Jump to content
Dogomania

Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

Rita jest pod dobrą opieką, tego nie można podważyć. Wiadomo - dom tymczasowy byłby zbawieniem, tylko u nas jest ich jak na lekarstwo, nikt nit chce brać młodziutkich psów, a co dopiero takiej starowinki...

Cioteczki, które chciały potwierdzenia wpłaty - wszystkie dotychczasowe są w pierwszym poście. Pojawił się też wstępny dług, no i tajemnicza kwota operacji. Trzeba będzie kombinować dalej!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']Mariusz Ch. to nie Wiedźma, to mój TZ :) choć przyznam, że do wiedźmy mu nieraz niewiele brakuje ;)[/QUOTE]
No dobrze, że raz z dużej, raz z małej litery, bo już miałam strzelić focha! Wiedźma to ta, KTÓRA WIE!!!

[quote name='andegawenka']

Już zapytałam Wiedźmę na pw do której wpłaty się przyznaje...[/QUOTE]
Do żadnej. Tu jest moja wpłata:
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA[/FONT][/B]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Oddział – Centrum Bankowosci Elektronicznej w Warszawie[/FONT][/B]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]inteligo.pl [/FONT][/B][I][FONT=PLMathSymbols9-Italic]• [/FONT][/I][B][FONT=QuasiSwiss-Bold]tel. 800 121 121 lub (81) 53 56789[/FONT][/B]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Adres korespondencyjny: ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa[/FONT][/B]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]konto numer : [/FONT][B][FONT=QuasiSwiss-Bold]50 1020 5558 1111 1850 4020 0076[/FONT][/B]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]data wydruku : [/FONT][B][FONT=QuasiSwiss-Bold]2011-10-04 g.17:42[/FONT][/B]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Przelew z rachunku [/FONT][/B][FONT=QuasiSwiss-Regular]Szczegóły zrealizowanej transakcji[/FONT]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Data księgowania [/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=QuasiSwiss-Regular]2011-10-03[/FONT][/COLOR][/B]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Identyfikator transakcji [/FONT][/B][FONT=QuasiSwiss-Regular]135[/FONT]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Opis [/FONT][/B][FONT=QuasiSwiss-Regular]Fundacja Zmienmy Los Ul. Trzech Diamentów 36/20[/FONT]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]Bielsko-Biała 43-382[/FONT]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]Nr banku: 10300019[/FONT]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]Nr rach.: 65103000190109853000303048[/FONT]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]Tytuł: Dla babci Rity od Brunona[/FONT]
[FONT=QuasiSwiss-Regular]Data przygotowania: [B][COLOR=red]2011-09-30[/COLOR][/B][/FONT]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Typ transakcji [/FONT][/B][FONT=QuasiSwiss-Regular]Przelew z rachunku[/FONT]
[B][FONT=QuasiSwiss-Bold]Kwota [/FONT][/B][B][COLOR=red][FONT=QuasiSwiss-Regular]-100,00 PLN[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ciocie, ja zaoffuje, za co bardzo przepraszam,
ale proszę ślicznie, jeśli macie konto na miau, zagłosujcie w KrakVecie proszę na fundacje Zmieńmy Los W Bielsku Białym...

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133887&start=15&sid=f357379b967b7128bcaf8d9f650d6f7b&view=viewpoll[/url]

Mają ogromne długi i to bardzo im się przyda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Ciocie, ja zaoffuje, za co bardzo przepraszam,
ale proszę ślicznie, jeśli macie konto na miau, zagłosujcie w KrakVecie proszę na fundacje Zmieńmy Los W Bielsku Białym...

[url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=133887&start=15&sid=f357379b967b7128bcaf8d9f650d6f7b&view=viewpoll[/url]

Mają ogromne długi i to bardzo im się przyda...[/QUOTE]

ankieta do głosowania nie chce się otworzyć, tylko wyniki mam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...