Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Alicja']i nawet fotki dała :)


ja też klnę a co ... jak się psu kliknie na ,,k,, to zaraz słyszy , a ogólnie też se rzucę mięsem , co se poklnę to moje i zaraz mi lepiej , no jedynie w pracy nie mogę :([/QUOTE]

a ja przeklinać się nauczyłam właśnie w przedszkolu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']Piekny ten Twoj labek,a zdjecia super,pozdrawiamy i machamy lapka :)[/QUOTE]
Dzięki :razz:

Oczywiście Bruti musiał na chwilę zepsuć tą harmonię jaka tam panowała :evil_lol: ale tylko na chwileczkę, tak to był grzeczniusi :loveu:

I od tego zlotu robie wszystkie zdjęcia w RAW-ach, nie wiem jak mogłam robić w JPG :shake: zupełnie inna obróbka i jakość zdjęć.

Chopper pilnuje aby kolacja go nie ominęła

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/TLfbBI1peV9JL1bS0shcYwswYF7kqDdOFfnMTzutHm8=w710-h477-no[/IMG]

Niewidomy Blender do adopcji

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7SPUhHydLBY/UbTVoWqPtuI/AAAAAAAAEKw/uIGdm25xOCQ/w810-h543-no/noweee-7.jpg[/IMG]

Tego psiaka chciałam ukraść właścicielom ośrodka :loveu:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GPvird79Nfw/UbTVqktBYGI/AAAAAAAAELQ/KVpJVIsElKo/w810-h543-no/noweee-11.jpg[/IMG]

Sasza i Falcor zlabowani na maxa
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o-H8K2NJ8o0/UbTVy2axZ6I/AAAAAAAAENA/FyLdrF_YB6g/w810-h543-no/noweee-27.jpg[/IMG]

Sasza i Bruti pilnują domku

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6RJpkZONijs/UbTWA6rRuPI/AAAAAAAAEPY/Qyt8CV-vYJc/w810-h543-no/noweee-44.jpg[/IMG]

Szkoda, że nie pojechalam na całość bo brakowało mi tego resetu, tej durnoty, tego luzu, człowiek pracuje cały rok i raz w roku przydaje się takie odmóżdżenie totalne :p

Link to comment
Share on other sites

Nero jest wyższy od Saszy i w sumie nie wiem który jest większy :diabloti:

17 lipca wyjeżdżamy ekipą do Macedonii :multi: jedziemy ma 1,5 tygodnia na taki trip na dwa auta w 8 osób, chcemy podjechać przy okazji do Grecji i Albanii :razz:
Jak mój brat z dziewczyną nie zdecydują się na ten czas zamieszkać u nas to będę szukała niani dla Brutusa :evil_lol:

czemu nikt nie słita na fotecki? :diabloti:

mata jeszcze mnie i grubasa :diabloti:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wLlm1WxVSsY/UbTV6vaJUZI/AAAAAAAAEOE/3nKCSu_YnhE/w702-h471-no/noweee-34.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']
Jak mój brat z dziewczyną nie zdecydują się na ten czas zamieszkać u nas to będę szukała niani dla Brutusa :evil_lol:

czemu nikt nie słita na fotecki? :diabloti:


[/QUOTE]

Nikt nie tita bo Ci każdy zazdrości urlopu :eviltong:

Dawaj Brutuska do mnie, bedzie miał raj na ziemi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']

Dawaj Brutuska do mnie, bedzie miał raj na ziemi :diabloti:[/QUOTE]

żebyś się nie zdziwiła jak Ci go podrzucę :diabloti:

Po zlocie zaczęło się z niego sypać, dzisiaj czesałam go dosłownie 5 minut i wyczesałam aż tyle:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/600315_614609088563662_1105082332_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jeden pies w tą czy w tą :eviltong:
u nas zawsze jest przechowalnia wakacyjna, i dopóki psy są w miare ogarniete to mi to zadnej róznicy nie robi. Terenu mają tyle, że te miejske to wysiadają zanim dojdziemy do konca pastwiska :evil_lol: wiec zasadniczo nie mam z psami problemów :eviltong:

a co do czesania, to pomnóż sobie tą kupkę raz 4. Mniej wiecej tyle wyczesuje z Joko w ciagu 5 minut :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']jeden pies w tą czy w tą :eviltong:
u nas zawsze jest przechowalnia wakacyjna, i dopóki psy są w miare ogarniete to mi to zadnej róznicy nie robi. Terenu mają tyle, że te miejske to wysiadają zanim dojdziemy do konca pastwiska :evil_lol: wiec zasadniczo nie mam z psami problemów :eviltong:

[COLOR=#008080][B]to jak braciszek nie będzie u nas zamieszkać na czas wyjazdu to pomyślę nad Tobą :loveu:[/B][/COLOR]
a co do czesania, to pomnóż sobie tą kupkę raz 4. Mniej wiecej tyle wyczesuje z Joko w ciagu 5 minut :shake:[/QUOTE]
ale Twoje mieszkają w budzie więc tak tego nie czujesz :diabloti:
[quote name='Amber']Kłaki... Problem nieistniejący :loveu: :eviltong:[/QUOTE]

ale masz te igiełki, które się wbijają wszędzie :eviltong:

i jak to motylkowa napisała na fejsie, powinnam tą kupę kłaków rozrzucić po tym parczku, wszyscy pewnie byliby szczęśliwi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Nie mam żadnych igiełek... Nie wiem w ogóle o co kaman z tym ;)[/QUOTE]

ja miałam jamnika i byly igiełki w dywanie wbite :diabloti: potem miałam pseudo dobka i też były igiełki :eviltong:
za to teraz kłęby sierści....masakra jak zaczęło się z niego sypać...

Nie mogę się już doczekać urlopiku...a tu jeszcze miesiąc...dzisiaj siedzę 12 godzin w pracy...a na dworze ma być 35 stopni...ah życ nie umierać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']ja miałam jamnika i byly igiełki w dywanie wbite :diabloti: potem miałam pseudo dobka i też były igiełki :eviltong:
za to teraz kłęby sierści....masakra jak zaczęło się z niego sypać...

Nie mogę się już doczekać urlopiku...a tu jeszcze miesiąc...dzisiaj siedzę 12 godzin w pracy...a na dworze ma być 35 stopni...ah życ nie umierać.[/QUOTE]

witam w klubie, ja co prawda tylko do 15, ale za to dzisiaj jestem bez auta, także na moja wioche wracam pks-em :-( Czyli bede w domu o 17-18?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']witam w klubie, ja co prawda tylko do 15, ale za to dzisiaj jestem bez auta, także na moja wioche wracam pks-em :-( Czyli bede w domu o 17-18?[/QUOTE]

Tak długo jedziesz peksem czy po prostu jest takie połączenie, że tak późno jesteś w domu? dobrze, że ja nie muszę nigdzie jeździć pksem bo bym chyba oszalała...wystarczy, że raz kiedyś jechałam na wiochę pod Toruniem i musiała całą drogę stać :-( mnóstwo ludzi, śmierdziało, stary autobus i pełno dziur na drogach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Tak długo jedziesz peksem czy po prostu jest takie połączenie, że tak późno jesteś w domu? dobrze, że ja nie muszę nigdzie jeździć pksem bo bym chyba oszalała...wystarczy, że raz kiedyś jechałam na wiochę pod Toruniem i musiała całą drogę stać :-( mnóstwo ludzi, śmierdziało, stary autobus i pełno dziur na drogach.[/QUOTE]

no to u nas to samo, raz, że dlugo, a dwa, że ...ujowe połaczenia sa, plus do tego jeżdzą puszki na sradynki, załadowane po brzegi, nie bede się tutaj rozwodzić o stanie swieżosci pasażerów, bo serio jestem w stanie zrozumiec, że faceci wracający po 8-10h z budowy pachniec fiołkami nie beda, ale kobiety?! Laski młode, ładne, a wali od nich gorzej od Joko po kąpieli w gnojówce. I najlepsze pot zamaskowany perfumem-do tego skwar w takim pksie i serio można rzygać... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']no to u nas to samo, raz, że dlugo, a dwa, że ...ujowe połaczenia sa, plus do tego jeżdzą puszki na sradynki, załadowane po brzegi, nie bede się tutaj rozwodzić o stanie swieżosci pasażerów, bo serio jestem w stanie zrozumiec, że faceci wracający po 8-10h z budowy pachniec fiołkami nie beda, ale kobiety?! [B]Laski młode, ładne, a wali od nich gorzej od Joko po kąpieli w gnojówce. I najlepsze pot zamaskowany perfumem-do tego skwar w takim pksie i serio można rzygać...[/B] :shake:[/QUOTE]
No dla mnie w MZK po mieście to już przegięcie jak w upał staję obok ładnej dziewczyny młodej i taki zapach od niej leci, że można zejść normalne...a mieszanka potu i tanich perfum to już naprawdę jest zabójczy zapach :shake: czy to tak trudno się pod pachami antyperspirantem się posmarować?
Mnie to bawią te lale, które nałożą tonę tapety na ryj i w upał im to spływa wszystko :evil_lol: zajebiście to wygląda :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']No dla mnie w MZK po mieście to już przegięcie jak w upał staję obok ładnej dziewczyny młodej i taki zapach od niej leci, że można zejść normalne...a mieszanka potu i tanich perfum to już naprawdę jest zabójczy zapach :shake: czy to tak trudno się pod pachami antyperspirantem się posmarować?
Mnie to bawią te lale, które nałożą tonę tapety na ryj i w upał im to spływa wszystko :evil_lol: zajebiście to wygląda :diabloti:[/QUOTE]

o to oto to :diabloti: boskie są, do tego jeszcze obowiązkowa mini, najlepiej lekko przyciasna, żeby się boczki wylewały i buty, w których za cholere nie umie chodzić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...