Jump to content
Dogomania

Super express i inne pisma


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

[B][I]Marzenko :multi: Jeśli zadzwonisz to koniecznie poinformuj nas o [/I][/B]
[B][I]waszej rozmowie :razz:. A ja trzymam kciuki :multi: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Osobne rubryki z pieskami schroniskowymi sprawdzają się w prasie lokalnej, w ogólnopolskiej raczej nie, chyba że takiej z regionalnymi "mutacjami". Te rubryki w SE, o których piszecie, to chyba głoszenia, i to płatne? Jeśli tak miałoby to wyglądać, to po co wymyslać coś nowego, skoro jest rubryka o psach do oddania, to te schroniskowe w jej zakresie przecież się mieszczą.
Co innego, jeśli mialyby to być nie ogloszenia, ale takie małe artykuliki prezentujące kolejno poszczególne zwierzaki ze schroniska, ale tak jak pisalam, to się sprawdza wtedy, kiedy gazeta czy czasopismo wydawana jest lokalnie i ma w, powiedzmy, zakresie dzialania jedno schronisko, o ktorym może pisac. Jak wyobrażacie sobie wybieranie schronów i psów do każdego wydania w SE czy jakiejkolwiek prasie ogolnopolskiej? nie zgodzą isę na to.

Link to comment
Share on other sites

:angryy: :angryy: bezczelni idioci!!:angryy: :angryy: dzwoniłam i dzwoniłam a jak weszcie ktoś raczył odebrać to kazali mi zadzwonić na infolinie ogłoszeń. Tam zostałam poproszona o napisanie czegoś w stylu podania i wysłała mailem bądź pocztą... "A redakcja napewno rozpatrzy tę prośbę":angryy: Tylko, że na maile nie raczą odpowiedzieć! Jak to powiedziałam to wiecie co? Baba powiedziała, że to niej problem i... zwyczajnie się rozłączyła!!!!:mad:
Dlaczego ludzie są tak obojętni? :-( Miałam taką nadzieję, że dzięki temu psiaki będą miały większą szanse na dom... Co im zależy? Kiedyś była taka rubryka o psach i kotach ze schroniska. A baba powiedziała, że zlikwidowano ze względów finansowych. Ile tracą na takiej rubryce? Milion złotych?!:mad: Nienawidzę takich ludzi a potem płaczą że jest tyle porzuconych i bezdomnych psów i nikt z tym nic nie robi. Chamstwo. Od dziś nie kupuje już tego szmatławca.:angryy: :angryy:
Miałam nadzieje... Jak widać powiedzenie się sprawdza, że nadzieja jest matką głupich. Zawiodłam się na nich.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marzenka18']:angryy: :angryy: bezczelni idioci!!:angryy: :angryy: dzwoniłam i dzwoniłam a jak weszcie ktoś raczył odebrać to kazali mi zadzwonić na infolinie ogłoszeń. Tam zostałam poproszona o napisanie czegoś w stylu podania i wysłała mailem bądź pocztą... "A redakcja napewno rozpatrzy tę prośbę":angryy: Tylko, że na maile nie raczą odpowiedzieć! Jak to powiedziałam to wiecie co? Baba powiedziała, że to niej problem i... zwyczajnie się rozłączyła!!!!:mad:
Dlaczego ludzie są tak obojętni? :-( Miałam taką nadzieję, że dzięki temu psiaki będą miały większą szanse na dom... Co im zależy? Kiedyś była taka rubryka o psach i kotach ze schroniska. A baba powiedziała, że zlikwidowano ze względów finansowych. Ile tracą na takiej rubryce? Milion złotych?!:mad: Nienawidzę takich ludzi a potem płaczą że jest tyle porzuconych i bezdomnych psów i nikt z tym nic nie robi. Chamstwo. Od dziś nie kupuje już tego szmatławca.:angryy: :angryy:
Miałam nadzieje... Jak widać powiedzenie się sprawdza, że nadzieja jest matką głupich. Zawiodłam się na nich.:shake:[/QUOTE]
[U]Jestem oburzona :angryy: A już miałam nadzieję :shake:. Co za [/U]
[U]B-E-Z-C-Z-E-L-N-O-Ś-Ć ! [/U]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Kamcia_14

[quote name='Marzenka18']:angryy: :angryy: bezczelni idioci!!:angryy: :angryy: dzwoniłam i dzwoniłam a jak weszcie ktoś raczył odebrać to kazali mi zadzwonić na infolinie ogłoszeń. Tam zostałam poproszona o napisanie czegoś w stylu podania i wysłała mailem bądź pocztą... "A redakcja napewno rozpatrzy tę prośbę":angryy: Tylko, że na maile nie raczą odpowiedzieć! Jak to powiedziałam to wiecie co? Baba powiedziała, że to niej problem i... zwyczajnie się rozłączyła!!!!:mad:
Dlaczego ludzie są tak obojętni? :-( Miałam taką nadzieję, że dzięki temu psiaki będą miały większą szanse na dom... Co im zależy? Kiedyś była taka rubryka o psach i kotach ze schroniska. A baba powiedziała, że zlikwidowano ze względów finansowych. Ile tracą na takiej rubryce? Milion złotych?!:mad: Nienawidzę takich ludzi a potem płaczą że jest tyle porzuconych i bezdomnych psów i nikt z tym nic nie robi. Chamstwo. Od dziś nie kupuje już tego szmatławca.:angryy: :angryy:
Miałam nadzieje... Jak widać powiedzenie się sprawdza, że nadzieja jest matką głupich. Zawiodłam się na nich.:shake:[/quote]


[B][I]Żartujesz :crazyeye: Nie wierzę :crazyeye: Albo jednak wierzę :angryy: Beznadziejna gazeta , u mnie ma 100000 % minus :diabloti: Stracą min. 20 klientów jak [/I][/B]
[B][I]niektórym moim znajomym odpowiem tą historię :diabloti: [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Adijos gazetko :mad: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='kalinaM']Ostatnio w Fakcie pojawiła sie rubryka o psach szukajacych domku:-o :multi: .[/quote]


[B][I]Żartujesz :crazyeye: Nie wierzę :-o [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']Ostatnio w Fakcie pojawiła sie rubryka o psach szukajacych domku:-o :multi: .[/quote]

wooooooow:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Fakt i pomoc psom? Czyżby zmieniono redaktora naczelnego? Czy po prostu chcą zachować pozory, żeby nie stracić/zyskać klientów-psiarzy? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='bellatriks']wooooooow:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Fakt i pomoc psom? Czyżby zmieniono redaktora naczelnego? Czy po prostu chcą zachować pozory, żeby nie stracić/zyskać klientów-psiarzy? :hmmmm:[/quote]

[B][I]Też się zdziwiłam bellatriks :razz: Chyba muszę jutro kupić FAKT i zobaczyć na własne oczy tą rubrykę :razz: [/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Fakt - o tym się mówi :evil_lol: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...