Jump to content
Dogomania

Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='mari23']ależ nie ma za co dziękować!
najlepsze podziękowanie to biegający zdrowy Krecik będzie !
daj znać, jak dojdą zastrzyki, bo w "sezonie przedświątecznym" to różnie z tym być może...[/QUOTE]

Oczywiście ,że jest za co :) i oczywiście,ze zaraz dam znać :)

[quote name='Casablanca']Zobaczyłam tylko fotki, bo czasu nie mam i szoku doznałam, łzy szczęścia mi popłynęły, ogromne postępy zrobił :)[/QUOTE]

nooo :) coraz częściej się podnosi :) tylko najgorzej,ze on taki szybciutki i powolne poruszanie nie jest w jego stylu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']
nooo :) coraz częściej się podnosi :) tylko najgorzej,ze on taki szybciutki i powolne poruszanie nie jest w jego stylu:)[/QUOTE]
I to pewnie go ratuje. Jakby był z niego cichy obserwator fotelowy, to nie miałby motywacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Dzisiaj przyszła przesyłka od mari23:lol: a w niej ....dwa opakowania 2,5 mg Nivalinu,jedno opakowanie 5mg Nivalinu i Cocarboxylaza :loveu::loveu::loveu:
Krecio zabezpieczony na dłużej :)

Dzieki serdeczne mari:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]


w tym opakowaniu 5mg Nivaliny i Cocarboxylazy jest tylko niestety tylko po 1 zastrzyku, zostało po Charlisiu...

a potrzeba więcej Cocarboxylazy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']w tym opakowaniu 5mg Nivaliny i Cocarboxylazy jest tylko niestety tylko po 1 zastrzyku, zostało po Charlisiu...

a potrzeba więcej Cocarboxylazy?[/QUOTE]

Nawet nie zagladałam w opakownia :) ale i tak i tak jest to drogocenny podarunek :)
O Cocarboxylazie musze pogadac z wetka :) wczoraj rozmawiałam i cały czas mnie meczyło,ze o czymś zapomniałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Nawet nie zagladałam w opakownia :) ale i tak i tak jest to drogocenny podarunek :)
O Cocarboxylazie musze pogadac z wetka :) wczoraj rozmawiałam i cały czas mnie meczyło,ze o czymś zapomniałam...[/QUOTE]

Charliś dostawał Cocarboxylazę, ale trzeba było odstawić, wątroba źle reagowała....

Link to comment
Share on other sites

No dziewczyny, mam nową miłość! Krecik to chłopak, który tak głęboko patrzy w oczy, że, jestem pewna, żadna z Was nie doznała takiego spojrzenia od żadnego, najlepszego nawet mężczyzny...
Śmiga, jak fryga, zaczepia łapką, domaga się jedzenia, czyha na miskę kolegi lub koleżanki.. no normalnie tornado!
Ale ta twarz i ten wzrok...
To moja nowa miłość, nowy idol - nic dodać, nic ująć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Cocarboxylaza strasznie boli, niestety...
Pewien mój tymczasowicz w trakcie kuracji odstawiał taki cyrk że wetki wymiękały i chyba losowały miedzy sobą która walnie zastrzyk....[/QUOTE]

Charlie znosił dzielnie i Cocarboxylazę, choć krótko, i Nivalin.....
za to Kiluś mój maleńki już na sam widok strzykawki robi taki jazgot i tak jęczy, że nie tylko lecznicę, ale i pół ulicy "stawia na nogi" nawet przy zwykłym szczepieniu :shake: kiedyś doktor skomentował "ale straszny panikarz", a ja na to: "jak każdy facet".... odpowiedzi nie było :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zycze Wam, aby kazde z Was spedzilo te Swieta tak jak tego pragnie. Tym z Was, ktorzy potrzebuja wsparcia, zycze aby je otrzymali. Tym, ktorzy sa chorzy, aby wyzdrowieli.Tym, ktorzy czuja sie samotni i nieszczesliwi, aby dostrzegli, ze otaczaja ich dobrzy, zyczliwi ludzie, a szczescie mozemy znalezc w nas samych.
Tym z Was, ktorzy lubia rodzinne spacery zycze pieknej, slonecznej pogody i sniegu skrzypiacego pod butami. Tym z Was, ktorzy chca po prostu odpoczac zycze spokoju. Tym, ktorzy pragna spotkac sie z przyjaciolmi i rodzina zycze jak najmilszego towarzystwa. A wszystkim nam zycze, abysmy pamietali, ze naprawde niewazne sa wszystkie umyte okna i jeszcze jedna salaterka swiatecznej potrawy. Ze wazne jest poczucie szczescia, milosci i afirmacji. Ze Swieta nie maja byc stresem lecz radoscia. A wiec:
Niech te Swieta przyniosa nam wszystkim radosc i pojednanie, niech przemina zdrowo, bez stresow i bez przejedzenia i przepicia. Niech sianko pod obrusem przypomni nam, ze nawet jesli nie zawsze mozemy sobie pozwolic na wszystko, to jednak nikt z nas nie umiera z glodu. Niech puste miejsce prze stole napelni nas radoscia wspomnien i wiara w pojednanie i spotkanie (kiedys, tam, moze w innym swiecie) z Osobami, ktorych zabraklo. Niech beda to Swieta Milosci do wszystkich Stworzen na tej ziemi, Radosci i doceniania Darow, ktore otrzymalismy, Wiary, ze zycie jest piekne i pelne Cudow i Nadziei.

Link to comment
Share on other sites

I ja także z całego serca życzę Wam wszystkim Świąt przepełnionych dobrem i radością !!!:loveu:
Niech to ogromne dobro, którym każdego dnia obdarzacie najbardziej skrzywdzonych i bezbronnych powróci do Was tysiąckrotnie !!!
:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:


i uważnie słuchajcie, co Wasze psiaki w Wigilię ludzkim głosem powiedzą ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek'][URL=http://img819.imageshack.us/i/imgp3524.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1189/imgp3524.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


No prawie jak świety Mikołaj :)


Zdrowych ,spokojnych świat :)
[URL=http://smajliki.ru/smilie-1117763655.html][IMG]http://s18.rimg.info/a2ba379e5c494eace29eb162a83af4d8.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...