Jump to content
Dogomania

ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#000000][SIZE=3][B]Zapraszam serdecznie na bazarek[/B][/SIZE] [/COLOR] z którego dochód podzielony zostanie pomiędzy[B] Niko oraz Czarka i Stasia [/B]uratowanych z pszczyńskiej przechowalni.:)

[url]www.dogomania.pl/threads/225285-BIŻUTERII-NIGDY-DOŚĆ[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanka w imieniu swoim i Niko bardzo Ci dziękuje za pięknie zorganizowany bazarek :) Oby Cioteczki dopisały... :) Jak zwykle bazarek mega profesjonalny :)

Co do tytułu watku to myslę ze pomysł Mazowszanki jest dobry , chyba ze Ty Ewelinko masz inną propozycje... :)

Dzis byłam odwiedzić Nikusia. Jak zwykle Niko wygląda pięknie i wydaje mi się ze z większym zaufaniem do mnie podbiegal. Niko dał się wygłaskać, pięknie przynosił kółeczko gdy Miron mu rzucal. Niko uwielbia bawić się z Kimi ( sunia Mirona), w ogóle wyglada na bardzo zadowolonego psa...jeszcze żeby zaakceptował smycz...bo w obroży juz biega. Po świętach planujemy z Mironem kastrację Niko. Przywiozę pania weterynarz ktora go uśpi na chwilę i przewieziemy Niko do gabinetu. Oby nam sie udało... Jestem pełna podziwu dla Mirona jak panuje nad Niko. Niko bardzo się go słucha i wykonuje prawie wszystkie polecenia ( tylko ta nieszczęsna smycz...) :(
Zapłaciłam tez dziś za hotelik za kwiecień 300 zl

Pan z Żywca niestety nie odezwał się :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem co się dzieje ale przez ostatnie 3 dni nie mogłam wejsc na dogomanie...:( a teraz widzę ze zniknęły moje ostatnie posty!!!!!
Pisałam w nich ze Niko ma zaplanowana kastrację na wtorek . O 13.15 jestem umówiona z pania weterynarz i jedziemy po Nikusia.

Wypełniłam te dane o Niko i przesłałam do fundacji Kastor ktora zgodziła się pokryć 170 zł kosztów zabiegu ( cały koszt to 200 zl) ale do dzis nie dostałam zadnej odpowiedzi.

Pisałam tez ze dostałam 20 zł dla Niko od Pani Benity M. za które bardzo dziękuje.

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był bardzo ważny dzień dla Niko. Przyjechała Pani doktor do hoteliku, podała Nikusiowi mocnego głupiego Jasia i razem z Mironem pojechaliśmy wszyscy do gabinetu Pani doktor. Tam Niko został wykastrowany, obejrzany z każdej strony i zaczipowany. Kastracja się udała bez żadnych komplikacji. Pies ma zdrowe uszy, został oceniony na 3 lata. Niko wracał do hoteliku jeszcze w narkozie, bo inaczej ciężko by było wcisnąć go do samochodu. Zapłaciłam za wszystko 250zł, do dzisiaj nie dostałam żadnej odpowiedzi z Fundacji Kastor. :( Więc jestem solidnie zadłużona. :(

Jak widać po minie Niko nie był zachwycony przygotowaniami do zabiegu :)
[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5566/p1150128.jpg[/IMG]

Tu Niko trzymany przez Mirona już na mocnym głupim Jasiu w gabinecie :)))
[IMG]http://img822.imageshack.us/img822/7600/p1150129k.jpg[/IMG]


Niedawno dzwonił do mnie Miron i powiedział, że Niko ma się dobrze, ale już zaczyna interesować się raną.
Przyznam szczerze że bez pomocy Mirona i mojej siostry pewnie nie poszło by to wszystko tak gładko. To była naprawdę dobrze zorganizowana akcja :) Miron ma wspaniałe podejście do Niko, jestem pełna podziwu jego dokonań jeśli chodzi o Nikusia. Mojej siostrze dziękuje za kibicowanie i transport Pani doktor ( wszyscy nie zmieścilibyśmy sie do mojego małego gracika ;) ) Niko zajął cały tył samochodu. Nie wiem czy czyta to Pani Doktor ale jej tez jestem wdzięczna za przyjazd do hoteliku i udany zabieg.

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']...Zapłaciłam za wszystko 250zł, do dzisiaj nie dostałam żadnej odpowiedzi z Fundacji Kastor. :( Więc jestem solidnie zadłużona. :(
[/QUOTE]

16.04. odpowiedziałam na otrzymane od Ciebie PW.
Cytuję:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/12864-elik"][B]elik[/B][/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG] Odp: Niko
[I][COLOR=#800080]Nie dostaliśmy metryczki, która jak pisałam, jest podstawą do zatwierdzenia pokrycia kosztów zabiegu.[/COLOR][/I][INDENT][I][COLOR=#800080] Czekamy na metryczkę.
Pozdrawiam
Elżbireta M-W[/COLOR][/I]

Otrzymałam metryczkę i to zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami jest podstawą do uznania zapłaty za zabieg.
Problem w tym, że w metryczce zgłoszono kwotę 170 zł, a tu jest mowa o 250 złotych. Pisanie na watku nic nie daje, bo ja mając pod opieka wiele psów, nie mam czasu zaglądać na ich watki. Robię to sporadycznie, tak jak w tym przypadku. Proszę nie przedstawiać Fundacji w złym, nieprawdziwym świetle. To Fundacja wyszła z propozycją zapłacenia za zabieg i to z Twojej strony, jako organizatorki zabiegu powinno wyjść maksimum starań. Nie można liczyć na to, że Fundacja zaproponuje kasę i jeszcze będzie się dopytywać się o realizację zabiegu. To leży w interesie opiekunów psa.
Dodam tylko, że pokrycie kosztów zabiegu zaproponowałam koło 15 marca i dopiero na moje zapytanie na PW czy interesujecie się tym, 20.03. otrzymałam odpowiedź, że tak. I na tym był koniec zainteresowania.
Proszę więc nie sugerować, że Fundacja zalega z odpowiedzią.
[/INDENT]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze, nikt tu nie przedstawiał Państwa fundacji w złym świetle.
Po drugie, metryczkę Niko wysłałam 10 kwietnia, a Pani 16 kwietnia napisała, że nie dostała ode mnie metryczki (ponownie ją wysłałam tego samego dnia na maila i na PW). Na dowód przedstawiam maila z 10 kwietnia.

------ Wiadomość oryginalna ------
Temat: Kastracja Niko
Data: 2012-04-10 21:00
Nadawca: [email][email protected][/email]
Adresat: [email][email protected][/email];



Witam, przesyłam dane Niko i prośbę o sfinansowanie zabiegu kastracji. Jakieś 2 tygodnie temu rozmawiałam z Państwem przez telefon i uzyskałam ustną zgodę na pokrycie kosztów zabiegu.
Z góry dziękuję za pomoc.
Izabela K.

Data i typ zabiegu: Kastracja Niko
Imię psa / płeć: Niko / pies
Waga: około 50kg
Cena zabiegu: 170 zł
Nazwa i adres Gabinetu Wet: Amicus ul.Biskupa Kaczmarka 18
Link do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/214791-ONEK-Niko-i-Vini-zbieraj%C4%85-na-HOTELIK-szukaj%C4%85-DS%21-POMOCY%21-Nuka-Dyzio-ju%C5%BC-u-siebie%21/page33"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214791-ONEK-Niko-i-Vini-zbieraj%C4%85-na-HOTELIK-szukaj%C4%85-DS!-POMOCY!-Nuka-Dyzio-ju%C5%BC-u-siebie!/page33[/URL]
Kto zgłasza
Nazwisko i imię / nick z dogo: Izabela K.(Mortes)
Nr telefonu: 698-024-294
Adres e-mail: [email][email protected][/email]

Po trzecie, pisała Pani, że może sfinansować zabieg Niko do 170 zł, więc resztę pokrywamy same. Stąd w metryczce napisałam kwotę 170 zł.

"W ramach zebranych funduszy Fundacja KASTOR będzie mogła finansować zabiegi, których cena zgodna będzie z ustalonymi poniżej.
suka do 35 kg - 200 zł
suka powyżej 35 kg - 250 zł
pies do 35 kg - 120 zł
[B]pies powyżej 35 kg - 170 zł[/B]
kotka - 100 zł
kocur - 60 zł"

Ja ze swojej strony dołożyłam maksimum starań, aby wykastrować Niko. Napisałam do Państwa trzy razy (2 na maila, raz na PW). Myślę, że nic więcej w tej sprawie nie mogę zrobić. Mimo wszystko dziękuję za chęć pomocy i przykro mi, że wyszły z tego jakieś nieporozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Niko czuję się świetnie. Gorączki nie ma, nie pokazuje też żeby cokolwiek go bolało. Na to, że musi siedzieć dłużej w kojcu ( nie chcę żeby wariował z resztą stada) protestuje głośno :lol: .
Ranę wylizał już cało, co widać po jego srebrnym nochalu :D
Porusza się sprawnie, rano jeszcze był trochę śnięty a teraz popołudniu to nawet nie widać po nim, że miał jakikolwiek zabieg :D

Link to comment
Share on other sites

Toyota ja osobiście nie znam nikogo z okolic Koszalina ale jak szukam osób do sprawdzenia domów gdzieś daleko ode mnie to wchodzę na mapę pomocy dogomaniaków , na województwo z ktorego jest dana miejscowośc i piszę do wszystkich mieszkajacych w tym rejonie i oferujących pomoc. Prawie zawsze ktoś sie odzywa...Trzymam kciuki :) powodzenia

Miron dziękuję za wiesci o Nikusiu. Mam nadzieje że tym zbytnim zainteresowaniem Niko nie zrobi sobie krzywdy... Cieszę się ze już jest chętny do zabaw to znaczy ze srodki przeciwbolowe działaja :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam z pania od Dyzia i jestem bardzo zadowolona. Dyzio to podobno najgrzeczniejszy pies pod słońcem . Spi z pania w sypialni a w dzień najchętniej jest w ogrodzie. Bardzo lubi tez chodzić z pania na długie spacery po łąkach. Pani wtedy puszcza Dyzia ze smyczy a Dyzio bryka jak szczeniak. Niebawem mam dostać zdjęcia Dyzia :)

Widziałam też dziś Nikusia. W ogóle nie widac po nim że przeszedł jakiś zabieg :) Biega, bawi sie , zaczepia. Wygląda wspaniale :) Wcale nie wyglada na psa ktorego coś by bolało...więc pewnie nic mu nie dolega. Oby tak dalej :) :)

Link to comment
Share on other sites

[B]MAZOWSZANKA :) Bardzo , bardzo dziękuje za wspaniały bazarek, za trud i czas jaki poświęciłaś :) W Imieniu swioim i Nikusia dla Ciebie gorace uściski :) Pieniązki w kwocie 205 zł doszły. Bardzo się przydadzą , bo u Nikusia pustki w "SKARPECIE" [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Chyba jeszcze coś dojdzie :)[/QUOTE]

No i doszło !
Dwie hojne ciocie ( mlekowproszku i pucka69 ) zrobiły pobazarkowe dopłaty :) i w ten sposób Niko otrzyma [B]60 zł[/B] jako dopłatę do kastracji.
Przelew już zrobiony, potwierdz Mortes na wątku bazarkowym.

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na fakturę za kastrację. Zgodnie z umową, faktura ma być wystawiona na kwotę 170 zł. Pozostałą część należności proszę wpłacić wetowi w gotówce. Na fakturze powinno być napisane, że to za kastrację psa Niko zgłoszonego przez ....

Link to comment
Share on other sites

Faktura już wysłana pocztą poleconym :) Z weterynarzem juz wszystko załatwione :) Dziękujemy za pomoc :)
Wczoraj ukazało się ogłoszenie Niko w Dzienniku Polskim. Miałam 2 telefony , jeden beznadziejny a drugi bardzo fajny ale pani jeszcze miała rozmawiać z mężem . Niestety do dziś się nie odezwała więc pewnie małżonek nie zaakceptował decyzji pani :( a szkoda...wydawał mi się fajny dom. Trochę się podlamałam , myślałam że o Niko będzie więcej telefonow... Ustawiłam Niko do powtórek ale to znowu trochę potrwa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...