Jump to content
Dogomania

Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

Pewnie! U babuni w ogóle dużo cioteczek by się przydało- podejrzewam że te operacje nie są tanie...:sad:
Czy ona ma w ogóle wydarzenie na FB? Tam możnaby zebrać trochę pieniążków... Ja niestety nie umiem zrobić, ale jak już będzie, porozsyłam. Rita na pierwszą!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']Znam tego psiaka - jest z mojej ulicy. Zamieszkałam tam ponad 8 lat temu i ta suczka już miała duże guzy wtedy. Zdaniem właścicieli lepiej bylo tego nie ruszać. Pies należał do starszej pani i mieszkał w domu ze swobodnym dostępem do ogrodu i na uliczkę. Mieszka tam również młodsze pokolenie, ktore chyba od czasu do czasu wyjeżdża na dłużej. Tą starszą panią widziałam jeszcze niedawno jak szła do miasta po zakupy z wózkiem/balkonikiem a suczka szła przy niej.
Gdzie ją znaleziono? Skontaktowac się z nimi?[/QUOTE]

Słuchajcie co tym myslicie.!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Andegawenko, Agnieszka Co. dzwoniła potem do _bubu_ i odpowiedziała tu na wątku:

[QUOTE]Dzwoniłam do bubu, właściciele o niej wiedzą, ale jej nie chcą. Smutne, po tylu latach życia z psem pod jednym dachem. [/QUOTE]

Niestety.


Wydarzenie na FB jest, można udostępniać!

[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=171170129631743[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Andegawenko, Agnieszka Co. dzwoniła potem do _bubu_ i odpowiedziała tu na wątku:



Niestety.


Wydarzenie na FB jest, można udostępniać!

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=171170129631743[/URL][/QUOTE]

O kurcze, przepraszam. Łapie takie nowiny z nadzieją że to my się mylimy....i sunia wróci do swojego domu...:-(

Już udostepniam na FB...ja ją już mam , ale to spada ....

Link to comment
Share on other sites

Przekaż Bubu że koniecznie po prostu muszę zobaczyć pysio Ritki :loveu:...
Ciocia bazarek robi- a może taka foteczka z... dedykacją? :diabloti:

OK, a teraz poważnie- czy Rita ma jakieś ogłoszenia? Pomyślałam też o allegro cegiełowym na Ritę- niestety nie potrafię tego zrobić... Trzeba by kogoś prosić o pomoc. Napiszcie co o tym myślicie, to postaram się kogoś poprosić żeby to zorganizował...

Link to comment
Share on other sites

O rety jaka biedna, dzielna sunieczka.

Chętnie umieszczę Ritę w moim kolejnym bazarku, który ruszy chyba dzisiaj. Rita byłaby wskazana tam jako trzeci cel. Dwie bidy już mam.

Wprawdzie bazarek miał być dla innych psiaków, ale w ostatnim tygodniu umarły...

Proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[B]Arielko[/B] zapraszamy w takim razie na osobiste zapoznanie się z suczką - każda wizyta mile widziana :loveu:
Allegro cegiełkowe to byłby super pomysł! Zawsze trochę więcej grosza na malutką...
Rita chwilowo nie jest nigdzie ogłaszana, myślę, że na razie musimy skupić się na usunięciu guzów i przede wszystkim czekamy na wyniki badań guza.

[B]MALWA[/B] pomysł z bazarkiem świetny! W tej chwili trwa tylko jeden, prowadzony przez Arielkę, a wiadomo, że każda złotówka na wagę złota! Bylibyśmy ogromnie wdzięczni!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie odwiedziłabym Ritę- tylko do Bielska troszkę daleko...:roll:
Mam za to dobre wieści z bazarku- uzbieraliśmy już prawie... 100zł!!! :lol: :multi:

Niestety co do allegra cegiełkowego, ja nie umiem tego zrobić... Może Pinczerko i Ty byś popytała, czy ktoś by nam z tym pomógł?

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Rity.
Niestety nie mogę wkleić zdjęcia. Postaram się wkleić w pracy, z innego komputera.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00?p=17811786#post17811786[/URL]

Link to comment
Share on other sites

SUPER :) dziękujemy za bazarki.
Allegro cegiełkowe wystawiamy, jedno się skończyło , wystawimy znowu, grosz do grosza.
O fotki poproszę Kasię , może da radę zrobić zanim ja dotrę.
Rita może mieć drugą operację za 2 tygodnie pod warunkiem , ze nadal będzie się tak świetnie czuła. Także zobaczymy.
Co do szukania domu to Ricie robiłam kilka ogłoszeń , była min. w Wyborczej, ale tak jak pisała Pinczerka teraz najważniejsza operacja.
Dziewczyny co do pieniążków uzbieranych z bazarku, bardzo Was proszę po zakończeniu o pw zanim wpłacicie. Podam moje prywatne konto lub konto hoteliku, z tego względu , że hotel nie wystawia faktur i nie będziemy mogły zapłacic z konta fundacyjnego. Dlatego część pieniążków musi być wpłacone przez prywatne konto. A wpłaty z konta fundacyjnego idą na leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...