Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No gdybym mogła mieć tricolor to bym nie pogardziła :evil_lol: ale z racji tego, że tylko jednego mogę sobie dokoptować to będzie to czarnuch :razz: mimo, że biorąc pod uwagę że lepiej foty się robi czekoladzie to i tak będzie czarnuch :evil_lol:
Nic mi się nie chce.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Ale będziesz narzekać na kłaki! Na białym czarne, na czarnym jasne :lol:[/QUOTE]

Nie wiem już co lepsze...serio...białe walają się teraz wszędzie, Paweł narzeka bo ma 3/4 rzeczy ciemnych, ale czarne za to będzie widać na białym dywanie i kanapie :roll: życie :diabloti:
wygolę na łyso i będzie spokój :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Brutus od 17 lipca zostaje na 1,5 tyg pod opieką mojego brata i jego narzeczonej....ciekawe ile kg przytyje...może przestanę go karmić do tego czasu żeby na zaś schudł jeszcze?:diabloti:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000153_625829530774951_837469579_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a może zapomną karmić :hmmmm:[/QUOTE]
może tak być jeśli chodzi o suchą karmę, ale jeśli chodzi o resztki z talerza to na bank nie zapomną mu dać :diabloti:
[quote name='asiak_kasia']trzeba było go mi oddać, to by mu się mięśnie zrobiły :razz:[/QUOTE]
on ma mięśnie :evil_lol: moja bratowa ma cały czas L4 więc będzie z nim spacerować, tylko muszę go zaszczepić na wsciekliznę bo termin minął w lutym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Chciałam oznajmić wszystkim tym, którzy czasem tutaj zajrzą, że wyjezdżam i wracam nie wiem kiedy :evil_lol: zdjęcie tłustego Brutusa Załączę jak wrócę gdyż 3 kilo jest murowane :diabloti: baj baj :loveu:[/QUOTE]

ale do MACEDONII jedziesz? Burżujko? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciłam :multi:
podróż była masakryczna, ostatni raz pojechałam samochodem w prawie 30 godzinną trasę. Jechaliśmy przez Całą Polskę bo aż do Cieszyna, potem Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia i Macedonia. W Serbii bylo tak gorąco jak na pustyni,...w ogóle inne życie niż u nas...jedziesz autostradą a tam rowerzysta Ci jedzie pod prąd :crazyeye: na granicach pełno psów bezpańskich, w trasie zresztą też, kilka niestety było potrąconych i leżalo na samym środku ulicy, gdzie jadąc 120km/h czasem kierowcy nie zdążyli zareagować i kilka razy przejechaliśmy już po martwym psie czy borsuku :-( no ale w Serbii na autostradzie nie mają żadnych płotów ani nic...
Samo miejsce czyli miasto Ohrid bylo ok, tylko kierowcy mogli dostać pierdo**a, bo tam ludzie jeździli jakby nie bylo przepisów drogowych, pod prąd, piesi na środku jezdni przechodzili sobie, auta zatrzymywaly się na środku drogi i kierowca sobie wychodził do sklepu, a Ty stałeś w korku i ani w jedną ani w drugą...masakra pod tym względem.

Ale widoki przepiękne, jak zacznę w końcu obrabiać fotki to coś wrzucę, bo naprawdę jest co oglądać. Jeśli ktoś chcialby jechać to polecam, ale tylko na raz :evil_lol: i tylko samolotem, no nie ma opcji jechać autem tam drugi raz. Fajny kraj, ale tylko żeby pojechać tam raz, bylam, zobaczyłam i do domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Wróciłam :multi:
podróż była masakryczna, ostatni raz pojechałam samochodem w prawie 30 godzinną trasę. Jechaliśmy przez Całą Polskę bo aż do Cieszyna, potem Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia i Macedonia. W Serbii bylo tak gorąco jak na pustyni,...w ogóle inne życie niż u nas...jedziesz autostradą a tam rowerzysta Ci jedzie pod prąd :crazyeye: na granicach pełno psów bezpańskich, w trasie zresztą też, kilka niestety było potrąconych i leżalo na samym środku ulicy, gdzie jadąc 120km/h czasem kierowcy nie zdążyli zareagować i kilka razy przejechaliśmy już po martwym psie czy borsuku :-( no ale w Serbii na autostradzie nie mają żadnych płotów ani nic...
Samo miejsce czyli miasto Ohrid bylo ok, tylko kierowcy mogli dostać pierdo**a, bo tam ludzie jeździli jakby nie bylo przepisów drogowych, pod prąd, piesi na środku jezdni przechodzili sobie, auta zatrzymywaly się na środku drogi i kierowca sobie wychodził do sklepu, a Ty stałeś w korku i ani w jedną ani w drugą...masakra pod tym względem.

Ale widoki przepiękne, jak zacznę w końcu obrabiać fotki to coś wrzucę, bo naprawdę jest co oglądać. Jeśli ktoś chcialby jechać to polecam, ale tylko na raz :evil_lol: i tylko samolotem, no nie ma opcji jechać autem tam drugi raz. Fajny kraj, ale tylko żeby pojechać tam raz, bylam, zobaczyłam i do domu :diabloti:[/QUOTE]

Czego się chwalisz? Myślisz że fajna jesteś? :eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Czego się chwalisz? Myślisz że fajna jesteś? :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
oczywiście, że się chwalę :diabloti: ciesz się, że tylko w swojej galerii, a nie w każdym temacie po kolei :diabloti:
[quote name='Majkowska']Fajnie że już jesteś :)
Czekamy na fotki w takim razie ;)[/QUOTE]
to wrzucę coś na szybcika.

Jezioro nasze:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970822_636344609723443_1590113103_n.jpg[/IMG]

Niebo nad Albanią - ale fejs zepsuł jakość :angryy:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539589_636318503059387_1448345011_n.jpg[/IMG]

jaa :loveu:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/559975_636328599725044_831805868_n.jpg[/IMG]

Z Pawełkiem
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/999557_636349203056317_997660160_n.jpg[/IMG]

reszta na dniach będzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

Aleśta sie w podróż wybrali ....ale jasne ze warto , tylko męczarnia pewnie straszna .
Znajomy wrócił z Albanii w zeszłym tygodniu , ma tam szwagra , był szoknięty przepaścią cywilizacyjną a jednocześnie zachwycony właśnie widoczkami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']:loveu:Jaka piękna rinusiowa :loveu:
:evil_lol:[/QUOTE]
dziękuję :evil_lol::eviltong: wybieram fotki na których nie mam brzucha :diabloti:
[quote name='Alicja']Aleśta sie w podróż wybrali ....ale jasne ze warto , tylko męczarnia pewnie straszna .
Znajomy wrócił z Albanii w zeszłym tygodniu , ma tam szwagra , był szoknięty przepaścią cywilizacyjną a jednocześnie zachwycony właśnie widoczkami .[/QUOTE]

on zacofanie to jest tam trochę...fakt można doznać szoku....u nas na ulicy były nawet rozstrzelane znaki drogowe...samochody to wyglądały jakby miały się rozpaść za chwilę...religia to głównie islam, pełno meczetów tam było.
Nie mogłabym tam mieszkać... ale w momencie jak drugie auto od nas dostało mandat 150 euro i jednocześnie został im zabrany paszport to właśnie rodzina z Albanii nam pomogła go odzyskać i to wszystko ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...