Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[quote name='Neris']Dwa jej na razie wystarczą, bo chociaż kilka psów ma u mnie na imię "chodź tu zarazo", Diara jakoś tego imienia nie potrzebuje.[/QUOTE]

nie wiadomo co gorsze.....glut i burak czy zaraza:evil_lol:jak ty sie odnosisz do naszych futrzatych przyjaciol?:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Lepsze takie wesołe wątki niż kłótnie i jatki:)

Abra coś szemrała, że wyjeżdża na konferencję, więc zapewne sprawdzi konto po powrocie.


Mój internet już w ogóle oszalał, działa pierwsze pół godziny po włączeniu. Potem ciągle pokazuje, że przesyła, ale jakimś cudem nic z tego nie wynika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Lepsze takie wesołe wątki niż kłótnie i jatki:)

Abra coś szemrała, że wyjeżdża na konferencję, więc zapewne sprawdzi konto po powrocie.
[/QUOTE]

Hej! Hej!

Neris, Twoje przemyslenia bardzo mi się podobają :)
I zaskoczę Cię, ponieważ... Surprise !

Przelałam przed chwilą 200zł na Twoje konto, dokładną buchalterię wyłuszczę po powrocie.

Szybciutko wstawiam najnowsze wpływy na Diarę:

[B]Ewu [/B]- 10zł
[B]Ewa Ć[/B] (Myszorek? to TY???)- 30zł
[B]Kocurek [/B]- 16,27zł (chyba przeszło przez konto Ilony???)
[B]AimezMoi[/B] - 10zł
[B]Ja [/B] - 34,27zł

[B]Razem: 100zł
[/B]Resztę (100zł) udało mi się uzbierać wśród znajomych w pracy.... ale to jednorazowe deklaracje.

Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty!

Trzymajcie za mnie kciuki :) Mam nadzieję, że przeżyję i w czwartek się odezwę..
Konferencja jak konferencja - temat znany i przeżyty wielokrotnie (raporty, zestawienia, słupki..)
Ae dlaczego kazali nam podać nazwiska osób uposażonych na wypadek nieszczęśliwych wypadków???
Ne mam pojęcia jakie atrakcje szykuje moja firma (a brałam już udział w paint-ball, skokach na bungee, biegach na orientację, grach ulicznych, spływach na tratwach i kajakach, zajęciach na poligonie wojskowym, włącznie z musztrą i czołganiem się pod zasiekami ) - nigdy nikt nas nie doubezpieczał na okoliczność nieszczęśliwych wydarzeń... Dziwne....

Jeśli nie przezyję - kto zajmie się moimi yoreczkami ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Hej! Hej!

Neris, Twoje przemyslenia bardzo mi się podobają :)
I zaskoczę Cię, ponieważ... Surprise !

Przelałam przed chwilą 200zł na Twoje konto, dokładną buchalterię wyłuszczę po powrocie.

Szybciutko wstawiam najnowsze wpływy na Diarę:

[B]Ewu [/B]- 10zł
[B]Ewa Ć[/B] (Myszorek? to TY???)- 30zł
[B]Kocurek [/B]- 16,27zł (chyba przeszło przez konto Ilony???)
[B]AimezMoi[/B] - 10zł
[B]Ja [/B] - 34,27zł

[B]Razem: 100zł
[/B]Resztę (100zł) udało mi się uzbierać wśród znajomych w pracy.... ale to jednorazowe deklaracje.

Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty!

Trzymajcie za mnie kciuki :) Mam nadzieję, że przeżyję i w czwartek się odezwę..
Konferencja jak konferencja - temat znany i przeżyty wielokrotnie (raporty, zestawienia, słupki..)
Ae dlaczego kazali nam podać nazwiska osób uposażonych na wypadek nieszczęśliwych wypadków???
Ne mam pojęcia jakie atrakcje szykuje moja firma (a brałam już udział w paint-ball, skokach na bungee, biegach na orientację, grach ulicznych, spływach na tratwach i kajakach, zajęciach na poligonie wojskowym, włącznie z musztrą i czołganiem się pod zasiekami ) - nigdy nikt nas nie doubezpieczał na okoliczność nieszczęśliwych wydarzeń... Dziwne....

Jeśli nie przezyję - kto zajmie się moimi yoreczkami ?[/QUOTE]

Myszorek to ja Zosia Ć:)Nie deklaruję stałej bo nie mogę ale jak będę mogła wspomogę sunieczkę.Będę zaglądać do niej.Mam takie moje małe słabości.Ściskam Diarcię serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Melduję się w świecie żywych :), ale zmęczonych ...
SBD, ty Złośliwcze! Na szczęście nie zbierałam pedraków i nie skrobałam mchu na zupinę :evil_lol:
Jadło było przednie i podane pod nos...
Przez 0,5 dnia utwierdzano mnie (i inne baby), że jesteśmy białogłowymi dziewicami, które gromada rozochoconych samców porwała dla okupu.
Prawie uwierzyłam :cool3:
Fajnie było... zapomnieć na chwilę, że jest się DUŻĄ DZIEWCZYNKĄ i dać się porwać zabawie.
No i udało mi się przełamać lęk wysokości, z czego jestem najbardziej dumna.

Dzisiaj miałam kolejny dylemat, związany z potencjalnym DS dla Diary.
Przemyślałam sprawę i ... szukamy dalej !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...