Jump to content
Dogomania

bokser Oskar - wreszcie ma wymarzony dom w Warszawie :)))))))))


boksiedwa

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AgaiTheta']Słuchajcie mamy miejsce w klinice w Lublinie.

Koszty średnie pomyślmy!
Było tam kilka już naszych boksiów![/QUOTE]

Aga, ja bym była za, przy okazji przebadają go i będzie mozna
bezpiecznie wziąć go do domu, gdzie są zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Wrócilismy od weta, nie jest dobrze.
Oskar jest bardzo wyniszczony, powiedział. Ma anemię, z serduchem nie całkiem dobrze. Nerki i wątroba sa ok, ale jeśli stan ogolny się nie poprawi, to też mogą siąść. Stan pokrywy skórnej bardzo zły, grzybica i nurzyca.
W schronisku nie ma szans na wyleczenie, bo potrzebuje przede wszystkim dobrych warunków bytowych i własciwego żywienia, dobrej wysokoenergetycznej karmy z odp. dodatkami (dostaliśmy mala paczkę, ale to na parę razy). Kuracja przeciwgrzybiczna i przeciwnurzycowa też wymaga codziennych zabiegów, czego w schronisku mu nie zapewnią, ja też nie. Ma załozoną książeczkę. Przy tym stanie zdrowia nie zalecał szczepienia, wiec nie szczepiliśmy. Jesli szczepienie bedzie pilnie potrzebne, przejdziemy się najwyżej znowu. Tyle na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']leczenie w schronisku w tej sytuacji wydaje się mało sensowne...

Trzeba go koniecznie wyciągnąć, zanim nie będzie za późno...[/quote]

La pegaza, w naszej Klinice w Brynowie mamy dwa schroniskowe psiaki , w tym Ligocka Ivi z nuzencem, ktora jest tutaj leczona.
Moze to jest jakies wyjscie z tej trudnej sytuacji. Dla Oskarka kazdy dzien sie liczy! Transport biore na siebie a i na bazarek chetnie cos wystawię.
Sama juz nie wiem jak Oskarkowi pomoc:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']poczekajmy, w poniedziałek będę rozmawiała z dyrektorem Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt, mam nadzieje, że mają izolatkę i przyjmą nam Oscara. To wspaniali ludzie, pomagają nam już jakiś czas, mam nadzieje, że się uda![/quote]


Chyba ,ze uda sie w tym Lubelskim Centrum Malych Zwierzat

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...