Jump to content
Dogomania

BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]


Kajusza

Recommended Posts

[quote name='aida']Sorki telefon mój stracił zasięg:diabloti:
Jeżeli chodzi o koszty dodatkowe biorę na siebie. Wy Cioteczki łamcie sobie główki nad deklaracjami a bieżące potrzeby to ja:eviltong:[/QUOTE]

na temat telefoniku to już napisałam że pod choineczkę kupię nowiusi taki z anteną 1,5 m żebyś zasięgu nie gubiła :roll:

Bożenko ... nie wiem co powiedzieć :oops: ... DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aida']No dobra koniec zmartwień i "dołów" [B]jest nowy dzień i trzeba zebrać się do kupy[/B].[/QUOTE]
i tego się trzymajmy :-) ... bo ja podatna na sugestie jestem ;)
[quote name='fioneczka']sterylizacja w środę o 8 rano
dziś Gandzia zostaje przeniesiona do pomieszczeń "szpitaliku" - dostanie dużo kocyków
myślę że w czasie weekendu można dziewczynkę wieźć do Gosi
....szczepienie na wirusówki jednak chyba u Gosi się zrobi, bo sterylka i szczepienie to raczej w parze nie idą
co najwyżej można załatwiać zeby dziewczynka czip podczas sterylki "dostała" ... jednak to Kajusza musi zalatwić

braknie kasy na transport bo w dwie str jest ok 6oo km a to ok 270 zł jeśli auto benzyna i średnio 8/100
na szczepienia też braknie niestety[/QUOTE]
ok, to ja ją zachipuje - z przynajmniej się postaram (jeżeli będzie jechała w niedziele to raczej nie znajde czynnego weta, a nie chce z nią tak jeździć osobno, a w schronie jej nie zachipują).
Ja potem podliczę ile będzie kasy - bo przecież nie będziemy płacić za cały miesiąc, tylko za połowę (czyli zostaje 180zł - bo Urwiniu płaci od listopada), na teraz jeszcze trzeba tylko na szczepienie i chipa (90zł) a reszta zostaje na transport (czyli 180zł z deklaracji stałych + 194zł z deklaracji jednorazowych [B]= 374zł[/B]) No i niewiem jak ze smyczą - najwyżej jej jakąś tanią kupie, bo obroże ma nówkę od Sundeyrose :-)
[quote name='aida']Sorki telefon mój stracił zasięg:diabloti:
Jeżeli chodzi o koszty dodatkowe biorę na siebie. Wy Cioteczki łamcie sobie główki nad deklaracjami a bieżące potrzeby to ja:eviltong:[/QUOTE]
aido dzięki za pomoc :-) Mam nadzieje, że narazie starczy kasiorki :-)

Link to comment
Share on other sites

.[quote name='koelka']Ale szybko sprawy z Gandzią się toczą:))) Trzeba zawsze wierzyć, bo cuda się zdarzają. I nasza Gandzia już w weekend może pożegna schronisko, na zawsze:))))[/QUOTE]
nooo, szybko się wszystko zadziało :-)

[quote name='aida']Bardzo proszę kupcie GANDZI smycz przecież nie może iść w nowe życie bez nowego sprzętu.:lol: Zaraz kaskę przeleje.
Tylko smyczka ma być super taka na jaką dziewczyna zasługuje[/QUOTE]
teraz to mam obawy,czy sprostam zadaniu zakupu odpowiedniej smyczki :lol: ..... i po raz kolejny WIELKIE DZIĘKI AIDO :-) ZA WSZYSTKO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Bardzo proszę kupcie GANDZI smycz przecież nie może iść w nowe życie bez nowego sprzętu.:lol: Zaraz kaskę przeleje.
Tylko smyczka ma być super taka na jaką dziewczyna zasługuje[/QUOTE]

Mam sugestię - żeby niepotrzebnie nie płacić za "nazwę firmy", może zamówić porządną smycz u dogomaniaczki Marta_Ares? Jej TŻ szyje cudeńka, za naprawdę niewielkie pieniądze. Myślę, że super-porządną astkową smycz dla wariatki Gandzi też dadzą radę zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Mam sugestię - żeby niepotrzebnie nie płacić za "nazwę firmy", może zamówić porządną smycz u dogomaniaczki Marta_Ares? Jej TŻ szyje cudeńka, za naprawdę niewielkie pieniądze. Myślę, że super-porządną astkową smycz dla wariatki Gandzi też dadzą radę zrobić ;)[/QUOTE]
nasz rację evel ... ale boję się, że smycz nie doszłaby do końca tygodnia :-( dlatego kupię coś u nas w sklepie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Kaska już przelana.Na smyczkę dałam kwotę deklaracji rocznej. Jak zostanie to na pewno zagospodarujecie wolne środki:p[/QUOTE]

:-o przecież porządna i ładna smycz to koszt max 40zł, tej nadwyżki będzie dużooooooo ... dziękuje :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Nie taka wielka tylko 158 cm:evil_lol:[/QUOTE]

oj aida,to Ty nie wiesz,że wzrost się nie liczy ?
jesteś wielka duchem i pomocą którą niesiesz m.in dla Gandzi
za co Ci wszystkie serdecznie dziękujemy :loveu:

Ania - teraz to musisz kupić mega wypasioną smycz dla Gandzi ^^

jakie mega dobre wieści :)
oby takich więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']ale potem może ktoś ją skraść dla diamentów:evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='fioneczka']mam nadzieję malutka że dziś nie jest Ci już zimno ... jeszcze tylko kilka dni[/QUOTE]
napewno nie marznie, jest w budynku i pracownicy napewno dali jej koce i kołdry, żeby na kafelkach nie leżała :-)
Ja to tylko obawiam się jej żywiołowości - mam nadzieje, że po sterylce będzie na tyle obolała, że odechce jej sie skakać i nie rozwali sobie szwów. Wszystkie ast zazwyczaj spały i odpoczywały kilka dni i żaden sobie nic nie zrobił... może i Gandzia też włączy pauzę na kilka dni ;-)

[quote name='fioneczka']jest osoba z forum fundacyjnego (nick teresa) która deklaruje na Gandzię 20 zł stałej deklaracji ... serdecznie dziękujemy !!!!!! :buzi:[/QUOTE]
super :-) już zapisuję w rozliczeniach :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...