Jump to content
Dogomania

Gapcia już szczęśliwa-warto wierzyć i czekać!!!


deszczowa

Recommended Posts

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deszczowa, jeszcze do końca miesiąca jestem pod kreską, później powinno się polepszyć - wytrzymaj kochana, jak tylko coś wpadnie, to wyślę - pytanko, a czy karma by się przydała (mam trochę zbunkrowanej karmy na balkonie od mojej wetki, miała być dla niewidomego dalmtyńczyka, ale przepadł gdzieś biedaczysko, a karma została)?.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania14p']Maupo4, a może Twoich pokojowo nastawionych do świata psiaków ktoś musi pilnować?[/quote]

Żebym ja miała domek z ogródkiem ... to rzeczywiście fajnie by było - Gapcia pilnująca stada prosiaków ... :diabloti: ale niestety ... tym bardziej że z Monarem robi się mało ciekawie i musi być spokojnie, nie ruchliwie a Gapcia to już "mały żywiołek" ...

jutro wpłacam "haracz" na Gapciowy hotelik ... tylko tak możemy pomóc

Link to comment
Share on other sites

o rany! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :placz::placz::placz:

jakże ja Wam się odwdzięczę:placz::placz::placz:
[B][COLOR=Blue]Maupo4[/COLOR][/B]:calus::Rose:
[COLOR=Blue][B]Aniu z Koksową Rodzinką[/B][/COLOR] :calus::Rose:


Dzięki Wam Gapcia może sobie dalej spokojnie biegać w hoteliku i czekać na swoją szansę :loveu: (swoją drogą to nie rozumiem, dlaczego nikt się nie zgłasza - ogłoszenia - też płatne - są wszędzie!:roll:)

:Dog_run:

Spadł mi wielki kamień z serca, bo już z nerw spać nei mogłam, co się z Gapeczką stanie....A tak jakoś się dokulamy do mojej kolejnej wypłaty...

Gapeńko, musi się udać!!!! masz takich przyjaciół i nie jesteś sama:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...