Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]dojazd na wystawę [/B]

[INDENT] Bardzo proszę napiszcie jak się jedzie z Warszawy do Katowic. Czy jest dużo utrudnień na drodze. My wystawiamy w niedzielę i zastanawiamy się ile mamy czasu przeznaczyć na dojazd. [/INDENT]


Dołączam się do pytania.
Ps
O ktorej wystawa się dzisiaj skończyła?

Edited by Czupsi
nie ten cytat
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o sędzim Jorgenie Hindse ? Może ktoś z dogomaniaków był przez niego dzisiaj sędziowany, albo widział jego ocenę w ringu ? Będzie sędziował w niedzielę wilczaki, więc jestem strasznie ciekawa ;) Może być na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widziałam to ok. godz. 10 było sporo wolnych miejsc na parkingu przed samym spodkiem , parking suchy, czysty /przynajmniej był taki w piątek ;) /, bliziutko do wejścia :)
Drugi parking /bezpłatny/ jest po drugiej stronie ronda, naprzeciwko spodka - trzeba objechać rondo wjazd jest od strony ul. Korfantego - tuż przy przejściu podziemnym -jest dość dużo miejsc parkingowych. Z tego parkingu jest wygodne dojscie do Spodka- przejsciem podziemnym pod rondem /co ważne - bez schodów/.

Edited by d_orka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Wystawiałam dziś bloodhundkę w klasie młodzieży to była jej pierwsza wystawa!
1lokata, doskonała, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB :)
Rozpoczęty Młodzieżowy Championat Polski :)
Strasznie się cieszę[/QUOTE]
Gratulacje raz jeszcze:)

[quote name='trusek']Bardzo proszę napiszcie jak się jedzie z Warszawy do Katowic. Czy jest dużo utrudnień na drodze. My wystawiamy w niedzielę i zastanawiamy się ile mamy czasu przeznaczyć na dojazd.[/QUOTE]
My wyjechalismy w piatek o 3 nad ranem i o 7.30 bylismy juz pod Spodkiem. Na drodze jest sporo mijanek, zawirowań, jak to przy budowach buwa. A ze tam duzo buduja/remontują, to zbyt szybko się nie pojedzie. Dużo patroli na drodze zarówno jak jechalismy "tam", jak i "nazad":)

[quote name='Merrick']Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś o sędzim Jorgenie Hindse ? Może ktoś z dogomaniaków był przez niego dzisiaj sędziowany, albo widział jego ocenę w ringu ? Będzie sędziował w niedzielę wilczaki, więc jestem strasznie ciekawa ;) Może być na PW :)[/QUOTE]
Mnie ocenial dzisiaj na ringu honorowym. Dokładny przegląd na ringu przygotowawczym, niektórych właścicieli pytał się o wiek ich psów, na nas nie zwrócił uwagi (tak mi się wydawało), a wyladowalismy u niego na grupie na II lokacie, hahaha. Wydaje mi się, że zwraca uwage na ruch, pokazanie psa... ale to sa uwagi z finałów...


[quote name='Czupsi'][B]dojazd na wystawę [/B][INDENT] Bardzo proszę napiszcie jak się jedzie z Warszawy do Katowic. Czy jest dużo utrudnień na drodze. My wystawiamy w niedzielę i zastanawiamy się ile mamy czasu przeznaczyć na dojazd. [/INDENT]Dołączam się do pytania.
Ps
O ktorej wystawa się dzisiaj skończyła?[/QUOTE]
Finaly zaczeły się punktualnie, a skóńczyły się ok. godz. 16.30.
Na podkreslenie zasługuje fakt, że nawet wybor juniorów odbyl się b.sprawnie - za co dziękujemy sędziom;)
W piątek byly oceniane tylko 4 grupy, więc tłumów nie bylo...

Pzdr.

[quote name='Elitesse']jak z parkowaniem ?[/QUOTE]
Jak ktos ma duzo tobołków, klatek itp. to lepiej zaparkowac samochód na tej ulicy, gdzie ulica idzie "pod górkę". Wyładowac tobolki i wtedy zdecydowanie łatwiej jest wejść na teren wystawy, bo nie ma schodów i innych przeszkód. Jak jest od inej stgrony/ulicy - nie powiem. Mysmy tak zrobili, a po wyładowaniu - kierowca pojechal poszukać sobie miejsca parkingowego niepłatnego (i takie znalazł, ale nie wiem, gdzie....).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My się tez pochwalimy:
[COLOR=magenta][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.3/3
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1/2
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1/1
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1/2, CWC, CACIB, BOS, BOB, BOG2 [/B][/COLOR]- sunia w grudniu urodzila maluszki i mieła ponad 4-miesięczna przerwę w wystawach, a mimo to pieknie ise pokazała; stała jak posążek a w ruchu biegała jak najprzedniejszy duński kłusak, hahaha. Jestem z niej mega dumna!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My się tez pochwalimy:
[COLOR=magenta][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.3/3
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1/2
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1/1
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1/2, CWC, CACIB, BOS, BOB, BOG2 [/B][/COLOR]- sunia w grudniu urodzila maluszki i mieła ponad 4-miesięczna przerwę w wystawach, a mimo to pieknie ise pokazała; stała jak posążek a w ruchu biegała jak najprzedniejszy duński kłusak, hahaha. Jestem z niej mega dumna!

pzdr.[/QUOTE]

Gratulacje.Jest powód do dumy i to nie jeden :)

Link to comment
Share on other sites

Po sporej przewie, odkurzyłam Lugera i wróciliśmy na ring, tym razem już w klasie weteranów i to z jakim sukcesem :razz: 3 miejsce na Bisie veteranów.
photo by *Gabriela
[img]http://i1195.photobucket.com/albums/aa395/Gabriela_WhereisgabiCom/DSC_0223.jpg[/img]
[img]http://i1195.photobucket.com/albums/aa395/Gabriela_WhereisgabiCom/DSC_0228-1.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Uchwycił ktoś może bracco w klasie szczeniąt? Był jedyny.
I my się nie pochwalimy, bo nie ma chyba czym, sędzia był strasznie surowy i 3/4 psów przez niego sędziowanych dostało bdb. I wydawałoby się, że jest to sprawiedliwe, ale jeśli chodzi o kilka z nich (nie mówię tu o moim ;) ), to myślałam że wara mi opadnie jak widziałam, że na pierwszych lokatach lądowały psy najbrzydsze, a ładne schodziły z niczym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My się tez pochwalimy:
[COLOR=magenta][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.3/3
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - dosk.1/2
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1/1
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1/2, CWC, CACIB, BOS, BOB, BOG2 [/B][/COLOR]- sunia w grudniu urodzila maluszki i mieła ponad 4-miesięczna przerwę w wystawach, a mimo to pieknie ise pokazała; stała jak posążek a w ruchu biegała jak najprzedniejszy duński kłusak, hahaha. Jestem z niej mega dumna!

pzdr.[/QUOTE]

Cieszę się, że basenji zostało zauważone na grupie V, no i również w Weteranach Vick z Loango znalazł się na drugiej lokacie, nieczęsto tak bywa, gratuluję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica']Po sporej przewie, odkurzyłam Lugera i wróciliśmy na ring, tym razem już w klasie weteranów i to z jakim sukcesem :razz: 3 miejsce na Bisie veteranów.
[/QUOTE]
Ooooo, a kogo my tutaj widzimy? Żebym wiedziała, że Ty bedziesz, to bym się zaczaiła z aparatosem:) Gratulacje, Kochana!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Cieszę się, że basenji zostało zauważone na grupie V, no i również w Weteranach Vick z Loango znalazł się na drugiej lokacie, nieczęsto tak bywa, gratuluję :)[/QUOTE]
Nie zgadzam się z Toba, że basenji na BIS WETERANÓW "nieczesto" ląduje na drugiej lokacie.
Tylko w 2011 r. bylo tak (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI):
Kowno 2011 - 1 miejsce
Presov 2011 - 1 miejsce
2xNitra 2011 - 2x 1 miejsce
Senec 2011 - 1 miejsce
Sopot 2011 - 1 miejsce
Białystok 2011- 1 miejsce
2xKowno 2011- 3 + 2 miejsce
Chorzów 2011 - 3 miejsce
Klubowa - 1 miejsce!, (Najlepszy Weteran Klubu)
Legionowo 2011- 2 miejsce
Kielce 2011 - 1 miejsce

a w 2012 r., również Felmeria:
Rzeszów 2012 - 4 miejsce
Kowno 2012 - 2 miejsce.

Więc, proszę, nie pisz takich "dziwnych" informacji, bo to jest wprowadzanie czytających w błąd.
Wszystkie wyniki są ogólnie dostepne na Dogomanii.
Przepraszam za OT, ale na takie przekłamania musiałam zareagowac.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...