Jump to content
Dogomania

Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!


deszczowa

Recommended Posts

do 3 stycznia nie będę miała dostępu do netu

podnoście temat kto żyw, proszę :modla:

Gapcio dziś podobno cały dzień spędził na radosym pędzaniu po trawce i zrywaniu gałązek choinek, a ta zabawa po to, żeby taką złamaną gałązką podrzucić i pobiec radośnie dalej:loveu:

Gapcio też jest bardzo kontaktowy i odważny, z każdym psiakiem jest już na Ty, lubi zwracać na siebie uwagę szczekaniem czy to głośnym ziewaniem:p

kochany brzdąc....:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani, jako przyjaciółka i osoba odpowiedzialna, za psa od Deszczowej ( Koks jest z nami już półtora roku) informuję, że : Deszczowa ma rękę i oko na super futrzaki, nawet jak są nieznośne, to mają to coś, co powala każdego faceta - mój TZ, wychowany przez bokserki, wielbiciel rasy - przepadł i kocha Koksa tak, że nawet teściowa się frasuje (zaraza jedna), Kochajcie wróbelka (Gapcielka), do jasnej cholery.

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

wczoraj otrzymałam intrygujacego smsa z hoteliku, że....

GAPCIO OKAZAł SIę BYć GAPCIą:crazyeye::oops:[SIZE=1][COLOR=Red][COLOR=Black]:shock:[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

ja przepraszam, się starzeję, przemęczona jestem tysz:roll:
to pierwszy przypadek takiej znaczącej pomyłki

ale to przez tę łapkę po operacji - w lecznicy mówili o Gapci "pies", a ja nie zaglądałam pod koła bo bałam się tę łapkę naruszyć:stupid::huh:

[U][SIZE=3][B][COLOR=Red]Szukamy domku dla suni Gapci!:loveu:

[/COLOR][/B][/SIZE][/U][SIZE=1][COLOR=Red][COLOR=Black]dziękuję Wam za "hoopanie" tematu:buzi:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][U][SIZE=3][B][COLOR=Red]
[/COLOR][/B][/SIZE][/U]

Link to comment
Share on other sites

Deszczowa, nie jestes jedyna, ktorym sie "pcie" pomylily....
nam w schronisku Mielcu tez sie to zdarzylo i to dwa razy w ciagu ostatniego roku :eviltong:
Raz z psa zrobilismy sunie (Pandek ma swoje watek na pwp), a ostatnio tez z malucha 3 miesiecznego zrobilismy sunieczke :cool3: Ale to szczesliwe pomylki sa, bo maluch juz w domku, a Pandek ma domek zaklepany.
Wiec moze Gapci tez sie poszczesci juz niedlugo... :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Deszczowa, moja znajoma lekarka (psychiatra, więc może tym się tłumaczyć), chciała swojej "suni" - Kropkowi pępowinkę uciąć, na szczęście zanim znalazła nożyczki założyła okulary :evil_lol: !
Gapciu, teraz to już musisz trafić do dobrego, docelowego domku!

Link to comment
Share on other sites

mamy też z Gapcią małą prośbę - jeżeli ktoś może wspomóc płatność hoteli - będziemy wdzięczne.
Za hotelik zapłaciłam do dziś, czyli od 22 grudnia do 3 stycznia - 200 zł (15 zł za dobę).
Za tydzień muszę Gapcię przywieżć na prześwietlenie i ewentualna operację wyjęcia śrub, jeżeli śruby nie zarosły (hotel jest 50 km za W-wą).
Mikunia moja ma mieć w ten piatek sterylkę z wycięciem tego guza włącznie i okazuje się, że to nie będize za darmo wcale, bo już jest nowy rok i z gminą nie ma lecznica umowy.

Więc jak ktoś nas wspomoże to Gapcia nie będzie się musiała denerwować...:oops:
Wszelkie ewentualne wpłaty proszę kierować na konto AFN, a ja wystawię na te środki fakturę z hotelu i przekażę AFN-owi.

Link to comment
Share on other sites

hoop:placz:

Gapcia podobno już się odpasła, zdrowa jest jak bąk, bawi się i bryka. No i łapka się ładnie goi. Gapcia umie też już załatwiać się na dworze:multi:

Do jutra jest jesj hotelik opłacony. Ktoś wspomoże Gapcię jeszcze na AFN?...w tym miesiącu cienko juz przędę....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...