Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

Diara coraz lepiej opanowuje SKAKING na człowieka, zaczynam się zastanawiać czy nie pouczyć jej skoków przez przeszkody, bo talent ewidentnie ma:)
Niestety nawet kiedy odwracam się tyłem i ją ignoruję, ciągle ponawia próby i skacze brudząc mnie łapami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Diara coraz lepiej opanowuje SKAKING na człowieka, zaczynam się zastanawiać czy nie pouczyć jej skoków przez przeszkody, bo talent ewidentnie ma:)
Niestety nawet kiedy odwracam się tyłem i ją ignoruję, ciągle ponawia próby i skacze brudząc mnie łapami[/QUOTE]

Neris - skasujesz mnie za pralnie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Po co mnie pyta na wątku o to samo co się dowiedziała przez telefon?

Diara ma ciekawy wokal.

Czasami zaczyna ryczeć znienacka, wtedy naprawdę można paść na zawał.
Jodłuje wyłącznie na widok dużych suk, których zdecydowanie sobie widzieć nie życzy.[/QUOTE]
Może sie przestraszyła świetego Mikołaja?.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']a zośkowych zdjęć z agility to nawet nie widziałam, zagineły w akcji, nigdy nie odstałam .... :-([/QUOTE]


A tu nie będzie?

[url]http://s83.photobucket.com/albums/j312/youstinker/alternatywa/poczatkujacy09/[/url]

Tam jest dość rozbudowany album, ale są też różne inne tego użytkownika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...