Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ania W']No mnie wpadł :oops:
Ja go dzisiaj odwiedziłam...Niestety nie znalazł dla mnie zbyt wiele czasu :razz:
Ona energii więcej niż niejeden młodziak!
Fotki w najbliższym czasie.[/quote]

Fajnie, że będą fotki, na Allegro się podstawi nowe. A ja myślałam, ze ktoś wypatrzył Rycha i chciał go poznać, może zabrać do siebie. Ale dobrze, że ma Ciebie, Aniu i chociaż od czasu do czasu ktoś go odwiedza. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Fajnie, że będą fotki, na Allegro się podstawi nowe. A ja myślałam, ze ktoś wypatrzył Rycha i chciał go poznać, może zabrać do siebie. Ale dobrze, że ma Ciebie, Aniu i chociaż od czasu do czasu ktoś go odwiedza. :lol:[/quote]
Pewnie, że dobrze, ale nie wiem, czy Rychu to docenia. A przynajmniej udaje, że go nic nie rusza. To zawadiaka i twardziel.

Link to comment
Share on other sites

Rysiek znalazł dla mnie chwilkę, przybiegł, dał się pogłaskać i...poleciał dalej załatwiać swoje sprawy...No cóż może nie zapowiedziałam się z wystarczającym wyprzedzeniem ...
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1871/rysiekhe6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img79.imageshack.us/img79/438/rysiek1gx2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Myślę że jest dokładnie tak jak piszesz. Możliwe, że on nie zna innego życia niż schroniskowe (albo podwórkowe na wsi)...to znaczy zna bo w Węgrowie był na łańcuchu. Tutaj ma spory boks, jest wypuszczany ma okół siebie zaprzyjaźnione psy i... suczki;). Jakby trochę spokorniał bo już chyba tak często nie wdaje się w bójki.
Ona ma ciągle błysk w oku i mordę roześmianą więc myślę że nie jest nieszczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']Myślę że jest dokładnie tak jak piszesz. Możliwe, że on nie zna innego życia niż schroniskowe (albo podwórkowe na wsi)...to znaczy zna bo w Węgrowie był na łańcuchu. Tutaj ma spory boks, jest wypuszczany ma okół siebie zaprzyjaźnione psy i... suczki;). Jakby trochę spokorniał bo już chyba tak często nie wdaje się w bójki.
Ona ma ciągle błysk w oku i mordę roześmianą więc myślę że nie jest nieszczęśliwy :)[/QUOTE]

Jak może być nieszczęsliwy skoro jest pod opieką EMIR ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...