Jump to content
Dogomania

Brina zasnęła........


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

U staruszki wszystko dobrze, był już dzień,że wylegiwała się na trawie w słońcu, ale znowu spadł śnieg.
Tak sobie myślę,że chyba trzeba jakieś badania kontrolne zrobić.
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-VDHCQshfY5Q/URUrlmvC96I/AAAAAAAAKb4/zyNtQil0AMA/s640/g1%2520032.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']U staruszki wszystko dobrze, był już dzień,że wylegiwała się na trawie w słońcu, ale znowu spadł śnieg.
Tak sobie myślę,że chyba trzeba jakieś badania kontrolne zrobić.
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VDHCQshfY5Q/URUrlmvC96I/AAAAAAAAKb4/zyNtQil0AMA/s640/g1%20032.jpg[/IMG][/QUOTE]

Nie mogłaś powiedzieć aby się uczesała do tego zdjęcia?????
TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']nie uczesana tak, ale ani jednego siwego włosa :), tylko jakaś zafrasowana[/QUOTE]

Ona taka nastroszona się robi jak zaczyna linieć, a już powoli gubi te grube futro, możliwe, że kilka cieplejszych dni miało na to wpływ.
Ogólnie nastrój ma dobry, regularnie drze się pod oknami już od 6 rano.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Brina ma dziwne hobby - zbiera wszystkie puszki jaki jej się do pyska przykleją.... Jak tylko gdzieś wyniucha że w worku są, to nie ma zmiłuj się..... Ale może to my źle karmimy ????? :-)

TZmestudio

PS
mestudio dziś choruje i kilka dni może być rzadziej na dogo.... Wróci jak tylko będzie mogła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Ale że jak?? Że mam żelazem przypalić???

Aż taka to nie jest.... ;-)

TZmestudio[/QUOTE]

Nie przypalać:evil_lol:
A tak serio, może w diecie mało minerałów ma, nie wiem, to takie luźne myślenie;)

Link to comment
Share on other sites

Może chce Brinusia psi budżet podreperować i puszeczki na złomie sprzedać ;)
A propos ubytków... naszej sąsiadki pies ostatnio tnie na kawałki wszystkie papierki, jakie napotka na drodze. Nasz Doktor powiedział, że na przednówku brakuje mu... błonnika! No i teraz ma dietę urozmaiconą o otręby, jabłuszka i takie tam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...