Jump to content
Dogomania

iszkan

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

About iszkan

 • Rank
  Member
 • Birthday 02/17/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.bystryzsiwejpolany.republika.pl
 1. Ja dostałam potwierdzenie automatyczne mailem, dyplom wysłałam na maila, zapłaciłam i w tytule podałam nr rodowodu oraz imię i przydomek psa. Wszystko jasne i czytelne, teraz czekam na spis wystawców a numerek odbiorę na ringu u sekretarza. Ci co opłacają na wystawie numerek odbierają po zapłaceniu w sekretariacie. Wszystko jasne i czytelne ;-)
 2. iszkan

  Katowice CACIB 2012

  to może i ja poproszę z aparatem chętnych na ring 13 ( lodowisko) o 10, w niedzielę:razz:
 3. Bardzo prosimy o głos na RADOM, w naszym schronie jest grubo ponad 600 psów..., a miejsc tylko dla 300....Każdy z pracowników stara się jak może, ale sami nie dadzą rady....zapasy karmy kończą się! a nie ma pieniędzy na zakupienie nowej.... oddaj głos na RADOM i nakarm 600 brzuszków...

  http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj!

 4. iszkan

  szczenię

  Witam, Udało mi się przekonać kolejną osobę do nie kupowania od pseudo ;) szukam jednak dla tej osoby szczeniaka nie wystawowego czytaj taniej ;)Najlepiej samiec, może ma ktoś ? dziękuję z góry za pomoc.
 5. iszkan

  Zaklinacz psów

  Nikomu nie polecam jego metod a wręcz odradzam....Było też głośno, że jego metody działają tylko na chwilę. Najlepsza metoda to metoda pozytywnych wzmocnień, taką poleca i stosuje np. Victoria Stilwell natomiast Cesarowi daleko do tych metod, skutecznych metod. [B] [/B]
 6. iszkan

  Jak rozreklamowac rase

  mnie bardzo się podobają eurasiery. Napiszcie mi jak najwięcej o charakterze, o pielęgnacji. Dzięki;)
 7. iszkan

  Yorki na allegro!!!

  wielkie dzięki, znalazłam i już dzwoniłam. Teraz wszystko zależy od znajomych:multi:
 8. iszkan

  Kupię maltańczka miniaturkę

  [quote name='chi23']Marta40 proszę Cie nie ma takiej rasy jak maltańczyk miniatura...:shake::oops: Serio przecież takie psy od pokątnych hodowców to na okrągło chorują a jak chcesz mieć przyjaciela na długie lata to uzbieraj pieniądze czociażby na peta bo niektórzy lepsi hodowcy mają pieski które nie rokują dobrze wystawowo mimo to są z papierami i wiadomego pochodzenia a są tańsze od wybitnych szczeniąt[/QUOTE] Czy znacie gdzie obecnie mogę takiego kupić? Jak już pisałam szukam dla znajomych , których przekonałam do nie kupowania w pseudohod. Ale teraz ja im poszukuję psa.
×