Jump to content
Dogomania

Nasza koleżanka zuzka odeszła....(*) (*) (*)


rita60

Recommended Posts

Nie miałam przyjemności poznać Zuzię bliżej, ale gdy czytam jak ciepło ją wspominacie, łzy same się cisną do oczu...Kiedy czytam jej wpisy, widzę jak wspaniała to była kobieta. Miarą człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt...Była wielkim człowiekiem, ogromny szacunek...:-(

Link to comment
Share on other sites

Reno Ty i tak duzo robisz, a ze uda sie psiakom pomoc juz w piatek to naprawde duzo, jak bysmy musialy znalezc transport to nie dosc ze nie wiadomo jak z funduszami to jeszcze psiaki moglyby trafic wtedy do schroniska. Wazne ze bedzie reprezentacja dogomaniacka, a kazdy bedzie wtedy myslami tam.

Link to comment
Share on other sites

[B](*)(*)(*)... słowa nie oddadzą uczuć i żalu![/B]:shake::-(

"A kiedy ostatnia godzina przyjdzie na człowieka , to na progu tego drugiego wszechświata będą nań czekać wszystkie zwierzaki,dla których był dobry.
Będą swym zwyczajem machać ogonami i wpatrywać się w Boskie Oblicze.
A w ich spojrzeniach będzie zawarta niema prośba:
Panie Boże,my wiemy,że to grzesznik,ale nie bądź zbyt surowy.
On był dla nas dobry."
[B]
Niech Ci się spełni Zuzko! [/B]



[B][COLOR=darkslategray]Proszę o nr konta .[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was bardzo, coś chyba rozpętałam. W Łodzi nas w ogóle jest niewiele, a pogrzeb o takiej porze, że kto pracuje, będzie w pracy.
Jeśli ktoś jeszcze da radę być, to byłoby miło, ale jeśli nie - będziemy reprezentować dogomaniacka rodzinę we dwie. Wiem, że mnóstwo z Was będzie myślami przy Zuzce :(

Link to comment
Share on other sites

Nie rozpętałaś. Dzisiaj mija rocznica śmierci mojej mamy - pół roku- pamietam jak musiałam nieść małą wiązankę, która w miare pokonywania odległości zrobiła się ogromnym ciężarem. Niosłam bo ktoś zabrał darczyńcę wiązanki do niesienia krzyża...

Teraz to bedę myślą i z Wami....szkoda że to tak daleko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...