Jump to content
Dogomania

ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam do pani Nikusia i jest juz baaardzo dobrze. Wczoraj pierwszy raz Niko bawił sie z synem pani kółeczkiem. Pani powiedziała że wreszcie zobaczyła go ucieszonego :) Z sunią Tosią jest juz super. Tylko Niko troche sie denerwuje gdy syn pani wychodzi z sunia na spacery poza teren podwórka. Niko wtedy biega od kojca do bramy i szczeka. Pani nawet myślała żeby jego tez wziąc na spacer ale ja jej odradziłam . Stanowczo za wcześnie . Nie wiadomo jak Niko by sie zachowywal . Móglby sie czegos wystraszyć i wyrwać ze smyczy.
Gdy rozmawiałam z pania to słyszałam jak Niko szczeka ( poznałam glos) i był to juz "szczek radosny" ;) ;)

Maruda pieniązki w kwocie 55 zł dotarły za co ślicznie dziękuje :) :)

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Bi%C5%BCuteryjnie-%29-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226642-Biżuteryjnie-)-zapraszam-dla-Niko-i-Mecenasa-do-20-maja[/URL] nazbierało się dla Nikusia 55zł:) Proszę o nr konta.[/QUOTE]
Choć tyle:) Coś te fanty nie mają szczęścia ale lepszy rydz... :)))

Link to comment
Share on other sites

Witaj BABCIU EWU ;) ;) widzisz ile u nas zmian??? Czyżbyś juz wróciła ??
Wczoraj esemesowałam z pania z Fundacji Dobermana i pani mi napisała że ewentualny dom byłby chętny dopiero za 2 miesiące :( Coś mi tu śmierdzi :( :( :( Na wszelki wypadek wyślę Dobcia do ogłoszen jeszcze raz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Witaj BABCIU EWU ;) ;) widzisz ile u nas zmian??? Czyżbyś juz wróciła ??
Wczoraj esemesowałam z pania z Fundacji Dobermana i pani mi napisała że ewentualny dom byłby chętny dopiero za 2 miesiące :( Coś mi tu śmierdzi :( :( :( Na wszelki wypadek wyślę Dobcia do ogłoszen jeszcze raz...[/QUOTE]
Tak wczoraj wróciłam:) Jejku jakie tu wieści. Nikuś w domku:) Swoją drogą to zjawiskowy pies, przepiękny:)
A to dobciowe ds faktycznie trochę dziwne, może gdzieś wyjeżdżają...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Dzwoniłam do pani Nikusia i jest juz baaardzo dobrze. Wczoraj pierwszy raz Niko bawił sie z synem pani kółeczkiem. Pani powiedziała że wreszcie zobaczyła go ucieszonego :) Z sunią Tosią jest juz super. Tylko Niko troche sie denerwuje gdy syn pani wychodzi z sunia na spacery poza teren podwórka. Niko wtedy biega od kojca do bramy i szczeka. Pani nawet myślała żeby jego tez wziąc na spacer ale ja jej odradziłam . Stanowczo za wcześnie . Nie wiadomo jak Niko by sie zachowywal . Móglby sie czegos wystraszyć i wyrwać ze smyczy.
Gdy rozmawiałam z pania to słyszałam jak Niko szczeka ( poznałam glos) i był to juz "szczek radosny" ;) ;) ...[/QUOTE]

Bardzo się cieszę :multi: Super wieści :multi:

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do pani od Nikusia i jest bardzo dobrze. Niko nie odstępuje suni Tosi na krok i nawet zaczął za nia wchodzić do wydzielonej dla psów części domu. Stoją tam dwa fotele i raz pani zastała tą psia parę na tych właśnie fotelach ( kazde na swoim) ;) ;) ;) Niko pozwala sie głaskac wszystkim domownikom ( oczywiście nie po szyi ) i już coraz bardziej czuje się jak u siebie. Jak pani wychodzi z domu i zapomni dla niego przysmaczka to Niko sie dopomina głośnym szczekaniem ;) Zapowiedziałam sie do Nikusia z wizytą w wakacje :)

Link to comment
Share on other sites

Nikuś ma jeszcze 65 zł długu. To niewielkie pieniądze ale ja mam juz takie długi że gdyby jakas dobra dusza zechciała mi pomóc to byłabym wdzięczna :) Nie wiem czy pamiętasz [B]egradska[/B] tą sunię ( biegała po polach razem z Nikusiem, Nuka , Dyziem i Dobciem gdy jej własciciel puścił ja z lancucha)

[IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3069/p1140358j.jpg[/IMG]

Gdy Niko, Nuka Dobcio i Dyzio byli już bezpieczni ja w dalszym ciagu jezdziłam w pola (tam na uboczu stoi dom tego "opiekuna " suni ) Sunia prawie cały czas była na krotkim łancuchu a to na czym stoi to nie jest buda tylko jakaś szczelnie zamknieta skrzynia. Przerzucałam jej jedzenie przez ogrodzenie a kiedy facet mnie przegonil zgłosiłam sprawe suni na policje do wydziału " Zielona Strefa" . Oczywiscie trochę to trwało ale ja byłam namolna i w końcu przy asyście policji odebrałam sunię ktora nazwałam Masza. Pan z Zielonej Strefy załatwil miejsce w kieleckim schronisku , gdzie zawiozłam Maszę na 5 dni. Po tym czasie zawiozłam Maszę do bardzo dobrego hoteliku pod Kraków gdzie juz miałam kiedys kilka psiaków, wiec miejsce sprawdzone i godne polecenia. Masza jest na moim utrzymaniu juz 3 miesiace i przyznam szczerze że jest to duże obciazenie dla mnie , stąd moja prosba o pomoc . W zasadzie w mojej sytuacji ważny jest kazdy grosz...:(

A to najświeższe zdjęcia Maszuni z hoteliku :)

[IMG]http://img542.imageshack.us/img542/720/p1150039.jpg[/IMG]

A tu Maszunia wreszcie pokazuje że potrafi sie cieszyć ;)
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1685/p1150079e.jpg[/IMG]

uwielbia też zabawy w wodzie ;)
[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/686/p1150095.jpg[/IMG]

Oczywiście intensywnie szukam dla Maszy domu. Była juz raz ogłoszona w Dzienniku Polskim , raz w Gazecie Krakowskiej, ciągle wukupuje pakiety w internecie ale jak na razie cisza... Masza niestety ma "charakterek"...:(

Link to comment
Share on other sites

[B]egradska [/B]bardzo dziękuje za pomoc :) i za regularne odwiedzanie tego watku :) Cieszę sie bardzo że wspólnymi siłami udało nam sie pomóc tylu zwierzakom :) [B]DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WIELKIE [/B], bez Was Dobcio, Dyzio , Nuka i Niko pewnie jeszcze biegałyby po polach , jeżeli w ogóle by żyły. To Wy dałyście mi kopa do działania :) no i co dla mnie byłoby nie do przeskoczenia - sfinansowałyście większośc kosztów (a wystarczy spojrzec na pierwszą strone wątku i przekonac się że były to duże pieniądze) JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ :)

Link to comment
Share on other sites

[B]egradska[/B] dotarły do mnie pieniążki w kwocie 75 zł za które bardzo dziękuje :) Pewnie sie pomyliłas bo zamiast 65 zł (tyle długu ma Niko) wysłałas 75 zl. Mam więc nadwyżkę 10 zł...czy mam Ci odesłac ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][B]egradska[/B] dotarły do mnie pieniążki w kwocie 75 zł za które bardzo dziękuje :) Pewnie sie pomyliłas bo zamiast 65 zł (tyle długu ma Niko) wysłałas 75 zl. Mam więc nadwyżkę 10 zł...czy mam Ci odesłac ?[/QUOTE]
nie, skąd, wykorzystaj dla piesków

Link to comment
Share on other sites

Miałam przerwę w " doglądaniu" wątku ale byłam na bieżąco informowana o wydarzeniach przez Mortes.
Bardzo się cieszę, że w końcu ktoś dostrzegł i docenił Niko :multi:
Teraz czas na Viniego i Maszę !
Myslę, że Maszy trzeba będzie założyć wątek. Chociażby po to, aby móc legalnie zbierać na nią pieniądze, bo inaczej nam Mortes pójdzie z torbami :shake:.
Ja mam masę fantów i opakowań, o które potyka się cała rodzina, bo nie mam gdzie ich trzymać, ale do bazarku potrzebuję przynajmniej miesiąc ciągłego dostepu do internetu. A z tym chwilowo mam problem :shake:. Tak czy owak odkładaj Mortes paragony i rachunki za Maszę, bo prędzej czy póżniej ten bazarek zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Mazowszanka jak miło że jesteś :) :) Chętnie skorzystam z bazarku na Maszę :)Gorzej bedzie z tym wątkiem bo ja tego nie umiem zrobić :( Rozumiem że internetu dalej nie masz ?? A czy jest w ogole jakas szansa na internet czy dopiero jak wrócisz na dobre?

U Nikusia wszystko dobrze :) Az trudno w to uwierzyć ale pani mówi że tylko ją wystraszyłam że to taki problemowy pies , a ona nie ma z nim zadnych problemów ;););)
Niko biega sobie swobodnie po całym podwórku razem z sunią Tosią. Prawie w ogóle nie sa psy zamykane w kojcu ( chyba że ktos ma pania odwiedzić) . Niko nauczyl sie wchodzić za sunia do czesci domu dla piesków , więc często siedza z Tosią w fotelach ;) lub na kanapie ;) (porozmawiam z pania żeby kupiła im plazmę albo dobry sprzęt muzyczny ;););) )

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam na ten tel z wątku i podałam namiar na dt w Krakowie :) Może sie przyda :)

Dzwoniłam dzisiaj do pani Nikusia i dowiedziałam się że Niko czuje się jakby był tam od zawsze :) Niko podchodzi juz do domowników bez strachu , pozwala nawet głaskac po szyi :) a to w przypadku Niko duża oznaka zaufania :) Pani ma zrobić Nikusiowi zdjęcia i mi przesłać :)

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...