Jump to content
Dogomania

Galeria Kamci i Ajka :))


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=yellowgreen][B][COLOR=black]Ja:[/COLOR][/B] [/COLOR][COLOR=black]wytłumacz sie na forum bo kiepska twoja sytuacja.[/COLOR]

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Nom .

[B]Ja:[/B] oo jesteś

[B]Ja:[/B] kiedy wrociłas z Krakowa?

[B][COLOR=red]Kamcia_14:[/COLOR][/B] Wczoraj :)

[B]Ja:[/B] aha

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Wieczorem .

[B]Ja:[/B] nic nie wiadomo w sprawie ajka?

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Ja rozmawiam z dziewczynami z naszego miasta na gg a nie na wątku .

[B]Ja:[/B] wiesz, nie spodziewałam sie, ze jestes zdolna do tego, zeby wziac psa na tymczas i potem zostawic go na pastwe losu bez jedzenia...bez picia :shake:

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] A kto tak powiedział że zostawiłam go na pastwę losu :crazyeye: ?

[B]Ja:[/B] wydało sie.. niestety.Tzn. dla nas stety, a dla ciebie niestety :eviltong:

[B]Ja:[/B] Wyjechałas jak gdyby nigdy nic do Krakowa a pies nie miał opieki :shake:

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Co się wydało :crazyeye: ! Boże, własnym uszom .
[COLOR=#000000][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Ja:[/B] no to jak to w takim razie było, bo ja juz sama nie wiem[/COLOR]

[B][COLOR=red]Kamcia_14:[/COLOR][/B] A moi rodzice to nic ?

[COLOR=#000000][B]Ja:[/B] wiem tyle, ze psa zostawiłaś na działce i se wyjechalas... normalnie wyjechałaś a pies uciekl.[/COLOR]

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Tak . Wyjechałam na dwa dni na wycieczkę szkolną .
Moi rodzice byli w domu .
Jak byłam w autobusie to zadzwoniłam do Kasi ( Lemoniady ) żeby przyszła do psa .

[B]Ja:[/B] nie wiem, ale tu ludzie mowia co innego.I ja im wierze, bo sie wydało wszystko jak fantazjowałas na forach.O jakims kursie i ta zmiana nicków :shake:

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Dobra . Wierz im .
A ja się przyznaje że jakieś pół roku temu gadałam jakieś głupie rzeczy . Koniec.

[B]Ja:[/B] tylko dlaczego Ajek nie miał opieki... bez powodu by nie uciekł

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]Ajek uciekł bo byliśmy tam bez przerwy cały tydzień i może uciekł za nami ?
No nie wiem !
Teraz z Zasadzkas i Lemoniadą musimy rozklejać plakaty , pytać się ludzi i jeździć po mieście.

[/COLOR][B]Ja:[/B] ale sie dorobiłas :shake: chciałas pomagac zwierzetom zeby wszyscy to widzieli a nie tak z serca.

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Wzięłam psa na Dt żeby byc popularna :crazyeye: . Hmmm dziwny sposób .

[B]Ja:[/B] no na to wychodzi, ale wykazałaś się naprawde brakiem odpowiedzialności.

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] [COLOR=#000000]Taa . Moja wina że uciekł bo nie powinnam go brać jak miałam tą niską siatkę .
Ale to że byliśmy tam cały tydzień bez przerwy , kupowaliśmy mu wszystko , spał z nami nie uważam za brak odpowiedzialności .
Możliwe że on uciekł za nami .
Ale koniec tematu . Mi naprawdę nie jest miło wysłuchiwać oskarżeń . [/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Ja:[/B] ok spoko.Bedziesz sie tlumaczyc na forum?[/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Nie wiem . Wolę to załatwić z dziewczynami na gg , na żywo lub przez telefon .
A jak pies się znajdzie to czasowo znikam z forum . [/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR]
[COLOR=#000000][B]Ja:[/B] i co ci da te zniknięcie?[/COLOR]
[COLOR=#000000][/COLOR]
[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Po prostu mam dosyc .
Chciałam dobrze , wzięłam psa na DT a tu jakieś oskarżenia !
A od forum muszę odpocząć .

[B]Ja:[/B] ale ty sie dziwisz? zostawiłas psa na 2 dni samego

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] Eee ? Na 2 dni ?
Teraz mi powiedz od kogo to wiesz .
Tylko spokojnie .

[B]Ja:[/B] poprostu ludzie piszą, ze twoi rodzice chyba to powiedzieli czy cos.Nie pamietam dokładnie.Na twój temat są juz 3 wątki i na jednym z nich to jest.

[COLOR=red][B]Kamcia_14:[/B][/COLOR] No super .

[B]Ja:[/B] no tak tam piszą, wiec... ja im wierze, bo to ty wyszłaś na oszustke, fantastke itd


[SIZE=4][COLOR=darkred][B]Na tym rozmowa się zakończyła.[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000]
[/COLOR][COLOR=#000000]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Po tej rozmowie można wywnioskować jaki ma charakter...czasem jak to czytam to nie wiem ale...ja bym to troche inaczej napisała...bo ona myśli, że porozwiesza plakaty i na tym koniec...powinna szukać psa, a nie żeby dziewczyny np. zasadzkas musiały to robić za nią...

Link to comment
Share on other sites

Ja1 21:09:57
jesteś?
Ja1 21:10:24
może się wytłumaczysz na forum, hę?
Kamcia_14 21:12:03
Nie , nie wytłumaczę się .
Psa szukamy , rozwieszamy plakaty , pytamy się ludzi , jeździmy po mieście .
Z innymi osobami ważnymi w tej sprawie kontaktuje się przez gg , telefon i na żywo .

Kamcia_14 21:12:25
A teraz pa . Nie mam czasu ani ochoty z tobą gadać .


Tyle.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...