Jump to content
Dogomania

Bokserka Mia...już bezpieczna...w swoim domku


michelle04

Recommended Posts

[quote name='michelle04']A teraz mała prywata dla Roy'a, mam nadzieję, że tutaj zaglądasz....

NASZA śpiąca królewna :)
[URL="http://w963.wrzuta.pl/obraz/powieksz/azsuXuFJgUr"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18820/8f4a26f600260c414e9f1dbe/sdc12038[/IMG][/URL][/QUOTE]

Zagladam, zagladam..... 8)
Sharon... Pamietam jak pierwszy raz przyszedlem do schroniska i pytam na wstepie czy maja moze jakies boksery. Od jednej z dziewczyn uslyszalem - nie, mamy tu tylko taka mixerke. I fakt byla taka mixerka fajna ale poszedlem sobie na przeglad co tam w boksach sie kryje i staje przed jednym z boksow i mowie - a to to co? jamnik? Aaaaa no tak ale ona taka, nie ma z nia kontaktu itd. Codziennie do niej wchodzilem i siedzialem w boksie. Jak to dzis wspominam to mam wrazenie, ze jakos po 2 czy 3 tygodniach zauwazyla, ze ktos u niej w boksie przesiaduje... Nie zapomne tego pierwszego razu jak wlazla mi na kolana...

[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6554/sharoni.jpg[/IMG]


Koniec prywaty!
Trzymam kciuki za Mi, bazarek konczy sie uz jutro :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam wiadomość: po konsultacji z Kapselkiem, która poleciła Panią Mariolę jako dobry dom, który dziewczyny już wcześniej sprawdzały dla Mi i po rozmowie z tą Panią i wykazanym przez Nią zaangażowaniu podjęłam decyzję: Mia jedzie do domku :loveu:
Na wątku transportowym znalazłam ofertę transportu z Legnicy do Warszawy. Jeśli dostanę pozytywną odpowiedź, we wtorek Mia będzie już we własnym łóżeczku ze swoją rodzinką.
Co Wy na to????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Mam wiadomość: po konsultacji z Kapselkiem, która poleciła Panią Mariolę jako dobry dom, który dziewczyny już wcześniej sprawdzały dla Mi i po rozmowie z tą Panią i wykazanym przez Nią zaangażowaniu podjęłam decyzję: Mia jedzie do domku :loveu:
Na wątku transportowym znalazłam ofertę transportu z Legnicy do Warszawy. Jeśli dostanę pozytywną odpowiedź, we wtorek Mia będzie już we własnym łóżeczku ze swoją rodzinką.
Co Wy na to????[/QUOTE]
Bede ryczec....
ale niech szczesliwie jedzie do domku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Boższeszsz trzymam kciukasy. Jak z kosztami transportu? A foszki już przeszły?[/QUOTE]

Dorotko mały foszek jest juz tylko, gdy zakładamy klosz na noc :( Dzisiaj by nie założyć jej klosza schowała się cała pod kołderkę i nawet pysio się skrył i jednym oczkiem delikatnie łypał udając, że już śpi. Jednak to ja jestem ta zła, która zakłada to "coś" i niestety, ale konsekwentnie dzisiejsza noc znowu w kloszu :(
Co do kosztów transportu...hm...jeszcze są nieznane, ale ufam, że koszt nie będzie duży i jakoś damy radę. Nie proszę o "żywą" gotówkę, bo z tą krucho u każdego, ale może jakiś bazarek...poszperam w szafie może coś sie nada....gdyby ktoś jeszcze się dorzucił byłabym wdzięczna... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Napisałam pw. Będę spadać, bo zasypiam. Nie martw się - ja też zawsze ta "zła", ale to dla ich dobra. Serdecznie pozdrawiam. Wielgachne całusy dla Księżniczki. Jutro wszystko doczytam.[/QUOTE]

Wielkie dzięki!!!!!! Dorotka wspomoże naszą dziewczynkę w transporcie!!!!!!
Mia domek już w zasiegu ręki... :) Będę ryczeć, ale tylko ze szczęścia!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Mam wiadomość: po konsultacji z Kapselkiem, która poleciła Panią Mariolę jako dobry dom, który dziewczyny już wcześniej sprawdzały dla Mi i po rozmowie z tą Panią i wykazanym przez Nią zaangażowaniu podjęłam decyzję: Mia jedzie do domku :loveu:
Na wątku transportowym znalazłam ofertę transportu z Legnicy do Warszawy. Jeśli dostanę pozytywną odpowiedź, we wtorek Mia będzie już we własnym łóżeczku ze swoją rodzinką.
Co Wy na to????[/QUOTE]

Mia będzie Łodzianką:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...