Jump to content
Dogomania

Super express i inne pisma


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

Co byście powiedzieli gdyby w gazetach super express i innych pojawiały się rubryki z psami do adopcji. POmogło by to w szczególności psom ale także ludziom szukającym psa. Chyba w super expresie nie ma czegoś takiego nie ?
Napisałam do nich meila w sprawie mojego pomysłu i mam nadzieję że sie nie wygłupiłam.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz... SE nie należy do gazet przyjaznym psom a i ludzie, którzy ten szmatlawiec czytają niekoniecznie muszą być dobrymi kandydatami na adoptującego.

To tam i w "Fakcie" były artykuły o psach-mordercach, co to rzucają się na wszystko, co się rusza i pożerają na miejscu dla samej przyjemności zabijania...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='Dobermania']Wiesz... SE nie należy do gazet przyjaznym psom a i ludzie, którzy ten szmatlawiec czytają niekoniecznie muszą być dobrymi kandydatami na adoptującego.
[/QUOTE]
No ja czytam ten szmatławiec :eviltong:. I takim złym kandydatem na adoptującego bym nie była.
[QUOTE]I co odpisali ci ? [/QUOTE]
Nie jeszcze nie ale czekam cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

Zaczynam wątpić czy odpiszą :placz:. A ja miałam taką nadzieję :placz:. Może inne gazety za moją namową zrobią takie cuś ( rubrykę). :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']I nadal nie zamierzają odpisać :placz:. A jakie gazety nie maja takiej rubryczki :diabloti:.[/quote]

Jeżeli masz już przygotowaną treść takiego e-maila, to wysyłaj:
Gala : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#990000][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Claudia : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Naj : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Glamur: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Kamcia_14

[quote name='Rybc!a']Jeżeli masz już przygotowaną treść takiego e-maila, to wysyłaj:
Gala : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#990000][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Claudia : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Naj : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Glamur: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
[B][I]No niestety nie mam przygotowanego ponieważ gdy wysłałm list do SE potem skasowałam go :placz:. Głupia jestem :shake:. [/I][/B]
[B][I]Aczkolwiek uważam że te kolorowe pisma raczej nie umieszczą psów ze schronisk :roll: Takie me skromne zdanie :razz:. [/I][/B]

[B][I]A co do SE to nie odpisali mi . Chyba przestanę czytać to pismo :diabloti:. [/I][/B]
[B][I]Co za brak szacunku do klientów :angryy: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

dobry pomysł, ale tylko na psy ze schroniska, a nie na ogłoszenia pseudohodowców, jak np. w gazecie olsztyńskiej i ełckiej ''hodowla wszystkiech ras''. Ja czytam jeden z tych ''szmatławców''- Fakt. Kiedyś było o schronisku, które likwidowali i szukali dla tych psiaków domy. Pisali tez o psie, który wrócił po roku.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]mozna spróbować do Naj, jakiś czas temu mieli kilka artykułów o schronisku w Wieluniu , były psy, nr konta, potem opisali adopcje kilku zwierzaków , które wcześniej były w rubryce adopcyjnej[/QUOTE]
No właśnie, dlatego pomyślałam, że nie zaszkodzi spróbować. Ktoś do nich napisał?

Link to comment
Share on other sites

Guest aneta_w

[quote name='Kamcia_14'][B][I]No niestety nie mam przygotowanego ponieważ gdy wysłałm list do SE potem skasowałam go :placz:. Głupia jestem :shake:. [/I][/B]
[B][I]Aczkolwiek uważam że te kolorowe pisma raczej nie umieszczą psów ze schronisk :roll: Takie me skromne zdanie :razz:. [/I][/B]

[B][I]A co do SE to nie odpisali mi . Chyba przestanę czytać to pismo :diabloti:. [/I][/B]
[B][I]Co za brak szacunku do klientów :angryy: [/I][/B][/quote]

Spróbuj jeszcze raz i napisz jeszcze to tych podanych :) Warto a nuż któraś gazeta się zgodzi :)

Link to comment
Share on other sites

Takie gazety dla kobiet, jak np. Gala, itp. raczej nie przejmują się zbytnio losem psów w schorniskach, więc raczej takiej rubryki nie zrobią. To by się bardzo przydało. Szczególnie w gazetach regionalnych. Może by napisać do „Dziennika”, czytam tą gazetę, i raczej nie mogę o niej powiedzieć, że jest zła i że w redakcji nie ma nikogo, kto choćby trochę przejął się losem zwierząt w schroniskach. A nawet jeżeli nie, zawsze warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote] Spróbuj jeszcze raz i napisz jeszcze to tych podanych :smile: Warto a nuż któraś gazeta się zgodzi :smile:
[/quote]

[B][I]Albo powie że jestem nachalna i żebym się odczepiła :evil_lol:[/I][/B]

[quote] No właśnie, dlatego pomyślałam, że nie zaszkodzi spróbować. Ktoś do nich napisał?
[/quote] [B][I]Rybciu może ty do nich napiszesz :razz:. Ja jestem maxymalnie zdenerwowana że SE mi nie odpowiedziało :angryy:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...