Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

[quote name='Rinuś'] czy to tak trudno się pod pachami antyperspirantem się posmarować? [/QUOTE]

Robiłam na ten temat małą sondę i one używają antyperspirantów i dezodorantów tyle, że jakiegoś taniego badziewia które działa 3/4 h góra i potem pot się leje. I to większość tak robi. Faceci też. Bo po co kupić coś porządnego jak za 2 zł można :roll:

Przed urlopem TZta byliśmy w biedrze i przeszła o bok nas babka na oko zadbana 40. Jak zajechało to dziękuje bardzo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Okamia']Robiłam na ten temat małą sondę i one używają antyperspirantów i dezodorantów tyle, że jakiegoś taniego badziewia które działa 3/4 h góra i potem pot się leje. I to większość tak robi. Faceci też. Bo po co kupić coś porządnego jak za 2 zł można :roll:

Przed urlopem TZta byliśmy w biedrze i przeszła o bok nas babka na oko zadbana 40. Jak zajechało to dziękuje bardzo...[/QUOTE]

ale kurde dobre antyperspiranty, tez nie kosztują jakiegoś zajebistego majątku. Ja uzywam ziaji anty i bloker (jak wiem, że naprawde bedzie jebitnie gorąco i nie bedzie mnie długo w domu) i jedno i drugie kosztuje w aptece jakies 12-15zł. To serio nie jest majątek...:shake:

I o ile jestem w stanie zrozumiec facetów, wracajacych z fizycznej roboty( to na ogól widać) o tyle paniuski w żakieciuku i sukience już za cholere nie. Chociaż co ja się dziwię, skoro widuje kobiety nie golące nóg. i to wcale nie są stare babcie, tylko babeczki po 30-40lat, a kłaki takie długie, że to nie jest kwestia "zapomniałam ogolic" :roll:

oj długo by można, bardzo długo w tym temacie. TZ siostra pracuje w szpitalu dziecięcym, jakie tam skacje odchodzą to głowa mała. Ostatnio przywieźli dziewczynę 16lat, nieprzytomną, a raczej zalaną w trupa, która w żoładku miała okolo 0,5l spermy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
oj długo by można, bardzo długo w tym temacie. TZ siostra pracuje w szpitalu dziecięcym, jakie tam skacje odchodzą to głowa mała. Ostatnio przywieźli dziewczynę 16lat, nieprzytomną, a raczej zalaną w trupa, która w żoładku miała okolo 0,5l spermy...[/QUOTE]
......:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, że to nie jest dużo ;) Tylko napisałam punkt widzenia niektórych osób, z którymi poruszyłam ten temat ;) Im jest żal wydać nawet 5 czy 6 złody na rexone czy inny produkt znanej marki skoro kupią za 2 zł...

W temacie ja teraz dostałam fajny dezodorant w chusteczkach z cleanica do testowania i jak na razie jestem zadowolona. Używam tego w ciągu intensywnego dnia raczej dodatkowo. Normalnie używam sztyftów rexony czy lady coś tam blokera też mam jeżeli wiem, że będzie masakra ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']......:mdleje:[/QUOTE]

mam więcej takich kawałków, i żeby było smieszniej to są dziewczyny które mają max. 16 lat :roll:

[quote name='Okamia']Ja wiem, że to nie jest dużo ;) Tylko napisałam punkt widzenia niektórych osób, z którymi poruszyłam ten temat ;) Im jest żal wydać nawet 5 czy 6 złody na rexone czy inny produkt znanej marki skoro kupią za 2 zł...

W temacie ja teraz dostałam fajny dezodorant w chusteczkach z cleanica do testowania i jak na razie jestem zadowolona. Używam tego w ciągu intensywnego dnia raczej dodatkowo. Normalnie używam sztyftów rexony czy lady coś tam blokera też mam jeżeli wiem, że będzie masakra ;)[/QUOTE]

oo to musze się rozejrzec za tymi chusteczkami-lubię wynalazki, które ułatwiają zycie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']

oj długo by można, bardzo długo w tym temacie. TZ siostra pracuje w szpitalu dziecięcym, jakie tam skacje odchodzą to głowa mała. Ostatnio przywieźli dziewczynę 16lat, nieprzytomną, a raczej zalaną w trupa, która w żoładku miała [B]okolo 0,5l spermy...[/B][/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye:
nawet nie chce sobie wyobrazić jak ta sperma dostała się w takiej pojemności do jej żołądka :shake:

Ja używałam kiedyś Vichy z zieloną nakrętką, jest naprawdę super i zajebiaszczo pachnie :loveu: a teraz mama przywiozła mi z niemiec jakąś kulkę i też jest fajna i ładnie pachnie, a mama dała za nią groszę (tzn niemieckie grosze :evil_lol:). Ziaja bloker jest podobno dobry.
A jak ktoś ma problem z nadmierną potliwością to Etiaxil też jest ok.

Link to comment
Share on other sites

Używam ziaja bloker raz na kilka dni od ponad roku, i bardzo go lubię :loveu: Jest tani i bardzo skuteczny, choć wrażliwca może zapiec, ale ja zniosę wszystko.

Wpadłam zapytać co z papisiem, będzie w tym roku? :razz:

Łojezu, pół litra spermy w żołądku? wyobraziłam sobie to w butelce coli :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Używam ziaja bloker raz na kilka dni od ponad roku, i bardzo go lubię :loveu: Jest tani i bardzo skuteczny, choć wrażliwca może zapiec, ale ja zniosę wszystko.

[I][B]Wpadłam zapytać co z papisiem, będzie w tym roku? :razz:[/B][/I]

Łojezu, pół litra spermy w żołądku? wyobraziłam sobie to w butelce coli :crazyeye:[/QUOTE]

Co do papisia to nie wiem,.... na 90% nie będzie w tym roku tylko przyszłym... Na razie nie myślę o tym, chcę najpierw pojechać na wakacje, odpocząć i potem ustabilizować sytuację materialną :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']:crazyeye::crazyeye:
nawet nie chce sobie wyobrazić jak ta sperma dostała się w takiej pojemności do jej żołądka :shake:

Ja używałam kiedyś Vichy z zieloną nakrętką, jest naprawdę super i zajebiaszczo pachnie :loveu: a teraz mama przywiozła mi z niemiec jakąś kulkę i też jest fajna i ładnie pachnie, a mama dała za nią groszę (tzn niemieckie grosze :evil_lol:). Ziaja bloker jest podobno dobry.
A jak ktoś ma problem z nadmierną potliwością to Etiaxil też jest ok.[/QUOTE]

no ziaji kosmetyki ogólnie dają radę, i cenowo tez są sensowne. Swego czasu uzywałam aloesowy antyperspirant tez niemiecki. I kurde jakość kosmetyków w dojczlandii jest jednak dużo wyzsza niz to co my dostajemy na pl rynek.

[quote name='Fauka']Używam ziaja bloker raz na kilka dni od ponad roku, i bardzo go lubię :loveu: Jest tani i bardzo skuteczny, choć wrażliwca może zapiec, ale ja zniosę wszystko.

Wpadłam zapytać co z papisiem, będzie w tym roku? :razz:

Łojezu, pół litra spermy w żołądku? wyobraziłam sobie to w butelce coli :crazyeye:[/QUOTE]

bloker ziaji jest zajebisty-chociaż faktycznie może drażnic, ja wiem, że kiedys genialnie po depilacji pach sobie posmarowałam blokerem, i było ostro :diabloti:

z takich ciekawostek. Przywieźli karetką dziewczynę, bo się na bol brzucha uskarża, podobno dość cięzki stan jej był. Wiecie jaki był powód?
Dziewczynka postanowiła się zabawić i sobie wsadziła 2 baterie takie wielkie r-12, i juz wyjąc nie mogła, to chodziła z tym 2 tyg, w koncu jej się wylały tam w środku. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']bloker ziaji jest zajebisty-chociaż faktycznie może drażnic, ja wiem, że kiedys genialnie po depilacji pach sobie posmarowałam blokerem, i było ostro :diabloti:

z takich ciekawostek. Przywieźli karetką dziewczynę, bo się na bol brzucha uskarża, podobno dość cięzki stan jej był. Wiecie jaki był powód?
Dziewczynka postanowiła się zabawić i sobie wsadziła 2 baterie takie wielkie r-12, i juz wyjąc nie mogła, to chodziła z tym 2 tyg, w koncu jej się wylały tam w środku. :roll:[/QUOTE]

Też użyłam go po depilacji, prawie się popłakalam i ścieranie ręcznikiem nawet nie pomogło :evil_lol:

Ja się zastanawiam co z tą młodzieżą jest nie tak :shake: mnie mama na krótkiej smyczy nigdy nie trzymała, a nigdy takich durnych pomysłów nie miałam. Może dlatego że miałam psy, nie miałam czasu na głupoty :evil_lol:
Przedwczoraj byłam w centrum handlowym, długo nie byłam i przeżyłam lekki szok. Dzieciaki w krotkich spodenkach, koszulkach na ramiączkach i grunych czapkach zimowych z napisem "SWAG". I d tego obowiązkowe oprawki od okularów lub "zerówki" I całe stado tak identycznie ubranych dziewczynek i chłopców, chłopców to coraz trudniej odróżnić od dziewczynek. Staro się czuję bo nie rozumiem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Też użyłam go po depilacji, prawie się popłakalam i ścieranie ręcznikiem nawet nie pomogło :evil_lol:

Ja się zastanawiam co z tą młodzieżą jest nie tak :shake: mnie mama na krótkiej smyczy nigdy nie trzymała, a nigdy takich durnych pomysłów nie miałam. Może dlatego że miałam psy, nie miałam czasu na głupoty :evil_lol:
Przedwczoraj byłam w centrum handlowym, długo nie byłam i przeżyłam lekki szok. Dzieciaki w krotkich spodenkach, koszulkach na ramiączkach i grunych czapkach zimowych z napisem "SWAG". I d tego obowiązkowe oprawki od okularów lub "zerówki" I całe stado tak identycznie ubranych dziewczynek i chłopców, chłopców to coraz trudniej odróżnić od dziewczynek. Staro się czuję bo nie rozumiem :diabloti:[/QUOTE]

Ja już dawno wypadłam z obiegu, nie kumam nowych mód, i ogólnie mam wazniejsze rzeczy na głowie. Ale znajomi mają dzieciaki w róznym wieku, i przeraża mnie to serio, jakie to są dzieci. Komputer, net, tablet, telefon, najlepiej z jabłuszkiem. I tyle.
Ja to popierdzielalam po drzewach, rozwalam sobie kolana, miałam gang rowerowy, ewentualnie bywalo się czarodziejka z księżyca (mielismy kolege, który zawsze chciał bym tą z marsa, i tak jest homo :eviltong: )

I fakt, psy były u mnie od zawsze i zawsze trzeba było poświęcić im kupę czasu, staruszkowi mi tłukli do łba, że jak się coś weźmie do domu, to trzeba mu stworzyć najlepsze warunki jakie można. i dlatego majac 7-12 lat latałam z moimi wszelakimi burkami całymi dniami, serwując im taki socjal, że najlepszy behaworysta moze się schować :evil_lol:
I gadamy tak sobie z TZ czasem, ze z nas to już starzy ludzie, bo serio nie nadążamy, a od czasu wyprowadzki z miasta, coraz wiecej nam brakuje do czołówki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

To ja mam 25 lat i tez już nie nadążam za dzisiejszą młodzieżą :shake:
Wytapetowane lampucery, ledwo dupe zakrywają, przeklinanie pełną parą w miejscach publicznych.
W zeszłym roku jechałam autobusem z kumpelą i wsiadły dwie dziewczynki - 15 lat góra? I jedna do drugiej mówi - " zostawiłam Filipa", na co ta druga do niej "a dlaczego?" ,ta pierwsza " bo miał małego kutasa". No ja oczy zrobiłam wielkie jak 5 złotówki...:crazyeye: i w tym właśnie momencie stwierdziłam, że nie będę miała córki :shake: jak mam potem zachodzić w głowę co moja kochana córeczka robi to bym oszalała...bo wiadomo 24h nie można trzymać jej w domu, a jak wpadnie w złe towarzystwo to czasem i wpi****l nie pomoże - chociaż za moich czasów pomagał moim rodzicom skutecznie zniechęcać mnie do wybryków :evil_lol:

Omry będziesz miała papisia?

Link to comment
Share on other sites

Jak się wychowa tak się ma ;) Mnie tam nigdy nie ciągnęło do imprez, chłopaków itp. Wolałam siedzieć przed kompem oraz raczkującym internetem. Wszystkie "złe" rzeczy zaczęłam robić po 18, a więc byłam już "dorosła" :eviltong:

TŻ ma takiego młodszego kolegę, 16 latka i jak opowiada o dziewczynach (leżące w wymiocinach bez bluzki na imprezach) to się włos na głowie jeży. Ale jak mówię, sporo zależy od domu i wpojonych wartości.

Ja muszę mieć córkę, żeby miał mi kto zwierzyńca pilnować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']
oo to musze się rozejrzec za tymi chusteczkami-lubię wynalazki, które ułatwiają zycie :cool3:[/QUOTE]

Mają być w Rossmanie, Auchanie i czymś jeszcze ale nie pamiętam. Są dwie wersje Soft i fresh - obie ładnie pachną ;)

Gdy ja byłam w nastolatką (a to chyba aż tak dawno nie było) no to też jeszcze tak, źle nie było. Fakt przesiadywaliśmy popołudniami w parku, ale nie było takiego parcia na posiadanie ajfonów i gadżetomanii... Moje siostry teraz są nastolatkami ale aż tak głupich pomysłów nie mają ... Ale jak słucham co czasami moja najmłodsza opowiada to aż strach :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']No planuję, ale jak do tej pory był to czas nieokreślony, teraz jest szansa, że stanie się to wcale nie za pare lat :loveu:[/QUOTE]

idę do Ciebie dowiedzieć się czegoś więcej :evil_lol:


[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]OGŁOSZENIE! [/B][/COLOR][/SIZE]

Jeśli mnie lubicie ( a wiem, że tak :evil_lol:) to bardzo proszę o kliknięcie w ten link i zagłosowanie na moją mamę :diabloti: Wystarczy kliknąć na [COLOR=#0000cd][B]JEST SMAK[/B][/COLOR] :eviltong: Moja mama jest przezajebista i gotuje najlepsze obiady na świecie! Jak wygra wycieczkę to w drodze na nią podrzuci Wam jakiś obiadek :evil_lol:
Dziękuję z góry wszystkim za głosy :loveu:

[url]http://ruszajwdrogezesmakiem.tesco.pl/ruszaj-w-droge-ze-smakiem-pani-miroslawa-torun/90/filmy/#.Ub_83tgi5qQ[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']idę do Ciebie dowiedzieć się czegoś więcej :evil_lol:


[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]OGŁOSZENIE! [/B][/COLOR][/SIZE]

Jeśli mnie lubicie ( a wiem, że tak :evil_lol:) to bardzo proszę o kliknięcie w ten link i zagłosowanie na moją mamę :diabloti: Wystarczy kliknąć na [COLOR=#0000cd][B]JEST SMAK[/B][/COLOR] :eviltong: Moja mama jest przezajebista i gotuje najlepsze obiady na świecie! Jak wygra wycieczkę to w drodze na nią podrzuci Wam jakiś obiadek :evil_lol:
Dziękuję z góry wszystkim za głosy :loveu:

[URL]http://ruszajwdrogezesmakiem.tesco.pl/ruszaj-w-droge-ze-smakiem-pani-miroslawa-torun/90/filmy/#.Ub_83tgi5qQ[/URL][/QUOTE]

kliknęłam Ci, niech mamuśka wygra :razz:
chociaż filmik ni cholery mi się nie uruchamia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wszystkie głosy :loveu:

Byliśmy dzisiaj nad Wisłą, ale był skwar...masakra...W drodze powrotnej chyba mi przygrzało za mocno w głowę ponieważ wsiedliśmy w zły autobus i zanim się skapnęlam było już za późno i musieliśmy jeszcze kawał drałować :shake: nogi z dupy mi wychodzą, Brutus śpi padnięty a ja czekam na Pawła z obiadem i miałam jechać na siłownię ale nie wiem czy pojadę...
macie kilka fot z dzisiaj biednego pieseczka.

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ol5BYgsx7Vc/UcHKjbquuCI/AAAAAAAAEQ4/cUAaRNHpi5Y/w710-h477-no/noweee.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nMAaP2RKVbs/UcHKkfIiaAI/AAAAAAAAERA/FAoMi-ud8i0/w710-h477-no/noweee-2.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0nXHBFcfoFQ/UcHKmZVXkKI/AAAAAAAAERI/zCHDall7SLs/w710-h477-no/noweee-3.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SZguMEMyty8/UcHKob5LmvI/AAAAAAAAERQ/PekXYGIXzhk/w710-h477-no/noweee-4.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MA8ywz6MfZc/UcHKpaSGxoI/AAAAAAAAERY/yC0Z5bmDIWw/w710-h477-no/noweee-5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...