Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

przy okazji zapraszam na bazarek eksperymentalny :-). udałos ię zrobić wątek realizacyjny, mimo problemów technicznych.

jeden fant podarowała abra, więc macie moralny obowiązek choć obejrzeć, hehehe

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/221189-BAZAREK-EKSPERYMENTALNY-W%C4%84TEK-REALIZACYJNY.-Do-20.01-godz.-21.00"]http://www.dogomania.pl/threads/221189-BAZAREK-EKSPERYMENTALNY-W%C4%84TEK-REALIZACYJNY.-Do-20.01-godz.-21.00[/URL]

Edited by sleepingbyday
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']no cóż... hehe, kiedy mnie ostatnio na zywo widziałaś ?[/QUOTE]
Na zywo to Tomasza Lisa widziałam :)
Ale Ciebie nie miałam jeszcze przyjemności.........
Żeby nas tu Neris nie pogoniła z tymi dyskusyjkami, ale psem nie poszczuła, a kilka brytanów to Ona ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Ale kasa wtedy wpadnie dla psiaków :evil_lol::evil_lol:
Neris to kiedy robisz bazarek ???[/QUOTE]
no, to byczo.

[quote name='Neris']Pragnę zauważyć, że ja tu zamieściłam tylko brata, a SBD własną czaszkę z gałami!

Jak zaczniemy sprzedawać to kogo bardziej zaboli?:evil_lol:[/QUOTE]

jakos czuję się pewnie, powiem ci :-)

za to patrz, z twoim bratem same korzyści, i dla psów i dla licytującego i może dla brata też, kto wie :p?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Pragnę zauważyć, że ja tu zamieściłam tylko brata, a SBD własną czaszkę z gałami!

Jak zaczniemy sprzedawać to kogo bardziej zaboli?:evil_lol:[/QUOTE]

Jesooo :)
Co się tu dzieje????
Człowiek pracuje w pocie czoła przez cały dzień i wieczór, i nie wie, jakie atrakcje go omijają :evil_lol:
SBD - Ty wariatko!!!!
od razu, jak spojrzałam - wiedziałam, że to TY :loveu: (nota bene: [B]komentarz twojej rodzicielki uważam za bezbłędny i bezkonkurencyjny [/B]:lol:)

Neris - jak zdobędziesz autografy swojego brata, to faktycznie można wystawiać na bazarku ..(że też mi do głowy nie przyszło)! To fotka z jakieś sztuki?

Chcecie trójwymiarowy skan mojej miednicy :cool3:...?

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko zdjęcie Buzkówny, ale nie wiem gdzie:placz:

A te fotki to z Playboya:diabloti: ale nie ma co lecieć, nie ukażą się, tak tylko sobie robił...

Ze sztuki ło takie:

[IMG]http://www.studiokolo.com/photos/2009_12_19_19_53_19_photo_XVEUJIRLKP.gif[/IMG]


SBD, dlaczego lewe oko masz szarsze od prawego, które jest czarniejsze??

Link to comment
Share on other sites

co, że wariatko, no co :roll:?

neris wstawia tutaj ciasteczka, to co, może bym i zalicytowała :oops:?

bo, chciałam zaznaczyć, że w ogóle mnie nie zrozumiałyście, to nie ma być bazarek z autrografami, z całym szacunkiem dla kaligrafii, ale parafki mnie nie interesują.

taak, koment mojej mamy niezły, klasyka westernu. ona w ogóle klasyką jedzie, np - "to nie przeciwko tobie".

neris, oczy mam zielone, ale technik sie pomylił i włożył czrno-biały film, stare ORWO w dodatku, no i nierÓwnomiernie zszarzałam :shake:.

o jezu, abra, padnę, dawaj tę miednicę, koniecznie!!!!


A, tak sobie pomyślałam, że może nie pokazuj nerisowo bratu tych postów, bo się poczuje uprzedmiotowiony czy co...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co???? a psa chociaż ma, albo conajmniej kota, czy w tych kwestiach też nie uczony?
cholera... może się okazać, ze taka wygrana na bazarku to tylko kłopot ;-) ;-)[/QUOTE]

Nic nie ma, panicznie się boi psów. Nie wiem, od kiedy, w młodości był normalny.
Kochał tylko moje "stare" psy- Ofkę,Zulę i Miodzia.
Resztę uważa za idiotów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Hei oszołomki :-) jak się macie ????[/QUOTE]

No hej :)
Boshheee, nie wiem komu i co w pierwszej kolejności odpisać :)

EDIT: SBD - usunęłaś swoje zdjęcie :(
Ja się swojej miednicy nie wstydzę...

[IMG]http://i43.tinypic.com/2ik3xhg.jpg[/IMG]

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...