Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']ja jak dostałam w ręce samochód z automatyczną skrzynią biegów, to już raczej nie wsiądę do manuala :diabloti: jeżdżenie jest banalnie proste a odpada milion stresów związanych z obsługą skrzyni biegów, co dla mnie jest najgorsze w prowadzeniu auta[/QUOTE]
Automat jest super, w przyszłości chcę tylko automat mimo, że manual mi nie rpzeszkadza to automat lepszy :evil_lol:

[quote name='Rinuś']hahaha czytam Was i mi się ryjek cieszy :evil_lol: widzę, że same urodzone gwiazdy drajwerskie tutaj mamy :diabloti: ja czuję się swobodnie na ulicy, lubię jeździć (paweł kiedyś dał mi auto swojego szefa - KIA terenowa:loveu: - żebym go zawiozła na stację po piwo, bo sam już miał wypite :evil_lol:szło mi rewelacyjnie:multi:) więc może nie będzie tak źle, za pierwszym razem oblałam ju na końcu egzaminu bo zmienili znaki na krzyżowaniu i mając kiedyś pierwszeństwo okazało się, że zmienili tak że było równorzędne :diabloti: i wymusiłam :evil_lol: a za drugim i trzecim razem oblałam na placu wniesienie hahaha[/QUOTE]
Ej ja zdałam za pierwszym razem i teorię i praktykę :diabloti:

[quote name='Rinuś']oooo ostatnio był zlot w Toruniu Mercedesa Benz :diabloti: ale suki jeździły niektórymi fajnymi autkami :evil_lol:
Mi to się marzy biały samochód....Giuletta byłaby moim spełnieniem marzeń :diabloti: chociaż Toyotą Celicą też nie pogardzę :evil_lol:[/QUOTE]
Mi się podoba dużo samochodów np BMW X3, X6, Honda Civic VIII :loveu: bardzo wygodna do jazdy, audi są fajne ale te nowe się cholernie sypią, strasznie lubię też te nowe toyoty avensis :loveu:
te [url]http://www.toyotacarsindia.in/wp-content/uploads/2013/01/toyota-avensis-wagon-photos-2013.jpg[/url]
moja kuzynka ma taką i jest genialna, ale właśnie tak jak na zdjeciu wolę kombi niż sedan ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie powiedziałabym, że nowe się sypią ;) Ponadto mają gwarancje na co najmniej 3 lata.

U nas, w tym kraju się musimy męczyć ze starymi trupami po 8-20 lat i to jest normalne, bo mało kogo stać na nowe auto. Na zachodzie jest normalne, że samochód się wymienia jak się kończy gwarancja fabryczna i kupuje nowy. Nikt sobie głowy nie zawraca gratami.

Link to comment
Share on other sites

Nowe samochody to są dla mnie gówna i nigdy nowego nie kupię. Teraz idą na ilość, a nie na jakość, a części są cholernie drogie. Do tego wszystko to jest komputer i żeby w ogóle sprawdzić co się skiepściło też musisz bulić.
Przykładowo W123 i W124 to dla Mercedesa strzał w stopę i sami to przyznali. Te samochody dalej jeżdżą w zajebistym stanie, części są tanie jak barszcz i to są czołgi, które się po prostu nie sypią.
Samochody od dwutysięcznego roku to koka, takie jest moje zdanie. No ale są wyjątki, np. Terrano, bardzo mi się podoba ten samochód i te powyżej 2000 też są zajebiste i nie musisz się bać, że po paruset kilometrach się spieprzy.
Ale my też baaaardzo dużo jeździmy i dla nas to ma znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber'][B]Nie powiedziałabym, że nowe się sypią [/B];) Ponadto mają gwarancje na co najmniej 3 lata.

U nas, w tym kraju się musimy męczyć ze starymi trupami po 8-20 lat i to jest normalne, bo mało kogo stać na nowe auto. Na zachodzie jest normalne, że samochód się wymienia jak się kończy gwarancja fabryczna i kupuje nowy. Nikt sobie głowy nie zawraca gratami.[/QUOTE]

Dokładnie:) zupełnie nie zgadzam się z tym, że jak nowe, to na bank padło. Przykładem jest moje auto służbowe: najpierw miałam skodę fabię I, którą jeździłam 2 lata, serwis widział mnie tylko na przeglądach;). Teraz od roku jeżdżę roczną fabią II i lepszego auta nie mogłam sobie wymarzyć, powiem więcej: jestem pewna, że jeśli będę w firmie pracować do momentu wymiany na następne auto, to obecne kupię i będę jeździć prywatnie.
A uwierzcie mi, że auta służbowe przechodzą bardzo dużo;) (choć ja akurat o to dbam bardziej niż o swoje).
Podsumowując: wg mnie wiele zależy od marki auta...

Link to comment
Share on other sites

A co u mnie tak puściutko? :-(

chciałam Wam powiedzieć, że jadę dzisiaj do skulska na zlot Labradorów :multi: co prawda oni siedzą tam od niedzieli chyba ale dzisiaj mam okazję jechać ze znajomą z bydzi więc na weekendzik sobie śmigniemy z Brutim :diabloti: Fajnie tak w dniu wyjazdu stwierdzić, że się jedzie :evil_lol: tylko jeszcze muszę po pracy zaiwaniać do domu się spakować, wykąpać i jechać przez cały Toruń do rodziców bo tam po mnie znajoma podjedzie.
Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Nic nie piszesz to pusto ;)

Życzę udanego zlotu i żeby się blabladorki ze sobom suodko baffiły :loveu:[/QUOTE]

oczfiście że bendom siem suodko bawiulkać :multi::loveu:
Brutus pewnie zburzy tą harmonię, która tam obecnie panuje haha :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

ja tam lubię nasze polskie przekleństwa bo mamy ich chyba najwięcej na świecie :evil_lol:
ale ostatnio sobie postanowiłam, że muszę zmniejszyć ilość przekleństw, tylko że w mojej pracy się nie da :placz: no jak mnie taka franca przez ten telefon wkur*i to nie ma opcji żeby nie przeklinać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']ja tam lubię nasze polskie przekleństwa bo mamy ich chyba najwięcej na świecie :evil_lol:
ale ostatnio sobie postanowiłam, że muszę zmniejszyć ilość przekleństw, tylko że w mojej pracy się nie da :placz: no jak mnie taka franca przez ten telefon wkur*i to nie ma opcji żeby nie przeklinać :shake:[/QUOTE]

siedzisz na słuchawce?
ha! ja tez tak pracowałam i potwierdzam, nie da się NIE wkurzyć. Ludzie to debile i niestety jak się ma kontakt z kilkudziesięcioma i wiecej jednego dnia, to potwierdza się ta zasada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam :multi: jak zawsze było extra :loveu: macie kilka fot i idę spać.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zJ-DDsBAvy8/UbTWCiPwpLI/AAAAAAAAEPw/k4CJ-PdKMC8/w810-h543-no/noweee-47.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wLlm1WxVSsY/UbTV6vaJUZI/AAAAAAAAEOE/3nKCSu_YnhE/w810-h543-no/noweee-34.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2AMLOCS5-Ik/UbTV7O222gI/AAAAAAAAEOM/gDgqmKDEing/w810-h543-no/noweee-35.jpg[/IMG]

Beza

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-A2kwdB_Wd9A/UbTVlABsYcI/AAAAAAAAEKA/JeoEpNdizSI/w810-h543-no/noweee.jpg[/IMG]

Falcor
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NTnSRSFppAs/UbTVll8kQXI/AAAAAAAAEKI/S6YV68NlJcI/w810-h543-no/noweee-2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...