Jump to content
Dogomania

Połamany szczeniak Nikon - już w nowym domu :)


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Póki co nie ogłaszałyśmy jeszcze Nikona bo najważniejsza była łapka. Myślę, że tekst z FB będzie w sam raz, dane kontaktowe również są aktualne.


Z najnowszych wieści - u Nikusia wszystko dobrze, łapka się goi, aczkolwiek gips dostał aż na 3 tygodnie, więc kupa czasu przed nami... Ostatnio był na wizycie kontrolnej i zmianie gipsu. Nadal jest grzeczny jak aniołek, kompletne przeciwieństwo prawdziwego szczeniora - istny kandydat do każdego kochającego domu!!!

Link to comment
Share on other sites

Na FB ma już wydarzenie, przypominam bo można udostępniać:

[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=283262768352468[/URL]


Potrzebne są jednak ogłoszenia w portalach ogłoszeniowych, zajmuje to trochę czasu, można tez wykupić u cioteczek na bazarkach, to chyba koszt 10-15zł. Może jakaś dobra duszyczka zechciałaby zasponsorować? Nikon teoretycznie nadaje się już do adopcji, jednak póki co trzeba go kontrolować, czy nie gryzie gipsu, chodzic na kontrole, sprawdzać, czy pod gipsem nie powstają odparzenia itp.

Chciałam też poinformować, że pojawiło się rozliczenie za wrzesień w pierwszym poście. Brakuje nam niecałe 100zł, to tak niewiele, a może Nikonowi pomóc! Zwłaszcza,ze zaczął się nowy miesiąc i koszty nabijają się od nowa.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, wklejmy do ogłoszeń to co mamy - ja jestem tylko na chwilę i niczego, prócz ubrania tego samego w inne słowa nie dam rady zrobić, warto jedynie dodać o ogromnym długu Nikona... naładuję aparat, wkleję zdjęcia na bazarek i zrobię go nareszcie, obiecany opóźniony ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...