Jump to content
Dogomania

Galeria Kamci i Ajka :))


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

[quote name='groszek83']http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181271
Jej sie po prostu zakwasy w mózgu porobiły:angryy::angryy:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:o masz .....
prawdziwa ARYSTOKRATKA jak z koziej **** trąba:angryy:

[/I][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181271[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:o masz .....
prawdziwa ARYSTOKRATKA jak z koziej **** trąba:angryy:

[/I][/B][/FONT][/COLOR][URL]http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181271[/URL][/quote]

a zdjęcie w jej avatarku jakoś do złudzenia przypomina kropelki robione przez Gosiek :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nosz zajrzałam, bo widzę ostatni post mojej kochanej sister :loveu:, ale mnie zatkało. Panienka przeszła samą siebie :shake: Jak tylko kłamała, było zabawnie, ale kiedy zaczęła krzywdzić zwierzęta ...:shake:
Kamciu, nareszcie masz co chciałaś, jesteś teraz [B]POPULARNA[/B] przez duże "P" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kto dał na tymczas psa 14-letniemu dziecku? :angryy: Bo to, że Kamcia jest lanserką i kłamczuchą wiemy od dawna... Kamciu, znajdziesz się w galerii sław, oj, znajdziesz... w "Czarnych kwiatkach" na PwP :angryy:
A na "[URL="http://psiakosc.mojeforum.net/index.php"]Psiąkość[/URL]" uciekłaś przed wirtualnym linczem Dogomaniaków? No to źle trafiłaś :roll: nie jesteś tam mile widziana :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Przykre to wszystko echh :( Brak wyobraźni i odpowiedzialności Kamciu. :(
Najbardziej, jak zawsze zresztą, cierpi niewinne zwierzę. :( :( Już lepiej byloby gdyby Ajk został w schronisku, a nie przeżywał to wszystko. :( I to jest ta Twoja "pomoc" dla bezdomnych zwierząt?! Sama zaczełam pomagac w rzeszowskim Kundelku od 14 roku życia (o ile faktycznie masz tyle lat), ale w życiu nie pomyślałam, zeby zwalać rodzicom psa na tymczas, skoro z góry wiedziałabym, że byliby z tego niezadowoleni i nie pomogliby mi. Ludzie sie nie powinni brać za coś, czego nie potrafią dobrze robić! Szkoda gadać. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mi też pokazała jaką ma fantazję. Napisała kiedyś do mnie na gg. Że ona to Kamcia z dogo i pyta czy nie ma w Błoniu jakiś działek budowlanych do sprzedania, bo chciałaby tu sobie dom postawić. I jeszcze, że ma w planach adopcję psiaka z dogo, ale nie może się zdecydować bo "Wszytskie są piękne i tak patrzą". Dlatego trochę sie zdziwiłam, jak wynikła ta historia i wyszło na to, że dziewczę ma 14 lat. Chociaż z jej sposobu pisania można było się już domyśleć.
A za tą historię z Ajkiem są odpowiedzialni jej rodzice!! O wszystkim wiedzieli (mam na myśli DT). O tym jaką mają córkę też muszą wiedzieć. Tego nie da się ukryć. Skoro rodzice tacy nieodpowiedzialni to jakie ma być ich dziecko. Echhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Oj [B]k[/B]ingo...to żeś narobiła...:roll: i pewnie pomagała schronisku tylko po to, żeby wszyscy wiedzieli jak to ona jest miłosierna i pomaga zwierzakom...z czystego lenistwa jej się nie chce psu dać jeść...:cool1: nie musiała jezdzić tam na działke 3 razy dziennie...psu wystarczyłoby raz dać jeść i wymienić wode...:roll:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]...................jeżeli małolata ma 14 lat to może TEŻ chciała punkty do egzaminu gimnazjalnego albo co więcej jej mamuśka za........................[U]wolnotariat:angryy:[/U]
wogóle to nie byłam w temacie bo ignorowałam subsktrybcje Kamci............dopiero dzisiaj przeczytałam..............:angryy::angryy::angryy::angryy:
po prostu mnie zmroziło.nie tyle podejćie kamci bo to gówniara .................ale jej mamuńci...................łądnie nauczyła dziecko "zwierzatka kochac":angryy:[/B] [/COLOR]:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mój Boże, jestem wstrząśnięta.
Kinga ma 13lat, a dogomaniacka "Arystokratka" to podobno jej kuzynka. Jeśli to się komuś przyda, mogę podać jej dokładne namiary, imię i nazwisko, numer telefonu, adres. Właśnie napisałam do niej SMS, że jest beznadziejna i zawiodłam się, i spytałam, jak można się nazywać miłośnikem psów będąc tak nieodpowiedzialną osobą?
Odpisała mi, że cała rodzina go [B]SZUKAŁA,[/B] ale najwyraźniej już przestała. Zaczęła mi opowiadać o odpchlaniu i odrobaczaniu, tylko , że w opiece nie tylko o to chodzi.
Jest żenująca. Mi puściła też bajkę o tym, że niedługo będzie miała boksera i zaadoptuje jeszcze kundelka z Dogomanii, bo ma takie dobre i duże serduszko.
Teraz dowiedziałam się, że jej rodzice są w domu, a to ona z klasą wyjechała do Krakowa.

To, że ma 14 lat też było kłamstwem, zobaczcie uryweki z naszych rozmów na GG:
[quote]Arystokratka (17-02-2007 20:01)
Chcesz , gdy cytujesz , żebyś miała
Kamcia napisała
.....
Ktoś tam napisał
.....
Arystokratka (17-02-2007 20:01)
I tak dalej ;))
Ania (17-02-2007 20:01)
Po co? :|
Ania (17-02-2007 20:02)
Wydaje mi się, że każdy wie co napisał.
Arystokratka (17-02-2007 20:03)
Wiesz , co , jakaś głupia jesteś ;/;/
Ja ci chciałam poradzić , a ty odrazu jakaś zniesmaczona :/;/;/
Dziękuje bardzo za rozmowę ... ''miło'' było ;/;/[/quote]

Bajka o nowym domu też się jej udała.
Myślałam, że choć koloryzująca na wszystkie strony, to to dobra dziewczyna. Jednak, chyba w dupie się poprzewracało!

Wiecie co? Ona jest moim rocznikiem, mamy obie po 13 lat, ale ja się czuję przy niej jakaś całkowicie inna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiamm']Mi też pokazała jaką ma fantazję. Napisała kiedyś do mnie na gg. Że ona to Kamcia z dogo i pyta czy nie ma w Błoniu jakiś działek budowlanych do sprzedania, bo chciałaby tu sobie dom postawić. I jeszcze, że ma w planach adopcję psiaka z dogo, ale nie może się zdecydować bo "Wszytskie są piękne i tak patrzą". Dlatego trochę sie zdziwiłam, jak wynikła ta historia i wyszło na to, że dziewczę ma 14 lat. Chociaż z jej sposobu pisania można było się już domyśleć.
A za tą historię z Ajkiem są odpowiedzialni jej rodzice!! O wszystkim wiedzieli (mam na myśli DT). O tym jaką mają córkę też muszą wiedzieć. Tego nie da się ukryć. Skoro rodzice tacy nieodpowiedzialni to jakie ma być ich dziecko. Echhh[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

A ja jej na początku uwierzyłam :splat:

Kto dał jej tego psa na tymczas? Nie powinno się dokładniej sprawdzać takich "ludzi"???

Skrajny debilizm :angryy:

Coś Kamcię vel Arystokratkę vel Kingę przytkało :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']
Wiecie co? Ona jest moim rocznikiem, mamy obie po 13 lat, ale ja się czuję przy niej jakaś całkowicie inna...[/QUOTE]
Wiesz co, to dziwne, wszystko jakby się zgadzało... Właśnie na innym forum jest taka osoba, która tylko kłamie, pisała, że ma 14 lat, później napisała, że ma 11, ale się wstydzi i my ją dołujemy, a potem, że ma lat 13 rocznikowo... W tej chwili PODOBNO ma królika, 2 koty i psa... była też na forum o bojownikach i kiedy powiedziano jej, że bojownik jest w skrajnie złych warunkach, to ona na następny dzień miała nowe akwarium ze wszystkimi akcesoriami i po kwarantannie, bo AKURAT jej koleżance zmarł bojownik i już nie chce akwa:roll: No i też akurat wyjechała i jakiś czas jej nie będzie. Mówi, że mieszka w jakiejś wsi koło(w?) Trójmiasta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guffi']Wiesz co, to dziwne, wszystko jakby się zgadzało... Właśnie na innym forum jest taka osoba, która tylko kłamie, pisała, że ma 14 lat, później napisała, że ma 11, ale się wstydzi i my ją dołujemy, a potem, że ma lat 13 rocznikowo... W tej chwili PODOBNO ma królika, 2 koty i psa... była też na forum o bojownikach i kiedy powiedziano jej, że bojownik jest w skrajnie złych warunkach, to ona na następny dzień miała nowe akwarium ze wszystkimi akcesoriami i po kwarantannie, bo AKURAT jej koleżance zmarł bojownik i już nie chce akwa:roll: No i też akurat wyjechała i jakiś czas jej nie będzie. Mówi, że mieszka w jakiejś wsi koło(w?) Trójmiasta...[/quote]

Nie no szok totalny. Może ona jest na coś chora?

Link to comment
Share on other sites

cciekawe czy te szczeniaki istniały naprawdę, czy też chciała się popisać 'tymczasem'.. na poczatku w pierwszym poscie była zbiórka na bude dla szczeniakow ale jak Zaba ja zjechala to wymyslila jakies dziadostwo ze buda w sensie legowisko :|
nawet zdjec szczeniakow nie dala i temat jej sie szybko znudzil, pewnie dlatego, ze nikt nie wychwalal jej pod niebiosa za dobre serduszko...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36828[/URL]

Link to comment
Share on other sites

ooo ja Cie ! zobaczcie to :

[URL]http://www.psyimy.pl/forum/viewtopic.php?t=233&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

występuja:
-kika
-kamcia14 junior
-arystokratka
czyżby jedna osoba ????? :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

bosze ona ma coś z mózgiem - sama ze sobą rozmawia

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]ooo ja Cie ! zobaczcie to :

[URL="http://www.psyimy.pl/forum/viewtopic.php?t=233&postdays=0&postorder=asc&start=0"]http://www.psyimy.pl/forum/viewtopic...=asc&start =0[/URL]

występuja:
-kika
-kamcia14 junior
-arystokratka
czyżby jedna osoba ????? :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

bosze ona ma coś z mózgiem - sama ze sobą rozmawia[/QUOTE]
Boże.................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']ooo ja Cie ! zobaczcie to :

[URL]http://www.psyimy.pl/forum/viewtopic.php?t=233&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

występuja:
-kika
-kamcia14 junior
-arystokratka
czyżby jedna osoba ????? :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

bosze ona ma coś z mózgiem - sama ze sobą rozmawia[/quote]

spokojnie to nie ona w 3 osobach :diabloti: przyznaje się że te nicki jeden należy do mnie ;) już pisałam że śledziłąm Kamcie vel "różne wcielenia" i udaremniałam jej kłamstwa wraz z ekipą pomagaczy :cool1: :cool1: :cool1:

ale tam Kamcia ubrała się w nick Kika

Link to comment
Share on other sites

Ja pier**** lecz sie!!! To nasza słynna kingusia mnie pouczała o akcjach pomagającym schroniskom! No poprostu klękajcie narody!!! :angryy: Zastanów sie dziecko.Radze ci sie nie pokazywać na tym i na innych forach bo cie normalnie zniszczą! :shake: To moze my teraz zrobimy zbiórke kasy tylko na jej leczenie, co o tym myślicie?? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Ja pier**** lecz sie!!! To nasza słynna kingusia mnie pouczała o akcjach pomagającym schroniskom! No poprostu klękajcie narody!!! :angryy: Zastanów sie dziecko.Radze ci sie nie pokazywać na tym i na innych forach bo cie normalnie zniszczą! :shake: To moze my teraz zrobimy zbiórke kasy tylko na jej leczenie, co o tym myślicie?? :shake:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:proponuje eutanazje:angryy:

Swoją droga to ze ma 13 lat jej nie usprawiedliwia ...po prostu rozwydrzona smarkula i tyle .Wiele z nas ma dzieci i może cokolwiek powiedzieć na temat zachowania się w tym wieku ....a mamusia ..pozostawiam bez komentarza
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...