Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']tu jestem:

[IMG]http://www.coe.int/t/dg4/cultureheritage/heritage/Images/herein/10reunion.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jak to "korzystne'? Przecież miało się zawiesić?

EDIT: Sorryy! napisałyśmy w tym samym czasie :)
Widzę, widzę :)
Wiem gdzie jesteś :) Ale jakoś mi się nie zawiesiło:)

Poka inne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']To czekam na ten bazarek, może akurat coś mnie zainteresuje :)[/QUOTE]

Post pod postem ...
Zapraszam...:) Jeśli nie chcecie kupić, to chociaż podnieście od czasu do czasu,,, pleeeaaaaseeee....

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220606-Kalendarz-ścienny-z-Piotrem-Adamczykiem-)-Wysyłka-GRATIS-BONUS!-Dla-Diary.-Do-25.01.?p=18338739#post18338739[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Chyba nia ma co na to liczyć bo pewnie boi się żeby jej się nie wieszało ;-) :evil_lol:[/QUOTE]

Iljova, chyba nie... powód musi być inny. SBD to twarda sztuka :)

Diara siedzi w kojcu z Barym, i z tego co wiem dała mu wyraźnie, aczkolwiek dyplomatycznie :) do zrozumienia kto jest Panią na Włościach.
Ponieważ Neris radzi sobie z okiełznaniem sytuacji cieczkowej "buraka" doszłyśmy do wnioskiu, że sterylka odbędzie się tak jak należy czyli za min miesiąc.
Opinie, co do zabiegu w trakcie cieczki są różne (z przewagą na "nie"), więc poczekamy z tym jeszcze chwilę.


EDIT: Zaktualizowałam rozliczenie bazarku na Diarę.

[B]Agusiazet[/B]!!! Dziękuję za wpłatę deklaracji :loveu::loveu::loveu:

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

A ona nie jest żadnym burakiem,urody jest co prawda nieoczywistej ale żeby aż tak...

Wczoraj rozdzieliliśmy się naspacerze, dzieci poszły w lewo z Diarą a ja w prawo z Didierem. Po 5 minutach wracaliśmy, patrzę a Diara sunie na ugiętych nogach (nie pytajcie jak to zrobiła, wyglądało to właśnie tak!) całkowicie gotowa do ataku. Niestety okazało się, że to znany pies i nie ma co zaczynać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']A ona nie jest żadnym burakiem,urody jest co prawda nieoczywistej ale żeby aż tak...

Wczoraj rozdzieliliśmy się naspacerze, dzieci poszły w lewo z Diarą a ja w prawo z Didierem. Po 5 minutach wracaliśmy, patrzę a Diara sunie na ugiętych nogach (nie pytajcie jak to zrobiła, wyglądało to właśnie tak!) całkowicie gotowa do ataku. Niestety okazało się, że to znany pies i nie ma co zaczynać...[/QUOTE]

Neris - jesteś Królową Eufemizmów :evil_lol:
Cyt[I].:" urody jest co prawda nieoczywistej"....[/I]

"Burak" miał zabrzmieć.. hmmm... pieszczotliwie.

A co do widoku, to tak to opisałaś, że zgodzę się z Iljowa.
Ps. Czy dzieci dają radę utrzymać Diarę na lince?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...