Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
[CENTER][B]czwartek, 13 listopad 2008[/B][/CENTER]

[CENTER]no wienc jestem; jestem tak wścieknienty, rze jusz nie mam pomysłu co zrobić, rzeby pomuc moim braciom i suczeniom s tego zakazanego krenrzela;
czy te fszystkie ludzie nie wiedzom, rze karzdy pies (no i suczenia oczywiście tesz) tam czeka i cierpi; one czekajom na waszom luckom litość, rzeby ih poniewierka i menka sie jusz ras skończyła;
ludzie czy wy w ogule macie f sfoih piersiah jakieś serce? czy wy w ogule coś czujecie? [/CENTER]

[CENTER]SAME DOBRE JESTEŚCIE - ALE TYLKO DLA SIEBIE![/CENTER]

[CENTER]dobrze jes mieć sfuj dom, nie? sfojego czowieka i sfoje bespiecznie miejsce na ziemi?! oczywiście? a co pies? no nie on ma prawo zdehnońć i rzeby nie pobrudził wam dywanu!
pszeciesz one jusz tak beznadziejnie dugo czekajom? i na co one czekajom? na waszom łaske i zmiłowanie?
karzdy jeden czowieku i kobieto pomyś pszes hwilke - hciałabyś tak rzyć? tak strasznie czekać? bać sie, rze silniejszy nie da ci dojść do rzarcia? rze jak sie odwarzysz podejść - to cie okaleczom lup zagryzom? a tu głut straszny - bo ile dni morzesz nie jeść? słabniesz, a te silniejsze tylko na to czekajom - jusz ih otwarte pyski szykujom ci strasznom śmierć; rzycie jes bezwzglendne - słabi muszom zginońć![/CENTER]

[CENTER]LUDZIE JA WAS PROSZE S CAŁYH MOIH SIŁ - BO CO JA F KOŃCU MOGE? STARY GUPI PIES??!
- JA WAS PROSZE -
NIE DAJCIE IM ZGINOŃĆ!
NIEH TE ZŁE LUDZIE JUSZ PSZESTANOM!
dobrzy ludzie!!! ja wasz pszyjaciel i wielbiciel prosze i wyszczekuje te sfojom prośbe ot samego serca -
NIE DAJCIE ZGINOŃĆ MOIM BRACIOM!
RATUJCIE MOIH BRACI!!!!
ryho - co wierzy sfoim pszyjaciołom.
ASZ MU SERCE ZE ZGRYZOTY PENKNIE[/CENTER]

[CENTER]:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]sobota, 15 listopad 2008

[/B]no wienc jestem i hce wam coś napisać, co sie u nas zdarzyło; bo jak jes coś smiesznego, to tylko ja to widze; no wienc nasza emirowa szuka jakiegoś samobujcy do pracy s nami; no i dziś pszyszła taka sobie kobieta – blondynka zresztom; miała buty na takih wysokih patykah, dugom jakomś szmate, futerko i pazury dugie i czerwone jak kref; i ona muwiła, rze tak starsznie koha pieski i hce pracować f tym naszym shronisku; a emirowa muwi jej, rze to jes cienszka praca s psami i tszeba stale uwarzac, no i wywozić te guwna, spszontać, karmić, myć miski, no i mieć kontakt uczuciowy s psami (he! he! he!) znaczy kohać psuf i suczeniuf i sie ih nie bać, bo one to czujom (no!)
i emirowa myślała, rze ma jusz jom s głowy - ale ta baba ciongle hciała "iś do kohanyh pieskuf";
no to emiorwa muwi: prosze - ale czeba iść s daleka ot ałrory (co jes uwionzana) bo ona gryzie i skacze; no i jeszcze emirowa nie skończyła, a ta sirota - niemota wlazła prosto na ałrore; a nasza suczenia, cusz - złapała jom za noge i za pienknom skurzanom spudnice; ta jenkła i sie odwruciła (no wiecie czym) a nasza mondra suczenia cap jom za dupe i potem za te pienknom spudnice znuf - tak, rze został jej tylko pasek s tego cuda; no i ona jusz nie hciała s kohanymi pieskami pracować; i poszła szypko do sfojego jakiegoś domu;
cusz buk jes cierpliwy dla karzdego jednego sforzenia, nawet dla blondynkuf
wasz uhahany ryho - gieroj

Link to comment
Share on other sites

tylko krutko wam napisze, rze pada guwniany deszcz, błoto i nuda; nic nowego się nie pszytrafiło; ten kostek to jakiś wybrakowany; robiom mu kroplufki i jakieś tam cudactfa, i emirowa sie martfi i magda ( no wiecie ktura) sie matrfi; jutro ma pszyjść i robić znuf zaszczyki czy jakieś szczepienia - ja gupi nie jestem i sie nie dam szczyknońc; jusz znam te gatki tomka - dobry piesek", dobry - za rzadnom holere nie dam sie mu złapać; sam nie sie zaszczyknie to nie bendzie pszynajmniej wścieknienty;
muwie wam ani hfilki spokoju tu nie ma; jak mi sie bendzie hcialo to wam napisze skont sie tu wogule wziołem -
teras ide spać, rzeby mieć siły pszerzyc te magde jutro
ryho jusz śnienty, ale zafsze wasz pszyjaciel

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...