Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[quote name='Neris']U mnie Play nie ma w ogóle zasięgu, ale spróbuję wziąć na próbę np Plus albo cyfrowy Polsat.[/QUOTE]

Jesooo! Weź cokolwiek, co u Ciebie zadziała...
Cyfrowy Polsat to chyba dość droga impreza (masz antenę satelitarną?), ale uważam, że komfort psychiczny "droższy pieniędzy"...
Przełknęłam Vectrę, ciężko było, ale życie toczy się dalej :)

Neris, czy ta suczka jest "bardzo", czy "mało" w typie jamnika?

[IMG]http://i49.tinypic.com/206ygx1.jpg[/IMG]

Ma bardzo białe ząbki z lekkim kamieniem. Obstawiamy jakieś 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Jesooo! Weź cokolwiek, co u Ciebie zadziała...
Cyfrowy Polsat to chyba dość droga impreza (masz antenę satelitarną?), ale uważam, że komfort psychiczny "droższy pieniędzy"...
Przełknęłam Vectrę, ciężko było, ale życie toczy się dalej :)

Neris, czy ta suczka jest "bardzo", czy "mało" w typie jamnika?

[IMG]http://i49.tinypic.com/206ygx1.jpg[/IMG]

Ma bardzo białe ząbki z lekkim kamieniem. Obstawiamy jakieś 3 lata.[/QUOTE]

ja moze nie Neris;),ale uwazam, mala jest bardzo jamnikowata;)tzn jest parowka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']ja moze nie Neris;),ale uwazam, mala jest bardzo jamnikowata;)tzn jest parowka:)[/QUOTE] Z przodu jamnikowata, pokaż z boku! Dzisiaj moja pierwsza parówka pojechała do nowego domu, zamieszkałą ze swoją cioteczną babcią IONĄ Neris. Troszkę sobie popłaczyłam, ale tylko troszkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Z przodu jamnikowata, pokaż z boku! Dzisiaj moja pierwsza parówka pojechała do nowego domu, zamieszkałą ze swoją cioteczną babcią IONĄ Neris. Troszkę sobie popłaczyłam, ale tylko troszkę...[/QUOTE]


Troszkę ....:roll: już to widzę ...

jak dla mnie jest w typie jamnika

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Z przodu jamnikowata, pokaż z boku! Dzisiaj moja pierwsza parówka pojechała do nowego domu, zamieszkałą ze swoją cioteczną babcią IONĄ Neris. Troszkę sobie popłaczyłam, ale tylko troszkę...[/QUOTE]

Jamnik, co nie?

[IMG]http://i46.tinypic.com/5vyphw.jpg[/IMG]

Iljova, też myślę, że nie takie troszkę...

Neris, co z glutem Diary?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']co słychać? wróciłam z wakacji i jak sobie pomyśle, ile watków mam do przeczytania, to mi słabo. coś mnie ominęło, [COLOR=#4b0082][SIZE=2]oprócz waszych kłótni [/SIZE][/COLOR];-)?[/QUOTE]

SBD, tak jak napisała Iljova - chyba Ci się wątki pomyliły ...
Tu NIKT NIGDY Z NIKIM SIĘ NIE POKŁÓCIŁ .
Tu jest kulturalna wymiana zdań n/t suki o imieniu Diara (na drugie Burak) i dość skuteczna próba (dzięki wszystkim wpłacającym) zebrania funduszy na opłacenie DT.

Iljova, SBD była chyba w bardziej dzikim miejscu niż lodowiec (chociaż mój facet twierdzi, że to bardzo cywilizowany kraj).

Neris, obserwuj tego gluta u Diary.... mam nadzieję, że nie jest to nie przetoka, związana ze stanem jej uzębienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']burak na drugie (albo na setne), to ma lisław ;-).

Kiedy jedziemy do korabiewic? sobota, czy niedziela?[/QUOTE]



[quote name='sleepingbyday']burak na drugie (albo na setne), to ma lisław ;-).

Kiedy jedziemy do korabiewic? sobota, czy niedziela?[/QUOTE]

Sobota.
W niedzielę się pakuję (do samochodu i bez keneli) i wybywam służbowo na konferencjo-survival w okolice Mikołajek.

Ejjjj... dlaczego uzurpujesz sobie prawo do nazywania Lisława Burakiem?
Chcesz tu wszczynać awantury? Ja byłam pierwsza z tym imieniem dla Diary!

Link to comment
Share on other sites

Niestety konto Diary dostałam jak już byłam na wyjeździe.Próbowałam się przebić przez masę wiadomości ale nie wiem gdzie teraz jest sunia:(Dużo wiadomości ale w sprawie psinki trudno się czegoś doczytać.Czekam na wiadomości o niej.Ponieważ przed wyjazdem nie dostałam konta i nie przelałam,to mogę teraz wysłać jej X2 ale napiszcie gdzie jest sunia i czy dalej w potrzebie?Pozdrawiam i czekam na wieści o psince...

Link to comment
Share on other sites

smieszny ten watek naprawde;)......Burak i glut.....ja nie wiem co o tym myslec,na innych watkach sa paczusie,misie,kudlatki a tu jest burak i glut:):evil_lol:
.....................
a wiec wybacz gluciku ale ciocia zawita na dogo tak po 15 wrzesnia.........teraz jestem tylko z doskoku,mam zbyt wiele na glowie i jestem w trakcie przeprowadzki......ale wroce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='myszorek']Niestety konto Diary dostałam jak już byłam na wyjeździe.Próbowałam się przebić przez masę wiadomości ale nie wiem gdzie teraz jest sunia:(Dużo wiadomości ale w sprawie psinki trudno się czegoś doczytać.Czekam na wiadomości o niej.Ponieważ przed wyjazdem nie dostałam konta i nie przelałam,to mogę teraz wysłać jej X2 ale napiszcie gdzie jest sunia i czy dalej w potrzebie?Pozdrawiam i czekam na wieści o psince...[/QUOTE]

Myszorek!
Diara, dzięki hojności kilku osób, deklarujących wpłaty , cały czas jest w DT u Neris.

Jutro podliczę wszystkie deklaracje i wpłaty, tym bardziej, że termin płatności upływa 09.09.
PS. Jestem pewna, że nie zebrałyśmy całej kwoty....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...