Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

Wynik krwi wskazuje na stan zapalny. Bad. kału na strawność wykazało, ze jedzenie jest trawione. Wynik USG bardzo nieciekawy: prawdopodobnie trzeba wyciąć śledzionę i jądra plus prostatę (ja myślałam, że on jest kastrowany, a on ma takie jąderka w zaniku). Trzustka brzydka, ale raczej nie nowotworowa.

 

P1210079.JPG

Link to comment
Share on other sites

Nie byliśmy już na klinikach, tylko poszliśmy do dra Szczypki, który moim zdaniem jest jednym z najlepszych weterynarzy we Wrocławiu, a przyjmuje niedaleko nas. Pan doktor powiedział, że usuwanie śledziony i prostaty nie wchodzi w grę, zwłaszcza w tym wieku. Dostał profilaktycznie antybiotyk. Zastanowimy się jeszcze, jak podejść do sprawy. Na razie Ramzes mieszka u nas. Psy już się trochę dotarły, dzisiaj wszyscy razem jedli w kuchni śniadanie. A ja mam możliwość ćwiczenia umiejętności osobnika alfa ;)

Link to comment
Share on other sites

O 25.05.2016 o 08:46, Zosia123 napisał:

I jeszcze jedna, bardzo ciekawa obserwacja: u nas, na tej samej karmie (zamawiam mu do hotelu i teraz zamówiłam do domu to samo), kupy z ogromnych i miękkich zrobily się małe i twarde.

...hmn to baardzo znaczące

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, sunia2000 napisał:

Zapraszam na bazarek, po cżęści dla Ramzia:

 

Bardzo dziękuję w imieniu Ramzesa :) Właśnie tu przylazł i pojękuje, chyba się nudzi bo zjadł już dzisiaj trzy porcje i pospał, zatem chyba nic mu nie brakuje :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Ale boskie  cudne stokroc  ach Zosienko pamietam jak maszerowalas z trzema serduszkami 

i tak teraz z lezka  przypomnialam

 cudne lapunki cudniooosci  i Ty malunka

 z wielkuskimi serduszkami

 pozdrawiam serdecznie

 wszystkie piekne wszystkie mis_z_sercem.gif

zdrowenka  stokroc... 1110.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...