Jump to content
Dogomania

Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!


Ania W

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']a pieniążki to masz na pewno? bo za skubanie trawki to nie płacą wiele[/quote]
ja robie za strurza tesz ( hyba wiesz,rze pies to szczekać umie nawet za darmo - ale nie ja; ja za kase)i za toważystfo tesz robie jak pszl
yhodzom tu takie rurzne - pszewarznie baby - to im pokazuje, rze nie mam zembuf i, a one myslom,rze sie do nich smieje ( dobra niech myślom i kase dla mnie dajom)wienc sie kase uzbieralo - spoko
Ricardo
ps.
mam pińdziesiont

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emir']ja robie za strurza tesz ( hyba wiesz,rze pies to szczekać umie nawet za darmo - ale nie ja; ja za kase)i za toważystfo tesz robie jak pszl
yhodzom tu takie rurzne - pszewarznie baby - to im pokazuje, rze nie mam zembuf i, a one myslom,rze sie do nich smieje ( dobra niech myślom i kase dla mnie dajom)wienc sie kase uzbieralo - spoko
Ricardo[/quote]
rzeczywiście, gupi to ty nie jesteś

Link to comment
Share on other sites

tak se wspominam:
pszedtem, tam gdzie byłem to siedziałem ma łańcuchu; czy ty wiesz, co to jest łańcuch? hcesz napszykłat sie ruszyć,a on cie czyma za gardlo; dookoła cały śfiat, a ty nie morzesz tam być;hcesz napszykłat polecieć do suczeni a tu łańcuh ci nie pozwala; wienc latasz i latasz f kułko szypciej i szypciej asz łeb sie koluje, rzeby sie myslało, rze sie morze iśc gdzie sie chce i f koncu pies wariuje!
ty mi powiec czy byś hciał tak rzyć? na tym łańcuhu? i rzebyś wode dostawal jak się komu pszypomni, a nie jak ci sie hce pic i rzebyś rzarcie dostawał smierdzące f śmierdzącej misce, rze jak nos wsadzisz to nawet zerzreć nie morzesz?
i ci powiem : [B]pies by tego nigdy rzadnermu człowiekowi nigdy nie zrobił, bo pies ma serce ![/B]
Rycho

Link to comment
Share on other sites

jak byś hciał, to ja ci czasem bede pisał ( jak emirowa nie zauwarzy, rze siedze pszy kompie) - co mysle i co tu się dzieje - jak napszykłat pszyjdzie jakaś nowa.. no wiesz - suczenia albo jak jakieś baby czy człowieki inne ty pszyjdom i coś sie bedzie dzialo;
bo ci powiem, jak tu rurzni pszyjerzdrzajom i hodzom, to te fszystkie lecom do siatek i tylko słyszysz: weś mnie, weś mnie i szczekajom; a ja to sobie szczekne dwa , czy razy i ide lerzeć, do siatki to fcale nie lece; bo jak pszyjdzie ta co bedzie mnie hciała - to sama mnie znajdzie - ja jej popacze f oczy i ona mi popaczy tesz f oczy i ona bedzie wiedziała,rze to tylko ja jezdem dla niej a ona dla mnie.. i mnie stont zabierze do siebie na zafsze
Rycho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']To bardzo słuszna taktyka. Ale ja sobie myślę, że jest jeszcze drugie dno - tobie po prostu dobrze u emirowej, prawda?[/quote]

nooo stary - niekiepsko to fakt, ale co sfoja hata i sfoja kobita to nie shron, gdzie od rana i wieczorem tesz - mordy drom o byle co i spokoju to za bardzo nie ma ; a jeszcze sie musze urzerać z karzdom gupiom sukom co mysli, rze nie wiadomo co; jes napszykłat taka jedna monia sie nazywa - to jak ja upszejme sobie warkne do niej to mi zaras odszczekuje, rze ona to jest lepsza, bo ma jakie ś druty f łapie i rze jezt pszejehana ( no bo jom ałto pszejehało; wielka mi rzecz - ja tesz jom moge pszejehać ( he! he! - ale za wysoka trohe) no albo tesz zen ten szczenior co śpi obok nas - drze morde jak tylko sie obudzi albo jak ktoś by koło niego szet; a ta jego matka zoja znaczy sie nazywa to zaras s kłami do karzedgo starutje a szczenior to sie za niom zaras howa,rze nawet go trohe nie morzna ugryś, rzeby jakis miał szacunek dla starszyh - dobra jusz mi sie nie hce dzis gadać s tobom i s tym drugim tomo i s rzadnom ciotkom
Rycho
powiec ani, rze dobrze rze wystawiła kinga, bo on nareszcie poszet zjakomś babom i s dziewuhom co fczoraj tu były.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']No, to trochę was mniej. Sam powiedz Ani, ma cię odwiedzić.
To już nie gadaj, padało, trawka urosła, idź poskubać chłopaku[/quote]


sam se skup trawke - co ja krulik?
zerzarłem obiat - ide spać
RYcho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']wstałeś jusz? tzn. już?[/quote]
no, a co hcesz pogadać?
unas to fczoraj lało i tak wyciągsz łeb - leje; hce ... no wiesz , to wystawiam noge - mokra; suczenie to wyłarzom na ten dwur z dzeszczem i potem som całe mokre i sie oczonsajom na mnie ; som mokre i nawet powonhać ih sie nie da; wienc siedze i siedze stymi fszystkimi i co ?ziewam albo śpie i fszyskie czekajom asz bedzie znuf ładnie; wiesz rzycie psa jak pada to jest do d... ( sie nie wyrarzam)
emirowa wywaliła nas na ten deszcz na siku i jusz jest po... wienc idziemy spać; bo co pies ma robić jak jes tylko sam deszcz?
ty śpi spokojnie i ja tesz
Rycho

Link to comment
Share on other sites

Rychu, a jakie suczenie Ty lubisz? Morzemy Ci zafsze podesłać jakieś jórne bapki do toważysfa :evil_lol: Bo wiesz Rychu, pacze na te Twoją morde, i fcale na zrospaczonego nie wyglondasz, ale Ty hyba masz jusz taki harakter jojczoncy. No ale my ty f Poznaniu mamy dobre serca, wienc Ci ich pszychylimy jakbyś byl nie szczenśliwy. Muf a bendziesz mial!
Tfoja wielbicielka od dzis - Gonia vel suka pszebżydła de emir vel Posen

Link to comment
Share on other sites

No trochę marudny się ten Ryszard zrobił- strasznie narzeka...Wiek? ;)
W Węgrowie nawet na krowim łańcuchu miał kurwiki w oczach ;)
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7118/rysiekqz8.jpg[/IMG]

Mam nadzieję, że to przejściowe (np. spadek ciśnienia)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Rychu, a jakie suczenie Ty lubisz? Morzemy Ci zafsze podesłać jakieś jórne bapki do toważysfa :evil_lol: Bo wiesz Rychu, pacze na te Twoją morde, i fcale na zrospaczonego nie wyglondasz, ale Ty hyba masz jusz taki harakter jojczoncy. No ale my ty f Poznaniu mamy dobre serca, wienc Ci ich pszychylimy jakbyś byl nie szczenśliwy. Muf a bendziesz mial!
Tfoja wielbicielka od dzis - Gonia vel suka pszebżydła de emir vel Posen[/quote]
no czes! a czy ja cie znam? suhaj ja lubie kazdom nowom suczenie; aty to człowiekuf nowych nie lubisz?
u nas stale jakieś pszyhodzom ; teras to jes taka jedna bbbbbbiaaaaała ci muwie, ona to nazywa sie newa, i jakie ma oczy; ale ona jes bardzo smutna i smutna i s rzadnym psem ani rzadnom sukom nie gada; jej hyba serce płacze, bo ona miała dzeci i teras nie wiem czy jusz nie rzyjom, czy co, bo jom pszywiezli bez tyh dzeciuf; wienc ona jest sliczna; ja nie marudze - tylko jakby ci na zadek stale padalo, szczenior sie dar a suki pyskowały i byś musiała stale pilnowac mihy tobys tesz sie czasem wpieklała; ale ja to ogulnie jestem spokojny ( ta ciotka ania , co robi mi foty, to mnie zna od zafsze) i ciongle czekam... czekam...czekam i wiem, rze ona ( ta moja ukohana pani) po mnie pszyjdzie
Rycho
szkoda, rze nie jesteś suczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']no czes! a czy ja cie znam? suhaj ja lubie kazdom nowom suczenie; aty to człowiekuf nowych nie lubisz?
u nas stale jakieś pszyhodzom ; teras to jes taka jedna bbbbbbiaaaaała ci muwie, ona to nazywa sie newa, i jakie ma oczy; ale ona jes bardzo smutna i smutna i s rzadnym psem ani rzadnom sukom nie gada; jej hyba serce płacze, bo ona miała dzeci i teras nie wiem czy jusz nie rzyjom, czy co, bo jom pszywiezli bez tyh dzeciuf; wienc ona jest sliczna; ja nie marudze - tylko jakby ci na zadek stale padalo, szczenior sie dar a suki pyskowały i byś musiała stale pilnowac mihy tobys tesz sie czasem wpieklała; ale ja to ogulnie jestem spokojny ( ta ciotka ania , co robi mi foty, to mnie zna od zafsze) i ciongle czekam... czekam...czekam i wiem, rze ona ( ta moja ukohana pani) po mnie pszyjdzie
Rycho
szkoda, rze nie jesteś suczenia[/quote] Rychu, nie jestem suczenia, ale powinłam niom być. Muwie Ci, czasem to ja siem wstydzem tego, ze jestem z gatunku człowiekuf. Muwie Twoim jenzykiem, wiesz Rychu? Morze się ze mnom zakolegujesz, co? I razem bendziemy płakać nad pieskim rzyciem?
Wiesz, trohę się jusz naoglondałam kórestwa wobec zwierzont, i jak moge, to bronie i walcze o waszom pszyszłość. A morze byś tak te newe polizał co? Rzal mi jej.
I nie nażekaj tak, inne majom gożej nirz ty. Emirowa tylko wżeszczy i śle obelgi, ale seruho to ona ma mientkie. No ale co ja Ci tu gadam, pszecierz wiesz.
I nie trać nadzieji, jakaś pani po ciebie przyjdzie, wieżę w to!
Tyle razy byłam światkiem cudóf! Ostatnio w Gaju taka fajowa Pani pszyjehała po najbżytszego psa. Nie muwię, że jesteś brzytki, ani nic, bo jesteś pienkny, wienc się nie obrarzaj. Muwie tylko, że dla karzdego znajdzie sie jakieś kohajonce serduho! Albo inni wzieli Benię, mimo, rze pszyjehali po małego pieska. A wiesz dlaczego? Bo usiadła wielkom dópom na Pani stopie.... No nigdy nie zrozumiesz tyh człowiekuf! Bóziaki Rychu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Rychu, nie jestem suczenia, ale powinłam niom być. Muwie Ci, czasem to ja siem wstydzem tego, ze jestem z gatunku człowiekuf. Muwie Twoim jenzykiem, wiesz Rychu? Morze się ze mnom zakolegujesz, co? I razem bendziemy płakać nad pieskim rzyciem?
Wiesz, trohę się jusz naoglondałam kórestwa wobec zwierzont, i jak moge, to bronie i walcze o waszom pszyszłość. A morze byś tak te newe polizał co? Rzal mi jej.
I nie nażekaj tak, inne majom gożej nirz ty. Emirowa tylko wżeszczy i śle obelgi, ale seruho to ona ma mientkie. No ale co ja Ci tu gadam, pszecierz wiesz.
I nie trać nadzieji, jakaś pani po ciebie przyjdzie, wieżę w to!
Tyle razy byłam światkiem cudóf! Ostatnio w Gaju taka fajowa Pani pszyjehała po najbżytszego psa. Nie muwię, że jesteś brzytki, ani nic, bo jesteś pienkny, wienc się nie obrarzaj. Muwie tylko, że dla karzdego znajdzie sie jakieś kohajonce serduho! Albo inni wzieli Benię, mimo, rze pszyjehali po małego pieska. A wiesz dlaczego? Bo usiadła wielkom dópom na Pani stopie.... No nigdy nie zrozumiesz tyh człowiekuf! Bóziaki Rychu![/quote]

szkoda,rze nie jesteś suczenia; ale jak na człwieka to ty jesteś całkiem niegupia wiesz; chyba cie lubie;
ta ania to wsadziła tu moje zdjęncie na łańcuhu - jezdem wk... ny na niom - czy ona by haciała rzeby ktos jej pszypominał, rze była w niewoli; ona dobra kobieta jes ale.. jak to kobieta...tesz jom lubie, bo robi fajkne foty i nigdy nie muwiła o nas coś złego
gonia jagbyś pszyjehała to mi cos morzesz pszywieść np do rzarcia

Ricardo de Emir von Conndelrudy ( tak sie całkowicie nazywam , bo sam to wymysliłem !)

Link to comment
Share on other sites

zmys - jezdes? czy śpisz, albo gdzieś polazłeś?
mam taki namys: rzeby ta ania zrobiła , albo znalazła mojom fajnom fote, nieh emirowa jom pienknie oprawi, aty pszehandlujesz i bedzie jakaś kasa, co nie?
jeszcze bede myślał skond wzionć piniendze na te fszystkie nendze co tu ich pszyworzom albo nawet pszynoszom, bo same to nawet jusz łazic nie mogom i ze strahu to nawet nie zaszczekajom, tylko lerzom i w sercu placzom, rze majom przes ludzi takie zasrane rzycie !
Ryś

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...