Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uch przebrnęłam przez watek...
oczywiście Yewcia uprzedziła mnie, że będzie kupa płaczu, ale nie spodziewałam się, że juz przy pierwszym poście :roll:
nastepne kilka kartek czytałam przez łzy .....
Naprawde jesteście cudowni!!!!!!
Ja sama nie jestem w stanie pomagać finansowo psiakom, ale jak widzę do czego Wy jesteście zdolni to aż serce rośnie.......
Rzeczywiście jak ktoś napisał kilka stron wczesniej: razem jesteście POTĘGĄ!!!!!!!
i oby tak zostało :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wieczorami moge tu coś pisać, widzę że wszyscy walczymy ze znieczulicą...
Wracając do Maxia i jego Pani proszę Cioteczki ,ktore deklarowały paczki,żeby się ze mną skontaktowały na pw. Pamiętajcie,że Pani Irena jest starsza panią , filigranowa i zapewne nie objada się ponad miarę. Paczki powinny zawierać produkty ,które się jej nie zepsują, i w ilościach rozsadnych, bo wtedy szkoda pieniędzy, ktore można przeznaczyć na karmę czy leki dla Maxa. Dlatego spróbujemy może to skoordynować na pw,żeby wszyscy zainteresowani byli zadowoleni.
Powtórzę- gotówkę prosimy na konto AFN :
wplaty z dopiskiem [B]"irena i Max"[/B] poprosze na konto:
[SIZE=3][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Żabia 2 m 7
[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]05-220 Zielonka[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Co do pomocy zawodowej Pani Ireny, to nie wiem czy wiek jej pozwoli na takie prace. Ona na zdjęciach doskonale wygląda, ale to już jest wiekowa osoba, myślę że ok. 70-tki.
Pomyślałam,że osoby ze Szczecina mogłyby może odkroić z przygotowywanych specjalów na święta po kawałku dla Pani Ireny i w piątek lub w sobotę zawieźć jej te smakołyki- co Wy na to?
Jak sie zgadzacie ,to proszę na pw o info.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Informuję wszystkich, ze [B][COLOR=black]punkt kontaktowy[/COLOR][/B] z Panią Ireną i Maxem znajduję się w szczecińskim sklepie " PSIE RANCZO" przy ul. Bogusława. Tam mozecie przekazywac podarunki dla niej, jesli chodzi o [B][COLOR=black]gotówkę (np. na jedzonko) to na konto AFN[/COLOR][/B]. [/COLOR]
[COLOR=red]Opieka weterynaryjna dla Maxa jest już załatwiona (bezpłatna) . Transportem psa i jedzenia zajmę sie ja a jesli będzie potrezbne zastępstwo , zgłosiły się osoby do pomocy.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501']"Ma ruda" proszona jest o stworzenie nowego watku w swojej sprawie, bo zaczynaja się one mieszać i ludziska nie są na bierząco w sprawie Pani Ireny.[/quote]
Watek mogę założyć, ale ja nie wiem o sprawie nic więcej, niż to co skopiowałam z ogłoszenia, na które trafiłam przypadkowo. Przerażona jego treścią a raczej zapowiedzią uśpienia psa napisałam tutaj z nadzieją, że ktoś pomoże. I cieszę się, że tak się już stało. Jestem pod wrażeniem zarówno błyskawicznej reakcji w tej sprawie, jak i skutecznej pomocy dla bohaterki tego wątku.

Link to comment
Share on other sites

Bałgan się straszny zrobił w tym wątku. O pani Irenie i Maxiu jest początek i szczęśliwy koniec tj odebranie psa ze schroniska + nasza deklarowana pomoc.
Pani Irena oddała Maxa do schroniska bo nie miała za co go leczyć i nikt jej nie chciał pomóc, więc to była ostatnia deska ratunku- może w schronisku go wyleczą,myślała. Amiśka znalazła się we właściwym miejscu o właściwym czasie i tylko dzięki niej pani Irena i Maxio sa znowu razem. Nie mozemy ich zawieść. Liczymy na dogomaniakow i wpłaty choć po parę złotych na AFN.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Co do pomocy zawodowej Pani Ireny, to nie wiem czy wiek jej pozwoli na takie prace. Ona na zdjęciach doskonale wygląda, ale to już jest wiekowa osoba, myślę że ok. 70-tki.
Pomyślałam,że osoby ze Szczecina mogłyby może odkroić z przygotowywanych specjalów na święta po kawałku dla Pani Ireny i w piątek lub w sobotę zawieźć jej te smakołyki- co Wy na to?
Jak sie zgadzacie ,to proszę na pw o info.[/quote]

zgadzam sie w pełni niech każda z dziewczyn które deklaruja paczke napisza do GoWa CO I ILE DADZA

:cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='atena501'][COLOR=red]Informuję wszystkich, ze [B][COLOR=black]punkt kontaktowy[/COLOR][/B] z Panią Ireną i Maxem znajduję się w szczecińskim sklepie " PSIE RANCZO" przy ul. Bogusława. Tam mozecie przekazywac podarunki dla niej, jesli chodzi o [B][COLOR=black]gotówkę (np. na jedzonko) to na konto AFN[/COLOR][/B]. [/COLOR]
[COLOR=red]Opieka weterynaryjna dla Maxa jest już załatwiona (bezpłatna) . Transportem psa i jedzenia zajmę sie ja a jesli będzie potrezbne zastępstwo , zgłosiły się osoby do pomocy.[/COLOR][/quote]
OK BĘDE DZISIAJ U CIEBIE
MAM 250 ZŁ OD WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
NA POCZATEK CHYBA WYSTRACZY


AAAAAAAAAAAAAAA
PROSZE PANI WETERYNARZ ZASPIEWAC OD MNIE
PRZYBIEŻELI DO BETLEJEM :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z własnego doświadczenia powiem, że karma dla szczeniąt i suk karmiących po dłuższym podawaniu może uczulać. Zawiera za dużo białka.

Moja suka jadła jeszcze po zaprzestaniu karmienia małych i efekt był taki, że dostała wysypki. Moja weterynarz powiedziala, ze to przez tą zawartość białka i jeszcze czegoś w karmie. Tzw uczulenie z przedobrzenia.

Ale jakby troszkę dosypywać do innej karmy?

Link to comment
Share on other sites

Hej co za cudowna historia!!!!
Czy na podane konto [SIZE=3][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Żabia 2 m 7
[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]05-220 Zielonka

[/SIZE][/B][SIZE=3]mozna nadal wplacac pieniadze?Wplacilabym pare zl na poczatku stycznia jak dostane wyplate.Serce rosnie jak sie czyta takie historie .
[/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Hej co za cudowna historia!!!!
Czy na podane konto [SIZE=3][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Żabia 2 m 7[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]05-220 Zielonka[/SIZE][/B]

[SIZE=3]mozna nadal wplacac pieniadze?Wplacilabym pare zl na poczatku stycznia jak dostane wyplate.Serce rosnie jak sie czyta takie historie .[/SIZE]

[/quote]

Właśnie- czy jest skarpeta na Maxa i panią Irenę ze Szczecina? coś mi umknęło wczoraj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Nie mogę teraz dłużej pisać, po poludniu wszystkim odpowiem.
Podaję tylko numer konta:

wplaty z dopiskiem [B]"irena i Max"[/B] poprosze na konto:
[SIZE=3][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Żabia 2 m 7[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]05-220 Zielonka[/SIZE][/B]
[/quote]
znalazłam:lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Dziewczyny Max jest psem raczej straszym więć nie wskazane jest podawanie karmy wysoko białkowej lub wysokoenergetycznej, więć jesli macie już w domu taką to ok można ją dodać do innej ale raczej nie kupujcie karmy dla Maxa ponieważ :
1) jeszcze w tym tygodniu chciałabym z Pania Ireną podjechać do weta i zobaczymy co powie jak obejrzy psa, (jesli chodzi o alergię)
2) będę starała sie załatwić konkretną karmę dla Maxa po cenach najlepiej dystrybucyjnych, myślę że uda mi się to załatwić i wtedy będzie jadł jedną konkretną karmę i tak będzie lepiej i zdrowiej.
Podsumowując mój wywód wpłacajcie raczej chociaz symboliczne kwoty to wtedy będzie można przeznaczyć gotówkę na to co w danej chwili bedzie potrzebne, jak nie jedzonko to moze jakieś droższe leki.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Hej co za cudowna historia!!!!
Czy na podane konto [SIZE=3][B]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923 [/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]MultiBank[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Żabia 2 m 7[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]05-220 Zielonka[/SIZE][/B]

[SIZE=3]mozna nadal wplacac pieniadze?Wplacilabym pare zl na poczatku stycznia jak dostane wyplate.Serce rosnie jak sie czyta takie historie .[/SIZE]

[/quote]

Taki oczywiście można wpłacać cały czas z dopiskeim [B]" Irena i Max":multi: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...