Jump to content
Dogomania

Tragedia-likwidacja wielkiej pseudohodowli-koszmar zwierząt POMOCY!


daga31081980

Recommended Posts

  • Replies 323
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

_Aga_ dziękuję że zamieściłaś te wszystkie informacje.Cieszę się że akcja przebiegła dość pomyślnie.Teraz tylko trzeba doliczyć się jamników.
Też dziękuję wszystkim którzy wchodzili na wątek i przekazywali info dalej i tym którzy pomogli DT.Bez Was nic by nie wyszło a psy pojechałyby do schroniska.Niskie ukłony dla WAS WSZYSTKICH:)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli człowiek kocha prawdziwie zwierzęta to stara się im stworzyć jak najlepsze warunki,a tu ewidentnie było widać,że to jest handlarz i pseudohodowca i na dodatek bez serca.Tak można grać i wyciskać łzy w zagrożeniu,że utraci się dochód.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Nie wiem.. Może ten pan co dzwonił zrobi reportaż, jak bardzo skrzywdziliśmy właściciela zwierząt...[/QUOTE]

Skąd ja znam takie podejście... pewna paniusia z TVN tez zrobila ofiary biedne z ludzi, w domu których dochodziło do znęcania się nad zwierzetami. Skandal, kto obecnie pracuje w mediach. Idioci po prostu

a co do kundelków, które nie daly się złapać. dobrze, ze bedziecie obserwować co z nimi. Z tym, ze jak zostaną u faceta, to pomijam, że nic dobrego ich nie czeka, to na pewno wkrótce się rozmnożą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']JA byłam w tym domu.. To że z zewnątrz tak wygląda, to jest nic...

W środku - koszmar.. Nie da się nigdzie wejść, a smród nieziemski....[/QUOTE]
To mi przypomina starą historię ze znaną niegdyś gwiazdą w roli głównej....też kochała zwierzęta , też żyła razem z nimi w koszmarnych warunkach...jak to się zakończyło to raczej każdy wie. Różnica taka ,że u niej były prawie same kundelki i co najważniejsze psami nie handlowała.Jednak pozwalała na to oby się swobodnie rozmnażały.....
Te psy od tego zbieracza mogły mieć kiedyś normalne domy.....

Link to comment
Share on other sites

Spójrzcie, nie trzeba było długo czekać:

[url]http://www.gazetakrakowska.pl/tarnow/461202,rolnik-z-zalipia-oskarzony-przez-animalsow-o-znecanie,id,t.html[/url]


Jednym słowem, skrzywdziliśmy tego pana zabierając zwierzęta..

Teraz niech się wypowiedzą Ci, którzy przygarnęli je na tymczas..... I lekarze weterynarii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Spójrzcie, nie trzeba było długo czekać:

[url]http://www.gazetakrakowska.pl/tarnow/461202,rolnik-z-zalipia-oskarzony-przez-animalsow-o-znecanie,id,t.html[/url]


Jednym słowem, skrzywdziliśmy tego pana zabierając zwierzęta..

Teraz niech się wypowiedzą Ci, którzy przygarnęli je na tymczas..... I lekarze weterynarii...[/QUOTE]

masakra - ale tak to już jest, że każdy zbieracz chory ma swojego dziennikarzynę, który go broni...

Link to comment
Share on other sites

aż się zbulwersowałam jak zobaczyłam artykuł! I musiałam skomentować. Tak nie może być!! Nie może mu się upiec!! Najgorzej teraz z tymi psami które nie mają DT, i które "zniknęły" . A jeszcze mnie ciekawi czemu w artykule nie było napisane że Pan podpisał się pod tym że wyrzeka się psów czy co tam takiego było ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']aż się zbulwersowałam jak zobaczyłam artykuł! I musiałam skomentować. Tak nie może być!! Nie może mu się upiec!! Najgorzej teraz z tymi psami które nie mają DT, i które "zniknęły" . A jeszcze mnie ciekawi czemu w artykule nie było napisane że Pan podpisał się pod tym że wyrzeka się psów czy co tam takiego było ?[/QUOTE]
Tak, pan podpisał zrzeczenie się kilku psów, wymieniał, które sobie możemy zabrać, a które mamy zostawić...

Czyli nie wszystkie tak bardzo kochał...

Wszystkie psy mają DT :)

Dzięki Wam wszystkim :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']Tak, pan podpisał zrzeczenie się kilku psów, wymieniał, które sobie możemy zabrać, a które mamy zostawić...

Czyli nie wszystkie tak bardzo kochał...

Wszystkie psy mają DT :)

Dzięki Wam wszystkim :Rose:[/QUOTE]
Dla tych w DT to sie poszczescilo,a co z pozostalymi?Ile ich jeszcze jest?czy beda kastrowane,zeby sie wiecej nie mnozyly?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...