Jump to content
Dogomania

Saba ma domek stały ;)


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, jest mały problem. Saba ze swoim temperamentem zamęcza Andzię. Monika nic nie mówi, ale wiecie.....rozumiem, że gdyby moja sunia była taka tłamszona, miałabym obiekcje. Musimy jakoś bardziej poogłaszać Sabę bo chyba już najwyższy czas aby znalazła nowy dom......róbmy co się tylko da!!!!!!Myślę nawet o wydrukowaniu jej ogłoszeń, poza tym jeśli któraś z Was potrafi skleić zdjęcie z ogłoszenmiem przyślijcie mi na maila ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), a ja uderzę też do Mojego Psa, Mojego przyjaciela psa itd.

Link to comment
Share on other sites

Jak rozmawiałam z panią Moniką mówiłam że Saba jest natrętna nie ukrywałam tego , wydaje mi sie ze Saba sie za szybko nie zmieni ktoś powinien nad nią popracować .Ona pójdzie do nowego domu i tamten znów za kilka tygodni będzie chciał jej znaleźć nowy bo sobie z nią nie da rady .A na końcu pies zrobi sie jeszcze głupszy , trzeba w ogłoszeniu napisać o niej tak zeby nowy dom zrozumiał jaka jest na prawde , bo większość nigdy takiego psa nie miała .I dobrze było by wstawić ten filmik gdzie się ona bawi i napisac ze tak jest przez cały czas bo tak jest ........

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie. Wklejam wypowiedź z Fioletowego Forum:
już po spotkaniu...

mam dużo do napisania, postaram się nic nie przeoczyć.
Według Pana, który był na spotkaniu ( specjalisty od owczarków ), Saba powinna trafić do domu bez psa lub do domu z psem w pełni zsocjalizowanym w podobnym wieku albo dużo starszym.
Co ważne pies z którym miałaby zamieszkać Saba musiałby być większy i silniejszy, gdyż Saba potrzebuje przewodnika stada. Zachowania które przejawia z stosunku do Andzi pokazują, że Saba bardzo potrzebuje mamy, opiekuna. Andzia gdyby była większa od Saby z pewnością potrafiłaby Sabę ustawić w stadzie, gdyż próbuje ją odpędzać, w odpowiednich momentach atakuje, ale działa raczej jak matka niż wróg. Relacje między dziewczynami są dobre tylko złe proporcje w rozmiarach.

Niuniek jako pies znerwicowany, po podobnych przejściach ( w dodatku prawie niewidomy ) mógłby się Saby zwyczajnie bać :(
Pan wykluczył wprowadzenie Saby do domu Niuńka. Z resztą aktualnie żaden pies nie powinien z nim zamieszkać. Skutki mogą być zbyt duże.
Właścicielom Niuńka jest bardzo przykro. Obiecali, że postarają się w swoim zakresie poszukać domu dla Saby. Pan behawiorysta również obiecał popytać.

Myślę, że to są cenne uwagi i trzeba je zamieścić w sabowym ogłoszeniu

Link to comment
Share on other sites

Oj szkoda Saba widać ze by miała super domek , ale jak więcej osób będzie pytać to moze Saba doczeka się dość szybko odpowiedniego domku dla siebie z większym pieskiem .U mnie Saba na mojego owczarka skoczyła raz on jest stary zawarczał na nią i Saba go już potem cały czas omijała to duży pies .To Lord ten z lasu , dziękuje osoba które sie zaangażowały żeby Sabie znaleźć domek no i pani Monice i proszę jeszcze o troche cierpliwości dla Saby domek na pewno się znajdzie .Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwor']Dziewczyny, jest mały problem. Saba ze swoim temperamentem zamęcza Andzię. Monika nic nie mówi, ale wiecie.....rozumiem, że gdyby moja sunia była taka tłamszona, miałabym obiekcje. Musimy jakoś bardziej poogłaszać Sabę bo chyba już najwyższy czas aby znalazła nowy dom......róbmy co się tylko da!!!!!!Myślę nawet o wydrukowaniu jej ogłoszeń, poza tym jeśli któraś z Was potrafi skleić zdjęcie z ogłoszenmiem przyślijcie mi na maila ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]), a ja uderzę też do Mojego Psa, Mojego przyjaciela psa itd.[/QUOTE]
wysłałam zdjęcia Saby ale na ten drugi adres weszło bez problemu

Link to comment
Share on other sites

Ale co tu zrobić Monika az taka zła , bo ja wiem mniej od ciebie .......jak rozmawiałam wtedy z Moniką to mówiłam jej jaka jest Saba mówiła że nie ma problemu powiedziałam też że domek moze się szybko nie znaleźć ona mi odpoowiedziała że zdaje sobie z tego sprawe .Nie raz za domkiem można czekać miesiącami ;(

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wiem jak Sabie pomóc, obdzwoniłam wszystkich, których mogłam, porozsyłałam zdjęcia, przepytałam wszelkich znajomych i cholera nadal cisza!!!!!!!Na Fioletowym ani słowa o Sabie,a mnie aż głupio pisać.........Dziewczyny nie dam teraz czasowo rady wysłać jej po psich gazetach, pomóżcie. Myślałam, że uda się bez "prasy", ale widzę, że nie. Poza tym im dalej suńka jest u Moniki tym trudniej będzie ją przyzwyczaić do nowego domu i ludzi. Róbmy coś!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Ale co ....Monika ma chyba dostęp tu na dogo to może by nam coś napisała co tam u Saby i czy ją jeszcze ma :roll:Nikt do biduli mnie zaglada......[/QUOTE]

To Saba jest u mnie, do tej pory nie byłam, zalogowana na dogomani, więc nie miałam możliwości się wypowiedzieć, ale to co tu pani napisła pani Paulino, to jest chwyt poniżej pasa i powiem szczerze, ze w zyciu bym sie po pani tego nie spodziewał. Pani jako prowadząca sprawę Saby powinna najlepiej wiedzieć jak sie ma Saba i czy jak to pani napisała "czy ją jeszcze mam" ale skoro ktoś się nie interesuje co się dzieje z psem to trudno, zeby wiedział. Od kiedy pani przywiozła Sabe do mnie pofatygowała się pani tylko raz, żeby zadzwonić zaraz na poczatku i przez półtora miesiąca zero nic. Dla pani inormacji, Saba jest u mnie i ma się całkiem dobrze, jeszcze jej chińczykom na psine w pięciu smakach nie przehandlowałam. Jest mi niezmiernie przykro, ze w taki sposób mnie pani potraktowała i na forum zainsynułowala, ze mogłam coś z Sabą zrobić. Jeśli dalej nie ma pani zamiaru nic zrobić w sprawie znalezienia Sabie DS to proszę mi dać wolną rękę, zacznę ją sama ogłaszać, i sama jej szukać DS ponieważ w tej chwili mam w tej sprawie związane ręce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwor']Podaj mi swój e-mail ja mam tam zdjęcia Saby do ogłoszeń, a tekst mogę Tobie przesłać nie ma problemu. Jeśłi dobrze pójdzie Saba będzie w następnym numerze PP, oby mi się tylko udało, staram się robić co się da mimo deficytu czasu[/QUOTE]

Mam nadzieję, że to chodzi o mnie;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Sabusię ogłaszać na całą Polskę?, a jeżeli trzeba wybrać miasto to na jakie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...