Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

[quote name='Selenga']doczytałam że Rysio to staruszek i aż się cofnęłam do początku żeby zobaczyć ileż ten staruszek ma lat
8-10 to niemało ale miałam kiedyś foxteriera, dożył 16 lat, więc chyba przed terierowatym Ryskiem jeszcze lata życia :)
czy on ma jakieś ogłoszenia poza stroną Emira?[/quote]

No ja też mam 12 - letniego kundelka i trzyma sie świetnie, więc to nie jest taki znowu straszny wiek. Ale ludzie woląa młode psiaki do adopcji a ukrywanie wieku mija się z celem. Rysio ma Allegro i jest ogłoszony na 5 lub 6 portalach, na razie zero odzewu. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olga132']Dziś odwiedziłysmy Rycha - niestety nasza wizyta nie zrobiła na nim wrażenia.
Poszedł sobie na przeciwległy koniec boksu i zajał się swoimi sprawami.[/quote]
Może Rychu lubi po prostu swoje obecne życie i ludzie nie sa mu potrzebni? Może niepotrzebnie szukamy mu domu?

Link to comment
Share on other sites

Rysiek na pewno nie zna życia w mieszkaniu. On nadaje się tylko na podwórkowego psa, ewentualnie z wejściem do domu. To nie jest pies dla które człowiek jest najważniejszy i jego potencjalny właściciel powinien to wiedzieć.
Jednym słowem musi się zgodzić na warunki jakie stawia Rysiek ;)
Ja nie twierdzę, że szukanie mu domu jest bez sensu ale z drugiej strony szanse na to , że on się znajdzie są niewielkie...
[IMG]http://lh6.ggpht.com/psia.szajka/SF7KoPlf_qI/AAAAAAAAGPo/gPBxOCuaSr0/s800/rysiek.jpg[/IMG]

Widać fotkę? (kiedyś wklejałam w ten sposób i nie było widać ;) )
Rysiek zajęty swoimi sprawami (wyskubywał sobie trawkę :) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...