Jump to content
Dogomania

3- miesięczny maluszek z krzywicą, niedożywiony. Groszek ma dom :)))


mysza 1

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Mały biega, szczeka, jest wesoły i słodki. Energii mu nie brakuje, łapki chyba się prostują. Za kilka dni zrobię zdjęcie porównawcze.
Pozdrawiamy miłośników Groszka zwanego Małym ;)[/QUOTE]


i niech tak ma dalej:):) slodziak...taki cukiereczek słodki!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']to już nie Kruszek Okruszek?:)

z bazarku wawer "na piękne oczy" przelałam na konto Małego Groszka 50 zł. Dziękujemy :)[/QUOTE]
Jak przyjechał, zmieniłam mu na Groszek zwany Grosikiem ;) ale wołam mały, bo mam trochę do wołania a tak jest szybko i na temat ;)
Bardzo dziękuję za pomoc :loveu:
[quote name='unixena']Maly ,Groszek czy Okruszek kazde imie mu pasuje .Bo to taki mily babel i slicznota .:loveu:[/QUOTE]
O to chodzi ;)

Było kilka wpłat na Groszka, dziękuję.
Wszystko uzupełnię za kilka dni, obiecuję ;)
Teraz bazarki rozliczam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Mały biega, szczeka, jest wesoły i słodki. Energii mu nie brakuje, łapki chyba się prostują. Za kilka dni zrobię zdjęcie porównawcze.
Pozdrawiamy miłośników Groszka zwanego Małym ;)[/QUOTE]

Maly Groszku, ciesze sie ,ze zdrowiejesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Z bazarku wpłyną dwie wpłaty za obróżki, tylko muszę konto wysłać :-)
Uściski dla Groszka![/QUOTE]
Bardzo dziękuję :) konto masz, prawda?
[quote name='malvaaa']ruszacie z ogloszeniami czy jeszcze go traszke przetrzymasz :D?[/QUOTE]
Pod koniec tygodnia się szczepimy, jak będzie bezpieczny to rozważymy taką opcję... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Konto sobie poszukałam ;-)
Będą dwie wpłaty - od Pędzelopki i Juldan, plus wysyłki - razem 55 PLN.(30 + 25 PLN)
Grosz dla Groszka.
Usciski.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy. Zaraz zajrzę na konto i dam znak :)
[quote name='inka33']Zbieraj dużo Okruszków Grosza, Mały Kruszku! I zdrówka życzę! :)[/QUOTE]
Dzięki :)

Od jutra bieda, bo wracam do pracy po kilku dniach bycia w domu z psami.

Link to comment
Share on other sites

taki jestem biedny i niewinny,.....

[IMG]http://img841.imageshack.us/img841/121/001kopia.jpg[/IMG]

do czasu....bo tu jest jak diabeł wcielony:)

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/442/010kopiak.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2990/010kopiak.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj sami, to prawda. Wszystkie urządzenia odłączone od gniazdek ale i tak spodziewam się strat ;)
Na pewno znajdzie się coś fajnego do pogryzienia. Moje psy bardzo młodnieją przy Groszku ;) i wszystkie biegają z zabawkami. One generalnie lubią zabawki a teraz to zupełnie ;)

Wczoraj upiekłam im ciastka wątróbkowe, ciekawe czy zasmakują bandzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Maluch "w schronie jadł patyki", a teraz "myszowe" ciacha z wątróbką. ;)[/QUOTE]
Okazały się hitem, wszystkie psy stały grzecznie w kolejce. I bardzo ładne, kształtne prostokąciki mi wyszły ;) Mam talent.;)
Dodam, że mój mąż próbował i swierdził, że gdyby dodac sól i przyprawy to by były pyszne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Okazały się hitem, wszystkie psy stały grzecznie w kolejce. I bardzo ładne, kształtne prostokąciki mi wyszły ;) Mam talent.;)
Dodam, że mój mąż próbował i swierdził, że gdyby dodac sól i przyprawy to by były pyszne ;)[/QUOTE]

Może sprawdzę, czy ja mam talent? Dasz przepis? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...