Jump to content
Dogomania

BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kajusza']dzisiaj nie miałam czasu podjechać do jakiegoś zoologa, ale jutro przed pracą kupie i wstawię fotkę :-)[/QUOTE]

Nie może być fotek bo zaraz wszystkie Cioteczki pobiegną i kupią takie same dla swoich
pociech, a ta musi być jedna jedyna:lol:

Link to comment
Share on other sites

cały czas szukam, jedna dziewczyna jeżeli do piątku odbierze samochód z warsztatu to może jechać, ja pogadam z moim mechanikiem czy mam jego błogosławieństwo na tyle km moją błyskawicą ;-) .... w najgorszym wypadku w czwartek zadzwonie do wujka i jego poproszę, on to urodzony kierowca, jak dostanie kase za paliwo to raczej nie będzie robił problemów... może kręcić nosem że to chodzi o przewóz psa, ale kocami sie obłozymy to włoska nie znajdzie po Gandzi :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']czyli powiedzieć można że masz w opcji kilka "wyjść awaryjnych" ;)

oczywiście jak widzę Bożenka też ;)[/QUOTE]
chyba muszę mieć ;-) .... planuję zawieść ją w niedziele, bo w sobotę pracuje, a potem od poniedziałku znowu kilka dni, także tylko niedziela wchodzi w gra. Mam tylko nadzieje, że któryś z tych opcji wypali :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ooo qrczaki to może do wawki przez zgorzelec a później wszyscy razem pojedziemy niuńkę odstawić ... już zabieram się za "załatwianie" wolnego ... dzwoń do wujka :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='aida']Może to byłoby ciekawe:evil_lol:[/QUOTE]

hahaha, to byłby "wesoły autobus" .... a znając wujka .... żebyście się nie zdziwiły :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ooo qrczaki to może do wawki przez zgorzelec a później wszyscy razem pojedziemy niuńkę odstawić ... już zabieram się za "załatwianie" wolnego ... dzwoń do wujka :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='aida']Czyli trzeba organizować Busika a nie osobówkę:evil_lol:[/QUOTE]

Ja tam wszystkich zapraszam serdecznie:loveu:
Moj tata ma firme przewozowa i dysponuje autobusem na 40 pare miejsc...moge porzyczyc jak trzeba:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ja tam wszystkich zapraszam serdecznie:loveu:
Moj tata ma firme przewozowa i dysponuje autobusem na 40 pare miejsc...moge porzyczyc jak trzeba:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

ooooo, a ja tu kombinuje z autem a tu busik mamy pod ręką :-) czyli małe spotkanko u furciaczka zorganizowane :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Ja tam wszystkich zapraszam serdecznie:loveu:
Moj tata ma firme przewozowa i dysponuje autobusem na 40 pare miejsc...moge porzyczyc jak trzeba:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ja byłabym ostrożniejsza z zaproszeniami bo może się okazać że będziesz musiała na biegu wygospodarować lokum dla Cioteczek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...