenji na podium lokuja się bardzo czesto:) Może nie te, o których by chciała napisac BUNDUSTAR, ale taka jest prawda, hahaha...

[quote name='Elitesse']
[B]Felicja Elitesse - V1 CWC[/B]
[B]Holly by MC Elitesse - V1 Zwyc Ml, NJwR - ukonczyla ML. CH.PL.[/B]
[/QUOTE]
Brawo:) Felka idzie jak burza:)

[quote name='Marchewkowy']to były jakieś pucharki nawet nie wiedziałam :P
Szkoda że nie było medali zawsze to fajna pamiątka :)
Ogólnie parkingi spoko obsługa bardzo miła :lol:
Sprawnie szło wchodzenie itp, sekretariat też bardzo miło :multi:
Jedyne co mi przeszkadzało to pofałdowane wykładziny na lodowisku :-( Może na przyszły rok da się je jakoś lepiej przytwierdzić?
Wczoraj z dożkiem 1/3 doskonały i w opisie ładnie wystawiony :multi:
Dziś moja Abisia kochana 1 lokata, Wybitnie Obiecująca, Best Puppy i wspaniały opis :loveu:
Na finały po 3 dniu nie miałam siły :-( i wróciłyśmy szybciutko do domku.
Jak by komuś się załapała moja Abisia to bardzo proszę o fotki :loveu:
Wszyscy sędziowie o których wystawiałam bardzo sympatyczni, szczególnie byłam ciekawa tych z zagranicy.
Asiaczku serdecznie gratuluję i cieszę się że się zobaczyłyśmy :multi:
Złośnica, kibicowałam wam na Bis, bardzo fajny bullek :)[/QUOTE]
Dla Was też duze brawa:)

[quote name='AbraCadabra']To i my się pochwalimy :) Dziewczynka z naszej hodowli dzisiaj BOB Baby i BEST IN SHOW Baby ;)
Jeśli komuś w obiektyw wpadłby shih tzu z bisów baby będę ogromnie wdzięczna ;)))[/QUOTE]
Uuuuuu, tylko pozazdrościć:)

[quote name='cockermanka']Nas sędziował Frank Kane.
ELFADDO Royal Antidotum FCI - dosk.I,Zw.Mł - to jego pierwsza wystawa, pierwsze bieganie na ringówce...i w dodatku pojechał sam z nami,bez właścicieli
CASSANOVA - dosk.IV w championach
ELHONNEY - w młodzieży dosk.III
CARRMEN - w championach - dosk,I,cwc, res.CACIB
GAFFA Galida - w weteranah - dosk.II (tym razem wygrała jej miotowa siostra)
[/QUOTE]
Gratulacje!

[quote name='lilix4']TOCZKA Morelowa Radość dosk1,Winner,CWC,CACIB
Bardzo się cieszę z wyniku zwłaszcza że były lokaty bez wniosków tylko z opisu nic nie wiem bo jest po francusku :)[/QUOTE]
Teraz juz znasz treść opisu:) Gratuluje, bo jest b. ładny (opis) i wyniku:)

[quote name='Metheora']Azir Metheora dosk1, Winner, CWC, CACIB ukończył Ch.PL
jak ktoś ma fotki MT bardzo proszę :)[/QUOTE]
Gratulacje!!!

[quote name='orinka']
A jak już piszę posta to również się pochwalę. Mój Awers z Koziego Rynku (vel Bajbus) pierwszy raz w klasie pośredniej 1/2 ocena doskonała, CWC, res.CACIB :)
No i mnie również było trochę przykro że na tak dużej wystawie nie ma nawet małego medaliku i nawet dyplomy za udział są formatu mniejszego niż na innych wystawach.[/QUOTE]
Jeżeli chodzi o dyplom, to uwazam, że mogłoby ich wogóle nie byc. A czy sa małe czy duże - mnie obojętne.

pzdr.

[quote name='maga18']GRATULUJE WSZYSTKIM!! :laola:

my troszke poszaleliśmy :grins:
psy z mojej hodowli:

Ch.Rom, Mł.Ch.Pl Doris Day Gattaca - doskonała I/4, CWC, res.CACIB i tym samym ukończyła CHAMPIONAT POLSKI

Enrico Mori Gattaca - doskonała I/2, Zw.Mł - to jego trzecia wystawa w kl. młodzieży i trzecia wygrana, więc ukończył MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI

i moj imporcik:
Ch.Rom, Mł.Ch.Hol, Rom, Pl El Libertador-Simon Di China Latina - doskonały I, CWC i w porównaniu res.CACIB
[/QUOTE]

[quote name='Frytela']Ja się na wystawie dowiedziałam że moje psy są fluffy... gratuluję sędziemu jego błyskotliwej wiedzy dotyczącej szaty.
W beaglach natomiast:
Got To B SNOOP DOG - w.o. 1, Best Baby, BIS BABY II!
JACKPOT Simpatica PS - dosk, 1/6, CWC
TOUCH OF AN ANGEL Simpatica PS - w.o. 1/2, Best Puppy
NATALIE FABOLOUS GIRL Simpatica PS - dosk, 2/3[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gia']go | denk@! czy mogę zapożyczyć fotkę z BIS Baby z niedzieli? (może na stronkę i FB) ;) Wilczak z mojej hodowli zajął 3 lokatę, a to był ich debiut - i psa i właścicielki :)

To samo pytanie do :** :)

Będę bardzo wdzięczna!![/QUOTE]

Jasne zdjęcia są po to aby z nich korzystać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bettylion']A ma ktoś fotki Shih Tzu ????[/QUOTE]

U mnie w galerii są dwa zdjęcia.

[url]https://picasaweb.google.com/102029443649911943065/Wystawa?authkey=Gv1sRgCNqh47vwlOiaSA#5721311112162061698[/url]

[url]https://picasaweb.google.com/102029443649911943065/Wystawa?authkey=Gv1sRgCNqh47vwlOiaSA#5721311506826922546[/url]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312284.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312235.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312679.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312346.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312096-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312392.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312119.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312377.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312545.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312582.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312623.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312327.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Krzysio[/B] dziekuje i pozostalym tez dziekuje :)

[B]Ania&Rumba[/B] [url]http://i1167.photobucket.com/albums/q621/revanna/CACIB%20niedziela%20Katowice/mwpr180312377.jpg[/url] pięęęęęęęęęęęęęękne zdjecie Majsika jak liże swoją nagrode :) przekaze wł linka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monalisa4']Z czegoś muszą organizować Bankiety dla sędziów i gości,dlatego na medale już nie starcza nawet 2 zł. W Sobotę na ringu głównym sędzia był w takim stanie ze ledwo wchodził pod schody:evil_lol:[/QUOTE]
Hehehe na pewno to ze zmęczenia... A tak na serio... może by tak warto zastanowić się czy tych zakrapianych bankietów nie przesuwać jednak na "po" zakończeniu wystawy? Wystawcy i osoby postronne mają oczy, nosy -widzą, czują i naprawdę czasem zdarzają się żenujące sytuacje...
I czego to się zachciewa ludziom -pytają o medale, jakieś dodatkowe nagrody na BIS-ach? Oj, oj,oj drodzy wystawcy - za te marne 120 zł ????
Pochwalić należy jednak organizatorów za pomyślenie o osobach do pomocy przy taszczeniu wystawowych "majdanów" wystawców po schodach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':**']Jasne zdjęcia są po to aby z nich korzystać.[/QUOTE]
[quote name='go|denk@!']Jasne, że tak. Jak chcesz to podaj maila to podeślę fotkę w lepszej rozdzielczości.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję ;)
Już pościągane, któreś wybiorę na stronkę i FB :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
BUNDUSTAR, tradycyjnie, cos piszesz między wierszami... Tak, tradycyjnie.
I nie, nie rozgorączkowałam się, daleko mi do tego.
Moim zdaniem basenji w PL jest na większości wystaw dostrzegane. Piszę o tych wystawach, w których biorę udział. O tych , w których nie biore udziału - nie pisze i nie zamieszczam wyników. Co jest logiczne, prawda?
A jak nie znam wyników finałow to pisze, że nie zostaliśmy do końca i nie znam wyników. Bądź, jak nie śledze finałów, to tez nie zawsze wiem, co się dzieje na ringu. przy większej ilości psów zgłoszonych na wystawe, zawsze jest co robić. Nie mam obowiązku i nie mam zamiaru siedzieć przy ringu honorowym po to tylko, aby patrzec, co robią inni.
Właściciele psów z innych hodowli (jak to ładnie napisałas) doskonale wiedza, ze jest forum o nazwie Dogomania, jest watek "Basenji na wystawach" i tam można wpisywac swoje uwagi, watpliwości, spostrzezenia. Chwalic się lub ganić. Niestety, tego nie robią. Więc....? To mój problem? Nie, Ja nie mam z tym problemu, widac, że Ty masz.
Jakos moja konkurencja nie kwapi się do chwalenia się wynikami, pomimo wielokrotnych zaproszeń na DGM. Tez pytanie, dlaczego? Jak nie ma wyników, nawet cześciowych, to nie ma co prostowac lub uzupełniac. Nie siedzę przy kompie i nie śledze wszystkich wystaw ani w PL ,ani poza granicami PL.
Lecz jezeli mowa o wystawach, w których biore udział, to po prostu poczytaj sobie wyniki, a zobaczysz, że bardzo czesto jest tak, iz na wszystkich finałach basenji pojawia się na lokatach. Mało jeździsz, więc na pewno nie o wszystkich wystawach wiesz, jak to wychodzi z Twojego postu.
Popatrz choćby na wystawy tegoroczne: Rzeszów, Katowice, Głogów. Pisze tylko o wystawach rangi CACIB. I co? Rzeszów - basenji BOG3
Głogów - basenji BOG4
Katowice - basenji BOG2.
To tylko wyniki z konkurencji BOG, a nie z BIS Puppy, BABy, Junior, Veteran, w których to konkurencjach tez mamy osiągnięcia.
Nadal twierdzisz, że to mało? Jezeli "psy z innych hodowli" nie wygrywaja w konk. finałowych, to, prosze, nie wkładaj wszystkich do jednego worka, bo na to nie pozwolę.

Przepraszam wszystkich za ten OT.



Małe - jak najbardziej, ale troche tej sierści baski mają;)
I zgadzam się z Tobą, że basenji na podium lokuja się bardzo czesto:) Może nie te, o których by chciała napisac BUNDUSTAR, ale taka jest prawda, hahaha...


Brawo:) Felka idzie jak burza:)

pzdr.[/QUOTE]

I znów opowieści z zielonego lasu i ustosunkowywanie się tylko częściowe do mojego zdania (które wolno mi mieć!), dokładnie w zakresie, który Tobie odpowiada.
Nie wiem skąd przekonanie, że zależy mi na wynikach jakiś określonych hodowli, sądzisz chyba po sobie! Oczywiście, że nie bywam na wystawach tak często jak Ty, nie posiadam też tyle basenji ile jest w Twojej hodowli ale chyba określenie, że mało jeżdżę w sytuacji gdy mam niespełna trzyletniego psa, ponad 30 wystaw na koncie również z wynikami na BOG i BIS!!! jest trochę odległe od prawdy! Są to wystawy nie tylko w Polsce. Staram się podkreślać sukcesy WSZYSTKICH przedstawicieli rasy basenji, zwłaszcza gdy się mi podobają, i cieszy mnie gdy jest ta rasa widoczna na finałowych rozgrywkach stąd mój wpis na tym forum, że również w weteranach basenji zostało zauważone i trudno mi uwierzyć w to, że o tym fakcie nie wiedziałaś! Widocznie to właśnie Tobie zależy na tym by tylko Twoja hodowla była zauważana ale to już Twoja sprawa! Nie mam zamiaru bawić się w dalsze dyskusje, napisałam, że w ostatnim czasie basenji lepiej widać na podiach to Ty wyłuszczasz pierwsze trzy wystawy tegoroczne i co?...Czego mają dowodzić?...Chyba właśnie mojej wysuniętej tezy!!!! bo nic innego nie udawadniają, przecież!!!
Chyba muszę sobie dać luz z Twoimi postami bo to nie ma sensu, mam tylko nadzieję, że każdy ma oczy, uszy i swoje zdanie i przy nim pozostanie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A tu troszkę moich fot
[URL]http://foto.onet.pl/cg53f,4wjogog19oo4[/URL]
ni są rewelacyjnej jakości

I woli przypomnienia się ma może ktoś Dog-i de Bordeaux??[/QUOTE]

O prosze i mój biały chłopiec załapał się na kilka fot :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Niestety, nie bylo medali. tylko pucharki za CACIb'y + finały:)


BUNDUSTAR, tradycyjnie, cos piszesz między wierszami... Tak, tradycyjnie.
I nie, nie rozgorączkowałam się, daleko mi do tego.
Moim zdaniem basenji w PL jest na większości wystaw dostrzegane. Piszę o tych wystawach, w których biorę udział. O tych , w których nie biore udziału - nie pisze i nie zamieszczam wyników. Co jest logiczne, prawda?
A jak nie znam wyników finałow to pisze, że nie zostaliśmy do końca i nie znam wyników. Bądź, jak nie śledze finałów, to tez nie zawsze wiem, co się dzieje na ringu. przy większej ilości psów zgłoszonych na wystawe, zawsze jest co robić. Nie mam obowiązku i nie mam zamiaru siedzieć przy ringu honorowym po to tylko, aby patrzec, co robią inni.
Właściciele psów z innych hodowli (jak to ładnie napisałas) doskonale wiedza, ze jest forum o nazwie Dogomania, jest watek "Basenji na wystawach" i tam można wpisywac swoje uwagi, watpliwości, spostrzezenia. Chwalic się lub ganić. Niestety, tego nie robią. Więc....? To mój problem? Nie, Ja nie mam z tym problemu, widac, że Ty masz.
Jakos moja konkurencja nie kwapi się do chwalenia się wynikami, pomimo wielokrotnych zaproszeń na DGM. Tez pytanie, dlaczego? Jak nie ma wyników, nawet cześciowych, to nie ma co prostowac lub uzupełniac. Nie siedzę przy kompie i nie śledze wszystkich wystaw ani w PL ,ani poza granicami PL.
Lecz jezeli mowa o wystawach, w których biore udział, to po prostu poczytaj sobie wyniki, a zobaczysz, że bardzo czesto jest tak, iz na wszystkich finałach basenji pojawia się na lokatach. Mało jeździsz, więc na pewno nie o wszystkich wystawach wiesz, jak to wychodzi z Twojego postu.
Popatrz choćby na wystawy tegoroczne: Rzeszów, Katowice, Głogów. Pisze tylko o wystawach rangi CACIB. I co? Rzeszów - basenji BOG3
Głogów - basenji BOG4
Katowice - basenji BOG2.
To tylko wyniki z konkurencji BOG, a nie z BIS Puppy, BABy, Junior, Veteran, w których to konkurencjach tez mamy osiągnięcia.
Nadal twierdzisz, że to mało? Jezeli "psy z innych hodowli" nie wygrywaja w konk. finałowych, to, prosze, nie wkładaj wszystkich do jednego worka, bo na to nie pozwolę.

Przepraszam wszystkich za ten OT.



Małe - jak najbardziej, ale troche tej sierści baski mają;)
I zgadzam się z Tobą, że basenji na podium lokuja się bardzo czesto:) Może nie te, o których by chciała napisac BUNDUSTAR, ale taka jest prawda, hahaha...


Brawo:) Felka idzie jak burza:)


Dla Was też duze brawa:)


Uuuuuu, tylko pozazdrościć:)


Gratulacje!


Teraz juz znasz treść opisu:) Gratuluje, bo jest b. ładny (opis) i wyniku:)


Gratulacje!!!


Jeżeli chodzi o dyplom, to uwazam, że mogłoby ich wogóle nie byc. A czy sa małe czy duże - mnie obojętne.

pzdr.[/QUOTE]
Bravo,Asiu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...