Jump to content
Dogomania

Kilkumiesięczny katowany szkielecik Gacuś!PILNIE potrzebny DT-zobacz ludzkie dzieło


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klaudus, tak przejmująco napisałaś ten tekst :-(:-(:-( Siedzę i płaczę, przeczytałam i pokazałam zdjęcia Gacusia Tz-towi. Wzruszył się, choć zazwyczaj niełatwo o to, bo jest twardym facetem...
Boże kochany, nie wiem co już powiedzieć, dołożę się jakimś groszem, choć tak pomogę biedakowi :-(. Życzę mu zdrówka, i wspaniałego kochającego domku, który mu wynagrodzi to co przeszedł, może psiak uwierzy, że nie każdy człowiek to bestia...

Link to comment
Share on other sites

[I]A więc tak.
Zacytuję Danusię która bezpośrednio czuwa nad Nim dziennie w lecznicy (mam nadzieję,że nie będzie mi miała tego za złe)

Byłam u niego w poniedziałek i wtorek. W lecznicy mówią na niego Zeus, bo niby im lepiej do niego pasuje, że ma takie mądre oczy- ale zostaniemy już przy Gacku. Wykąpany wygląda ślicznie, wyprowadziłyśmy go na spacer na dwór w poniedziałek na 15 minut a we wtorek na pół godziny- wysiusiał się i zrobił kupe. Je już sam , podają mu w małych ilościach, ale je i nie wymiotuje. Nadal jest słaby i biały-dziąsła ma nadal bardzo jasne i język też taki bardzo blado- różowy, bo anemię miał straszną. Po podaniu krwi trzeba poczekać 2 pełne doby i sprawdzać parametry czy cośkolwiek się stabilizują wyniki -bez tego nie ma sensu robić rtg łapki. Trzeba najpierw ratować życie-a on był na granicy- potem zobaczyć co z łapką. Więc w poniedziałek i wtorek miał robione kolejny raz kontrolne badanie krwi i jeśli poprawa będzie się utrzymywać-parametry będą choć w dolnej granicy normy albo blisko tej dolnej granicy-to wtedy będziemy działać w sprawie łapki. Musiałam pojechać jeszcze raz wieczorem koło 19 żeby pomóc zrobić zdjęcie łapki. Okazało się że ma tam gwoździe kirschnera- więc miał kiedyś złamaną i leczoną łapkę, tylko nie wyjęto mu tych gwoździ co doprowadziło do całkowitego wyłączenia jej z używania i prawie całkowitego zaniku mięśni. Konieczna będzie rehabilitacja bo łapka jest prawie w zaniku-mniejsza niż ta druga, w ogóle sama skóra i kości, przykurcz. Trzymał ją do góry, choć ma w niej czucie, próbował się nią dziś podrapać, to znaczy ruszył nią kilka razy. Oprócz tego miednica krzywo zrośnieta-ale z tym nic już się nie da zrobić.
Jest grzeczny, wszystko pozwala przy sobie zrobić, bał się na dworze, chciał wracać do budynku. Merda ogonkiem, lubi się głaskać, patrzy tak litościwie, jest kochany. Dziś nawet zaszczekał na innego pieska w lecznicy. Trzeba być dobrej myśli.
Wieczorem miał robione zdjęcia 2 sztuki-plus premedykacja, po zobaczeniu zdjęć od razu mu wyjęli ten gwóżdż ,więc to wszystko znów będzie kosztować .
Dziś chciał się nawet bawić , już lepiej się czuł ,by taki bardziej kontaktowy ,wszystkim zainteresowany , chętnie chodził na tym spacerze.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Cioteczki Kochane.
Chciałabym poprosić o jakieś zabaweczki - np.gumowe dla Gacusia.
Może macie jakieś niepotrzebne??
Mogłybyście dziecku wysłać :)
Nie miał dzieciństwa z zabawkami - więc teraz otoczony ludźmi,którzy nie krzywdzą chce 'odrobić' stracony czas.
Jeżeli będziecie miały ochotę podarować coś Gacusiowi - w pierwszym poście zaraz wkleję adres do wysyłki.
Dziecko na pewno będzie uradowane :)[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']kupiłam 4 cegiełki na allegro, tak na dorby początek. cieszę się z dobrych wieści o Gacusiu, oby tak dalej i niech maluch znajdzie kochający domek[/QUOTE]

[I]Fantastycznie!! Dziękujemy!

Dodam jeszcze,że w lecznicy dawno nie widzieli takiego zapchlenia...
Chłopak też potrzebuje kubraczek,bo strasznie Mu zimno i cały czas się trzęsie...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]W pierwszym poście jest zestawienie wpłat,które już doszły na Gacusia - wszystkim za to z całego serca dziękujemy :modla::Rose:[/I]
[I]Do poniedziałku rachunek za Gacusia wyniósł 910 zł. [/I][/QUOTE]

Myślę, że warto podać tę informację pod wpłatami, żeby wiadomo było, ile już wydałaś na Gacusia, i ile zostało dla biedaka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Cioteczki Kochane.
Chciałabym poprosić o jakieś zabaweczki - np.gumowe dla Gacusia.
Może macie jakieś niepotrzebne??
Mogłybyście dziecku wysłać :)
Nie miał dzieciństwa z zabawkami - więc teraz otoczony ludźmi,którzy nie krzywdzą chce 'odrobić' stracony czas.
Jeżeli będziecie miały ochotę podarować coś Gacusiowi - w pierwszym poście zaraz wkleję adres do wysyłki.
Dziecko na pewno będzie uradowane :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Wyślę zabawki, proszę tylko o adres dokąd. Może być na pw albo smsem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']kupiłam 4 cegiełki na allegro, tak na dorby początek. cieszę się z dobrych wieści o Gacusiu, oby tak dalej i niech maluch znajdzie kochający domek[/QUOTE]
[B]A ja bym chciała zaapelować do cioteczek żebyście NIE KUPOWAŁY cegiełek na allegro :)[/B]

Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 4% ale przy 300 cegiełkach to już się robi 60 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Gacusia będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. Jest taki pan, który regularnie kupuje 1 cegiełkę i "życzy sobie" przesyłkę za 50 zł czyli z jego wpłaty dla psa zostaje 54,80 zł. Gdyby zrobił odwrotnie, to dla psa byłoby 53 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][B]A ja bym chciała zaapelować do cioteczek żebyście NIE KUPOWAŁY cegiełek na allegro :)[/B]

Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 4% ale przy 300 cegiełkach to już się robi 60 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Gacusia będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. Jest taki pan, który regularnie kupuje 1 cegiełkę i "życzy sobie" przesyłkę za 50 zł czyli z jego wpłaty dla psa zostaje 54,80 zł. Gdyby zrobił odwrotnie, to dla psa byłoby 53 zł...[/QUOTE]


Całkowicie popieram, szkoda oddawać kasę na prowizję ! Konto do wpłat jest na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="red"]Cioteczki Kochane.
Chciałabym poprosić o jakieś zabaweczki - np.gumowe dla Gacusia.
Może macie jakieś niepotrzebne??
Mogłybyście dziecku wysłać :)
Nie miał dzieciństwa z zabawkami - więc teraz otoczony ludźmi,którzy nie krzywdzą chce 'odrobić' stracony czas.
Jeżeli będziecie miały ochotę podarować coś Gacusiowi - w pierwszym poście zaraz wkleję adres do wysyłki.
Dziecko na pewno będzie uradowane :)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
niemam gumowców, ale mam pluszaki.
Czy tez moga być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Fantastycznie!! Dziękujemy!

Dodam jeszcze,że w lecznicy dawno nie widzieli takiego zapchlenia...
Chłopak też potrzebuje kubraczek,bo strasznie Mu zimno i cały czas się trzęsie...[/I][/QUOTE]
wymiary poproszę, moze bede mogła się podzielić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga'][B]A ja bym chciała zaapelować do cioteczek żebyście NIE KUPOWAŁY cegiełek na allegro :)[/B]

Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 4% ale przy 300 cegiełkach to już się robi 60 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Gacusia będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. Jest taki pan, który regularnie kupuje 1 cegiełkę i "życzy sobie" przesyłkę za 50 zł czyli z jego wpłaty dla psa zostaje 54,80 zł. Gdyby zrobił odwrotnie, to dla psa byłoby 53 zł...[/QUOTE]
Ojej a też nakupiłam cegiełek:( Ciągle kupuję dla wszystkich bid . Nie wiedziałam,że tyle zdzierają:((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...