Jump to content
Dogomania

SANTO już 5-ty rok w schronisku czeka na dom!!!


Noemi1

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='morisowa']Czyli jesteś już ... wolontariuszem - uczniem? :cool3:[/QUOTE]

Jak podpiszę umowę, to będę :eviltong: Może jutro uda mi się wyrobić, a jak nie to pewnie w czwartek się zawezmę, choć moja szefowa w Nowy Roku jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna :(

[quote name='APSA']Widziałam wczoraj kawałek jakiegoś programu o adopcjach z tą dziewczyną od Rocky'ego. A w programie przewinął się pan Darek z Felkiem (eks z rejonu 4 :) ) i kawałek pawilonu VII... z leżącą smutną ŁOwieczką...[/QUOTE]

Fajnie, tylko ŁOwieczki szkoda :(

Ingo, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj był szalony dzień....nie dość, że Zeus i Jack uciekły podczas wyprowadzania (jak to dobrze, że brama jeszcze była zamknięta!), Nurek zwariował na wybiegu i rzucał się na Czeko, w klatce Ginger rzuciła się na Refrena, Refren na Ginger a Rudy na dwójkę, Kasztan z mega odleżynami nie chodzi. hmm coś jeszcze? pewnie tak ale zapomniałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Dzisiaj był szalony dzień....nie dość, że Zeus i Jack uciekły podczas wyprowadzania (jak to dobrze, że brama jeszcze była zamknięta!), Nurek zwariował na wybiegu i rzucał się na Czeko, w klatce Ginger rzuciła się na Refrena, Refren na Ginger a Rudy na dwójkę, Kasztan z mega odleżynami nie chodzi. hmm coś jeszcze? pewnie tak ale zapomniałam.[/QUOTE]

Jeju, to faktycznie szalony dzień :(
Pewnie po tym Sylwestrze psiaki jeszcze nie doszły do siebie :(

A jeszcze Gacek poszedł do domu :)
A Sancik znowu został :(

Link to comment
Share on other sites

Gace to poszedł do adopcji częściowo dzięki magdyska25 :) Bo to ona te dwie panie na rejon przyprowadziła. Wybierały między kilkoma, w końcu wybrały Gacka. Pies na podwórko, ma szczekać i straszyć obcych, ale panie podejście do psa miały ok. Świadczy o tym choćby to, że Gacek je bez problemu zaakceptował, a wiadomo, do obcych jest dość nieufny. Nawet śmieszna sytuacja była. Pies przypięty w biurze. Wchodzi SM. Gacek ostro startuje ze szczekaniem. Starsza pani (była z córką, która mieszka obok) podchodzi uspokoić i pogłaskać psa. Pani ze Straży krzyczy - pani uważa! A babcia głaszcze Gacusia "ja go właśnie adoptuję" :)
Jeśli panowie w rodzinie się nie wygłupią (mówiłam ja ma wyglądać zapoznanie i jak może pies zareagować) to będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

To Gacek stanął na wyspkości zadania :)
Czyli słusznie przypomniałam magdysce25 o czym jeszcze zapomniała. Jednak czasem w tych smutnych sprawach są też pozytywne :)

Morisowa jesteś w niedz. w schronie?

Dziś skończyłam prace pilne dopiero po 14:00 więc nie było sensu się już wybierać taki kawał drogi na godzinę.
W tygodniu też muszę podjechać podpisać umowę, ale dopiero w poniedz. po południu będę wiedziała jak może się ten tydzień potoczyć.
Mam już coraz więcej fantów dla Lenki :)

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że się Gackowi udało :) To energiczny psiak, który zdecydowanie potrzebował domku do pilnowania :)
To ja się w niedz. melduję, ale chyba musisz Morisowa szykować więcej miejsca na fanty, bo dziś robię porządki w szafach i ciągle coś dla Was odkladam.
Zważywszy na zdolności bazarkowe KWL'a, będzie miał się czym wykazać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']KWL z pewnością już się cieszy :evil_lol:[/QUOTE]

Szczególnie z bielizny damskiej :eviltong:

[quote name='obraczus87']Przepraszam za SPAM, ale psiak uciekł - WARSZAWA OKĘCIE. Wszyscy proszą o pomoc w poszukiwaniach :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220297-POMOCY!!!!-UCIEKŁ-Sylwek!!!-OKĘCIE-ul.-Sabały!!!!!"]KLIK[/URL][/QUOTE]

Taki SPAM zawsze możesz klejać. Już rozesłałam do wszystkich, którzy przyszli mi do głowy z tej okolicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']obejrzałam, nie mój rozmiar...[/QUOTE]

:(

[quote name='magdyska25']na jakim etapie jesteście bazarku? prawdopodobnie będę miała jeszcze kilka rzeczy.
Cieszycie się? ;)[/QUOTE]

KWL mówił wczoraj, że dziś bierze się za szykowanie, tj. focenie i wrzucanie :)

Link to comment
Share on other sites

mogę się pochwalić?
nie będę chyba czekała. Wiadomość Morisowej wysłałam ale tutaj jeszcze wkleję bo według mnie nie można schroniskowego psa skreślać.
Pisałam gdzieś o swoim podopiecznym Dobku- pies wracał 2 razy z adopcji bo:
- był brudasem- w domu się załatwiał- niszczył- i podszczypywał dziecko
Zwrot z adopcji.
Druga adopcja:
- dom z ogrodem- przeskoczył ogrodzenie- zagryzł psa.
Wrócił z adopcji i od lutego z etykietką psa adhd (z tym akurat się zgadzam ale z drugiej strony miał spacery raz na tydzień/2 a młody z niego był cwaniaczek).

Pan Marek się uparł- wziął do siebie mimo pewności ze strony pewnych osób, że "od razu zagryzie mu wysterylizowaną sukę- nawet nie będzie wąchał".

Teraz Amon kołami do góry pokazuje brzuch do głaskania- z suką dogadał się dobrze- ustępuje jej- a dodatkowo bawi się z psami na spacerze i 2 psami- samcami siostry- jeden z nich to również doberman (widać na filmiku).

Normalnie kamień z serca mi spadł!

[IMG]http://images35.fotosik.pl/1114/09e1347de259218b.jpg[/IMG]


[URL="http://ud.interia.pl/html/getattach,mid,13260859591974677637,mpid,5,uid,48ef47a56a200dd9?f=video-2012-01-08-12-58-23.mp4"]video-2012-01-08-12-58-23.mp4[/URL]

nie wiem czy dobrze zrobiła wklejając tylko takie CUŚ (nie umiem filmików wgrywać....).


Dobek trafił na swojego ludzia i Ty Santo się doczekasz!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Magdyska filmiku nie widać :( Ale to miód na moje serce. Żebym ja tak umiała zaufać tej mojej czarnej bestii...
Raz się bawi z psiakiem na spacerze, a następnym razem z nienacka atakuje. Oczywiście zawsze chodzi w kagańcu, bo inaczej jatka murowana.
Też ma czasem adhd, ale jest tak kochana :)

Jutro postaram się zamieścić relację z niedzielnych spacerków, bo dziś już padam, a do tego od wczoraj trawi mnie migrena :(

Link to comment
Share on other sites

czytajac o Amonie, az serce sie smieje.
Miałam 2 dobermanki do spółki z rodzicami, gdy jeszcze u nich mieszkałam i potem kawałek trzeciej, bo juz z nimi nie mieszkałam, ale ona czasem pomieszkiwała u mnie.
Dobermany maja znakomita pamięć. Miłość do jednego ludzia, a resztę akceptują, jeśli ten ludź akceptuje. To tak ogólnie.
Były wspaniałe, chociaż wszystkie 3 po przejściach.
Ta ostatnia - Kizunia mając 6 miesięcy trafiła do moich rodziców jako 5-tego domu!!!!
Powody zwrotów były różne, a to była ciężko przerażona sunia, prawdopodobnie bita w któryms domu.
Umarła majac 12 lat i do końca swojego życia chodziła z głową nieco opuszczoną, patrzyła czujnie dookoła, reagowała strachem na gesty i ton głosu. Wychodziła na spacery z 3 osobami i nikt wiecej nie miał szansy wyprowadzić jej.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Inga ja nigdy nie miałam do czynienia z dobkami aż do momentu jak zobaczyłam go w małej klatce- tzw. domku i aż się trząsł na widok smyczy- wzięłam raz, drugi na spacer i tak się polubiliśmy.
Potem jeszcze jednego dobka- a raczej dobkę ale ona ma trudniej znaleźć dom....alergia pokarmowa- teraz to placki się porobiły no i już nie młoda....ostatnio nie czuła się za dobrze a to zdjęcie mnie zabija....
jak tutaj nie zwariować wśród tylu bezdomniaków...

[url]http://images47.fotosik.pl/1304/b28430b1e6c76270gen.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziobem trzaska straszliwie, ale jest moja wielką miłością.
Zapraszam do [B][I][URL="https://skydrive.live.com/?sc=photos#sc=photos&cid=9421e407553d4b33"][B][I][SIZE=3][COLOR=seagreen][FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=darkorchid]galerii moich zwierzów.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/URL]
[/I][/B]Tośka tez tam mam swoje zdjęcia[B][I]
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...