Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bea - reszta już jest przygotowana do transportu. Po dokładnej segregacji wyszło 1/3 dzisiejszego transportu.

Widzę że gromadka na piątkowe spotkanko rozrasta się :multi:

Jutro melduję się u ciebie.

PS a jakie ciasta lubicie? czekam na propozycje

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@ Szantina

Ma bedziemy w sobote za tydzien (13.03.04) w Wieluniu, mysle tak kolo

11.00 - 12.00 a to moje ulubione ciasta :-)

Number 1. : MAKOWIEC

Number 2. : SERNIK ALE KONIECZNIE Z RODZYNKAMI

Number 3. : SERNIK Z DODATKIEM MAKU I Z RODZYNKAMI

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Makowiec - sernik - cos z duza iloscia kokosu :evilbat: Mozna polaczyc ;) Poprosze o dostarczenie kurierem :D

...a zupki gulaszowej też Ci podesłać talerzyk ??????

...a nasza Pika, z tego przed/spotkaniowego stresu. wykupiła 1/2 monopolowego; Tufi :D chcesz kurierem szklaneczkę :drinking: ?????

Link to comment
Share on other sites

a tak a propos to ma być imprezka zakrapiana ????????? :wink: :wink:

Ta odpowiedź mówi wszystko :lol:

...a nasza Pika, z tego przed/spotkaniowego stresu. wykupiła 1/2 monopolowego; :drinking:

:nono: i bez stresów mi tu

I skąd Ci to Bea do głowy przyszło, że ja jakiegoś stresa mam? :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, zamawiam:

- serniko-makowco-kokosanca - duzo :)

- zupka gulaszowa - duzo :)

- alkohol - kazda dostepna na rynku ilosc ;) a nawet na rynkach zagramanicznych ;) i ogolnoswiatowych :D

- lody - kazda ilosc :D

- itp itd :D

i tort urodzinowy :D

Link to comment
Share on other sites

Nooo...widzę, że spotkanko zaczyna żyć własnym życiem ;-) Łaaaa...jak ja Wam zazdroszczę :roll: Popstrykajcie jakies zdjęcia czy cóś... bo Ewa niestety nie dotrze do Was - musiałaby na całe dwa dni porzucić schronisko - a na to jeszcze nie jest gotowa...

Kochani - przed momentem skończyłam przedzieranie się przez dary jakie przywiózł Pawełek naszej Gosi! To miało byc parę rzeczy - a miałam zastawione pół pokoju :o Ta ilość mnie, delikatnie mówiąc, zaskoczyła :crazyeye:

Nie wiem czy o czymś nie zapomnę, ale przekopywałam się bardzo starannie przez: poduchy, kołdry, koce, narzuty, ciuchy (cała wyprawka dla naszego p. Janka!), materiały biurowe (maaaaaaaasę tych materiałów: segregatory, papier, zeszyty, różniaste karteczki, mazaki, pisadła, korektory, 1000 kopert!, tablica korkowa), troszkę puszek i karmy weter., kart szczepień (w wielkiej ilości), te cudne obróżki i smyczki.... :B-fly:

Mówiłam to juz chyba setki razy, ale powtórze jeszcze: jesteście niesamowici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani

Pilnie potrzebuję nr. nowego konta do Wielunia ( jestem chyba ślepa bo nigdzie nie mogę go zlokalizować)

Pozdrawiam

Kocie - zajrzyj na pierwszy post w tym temacie - tam Małośka poprawiała nr konta i jest aktualny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...