Jump to content
Dogomania

Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku


kaja69

Recommended Posts

[quote name='Annaa4']Co tam u Krecika ?:)[/QUOTE]

Nic nowego...Krecik jak zwykle szałaput niesamowity,przy jedzeniu trzeba pilnować bo wymiótłby z wszystkich miseczek...
Na razie,odpukac z pęcherzem nic sie nie dzieje,ale cały czas dostaje Urinary...
Dostaje Nivalin,ale ma juz takie zrosty ,ze az chrupie jak sie igłę wbija:razz:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kaja69']Nic nowego...Krecik jak zwykle szałaput niesamowity,przy jedzeniu trzeba pilnować bo wymiótłby z wszystkich miseczek...
Na razie,odpukac z pęcherzem nic sie nie dzieje,ale cały czas dostaje Urinary...
Dostaje Nivalin,ale ma juz takie zrosty ,ze az chrupie jak sie igłę wbija:razz:...[/QUOTE]
:) Pamiętaj że się zobowiązałam do zakupu karmy dla niego, ale to dopiero w połowie stycznia daj znać jaka jest potrzebna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']:) Pamiętaj że się zobowiązałam do zakupu karmy dla niego, ale to dopiero w połowie stycznia daj znać jaka jest potrzebna :)[/QUOTE]

Aniu,dzięki bardzo :) ale to zbyt drogi prezent byłby :) jak już to dorzutkę na karme przyjmę :) Krecio cały czas wcina Royal Urinary ,a to bardzo droga karma:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK'][URL=http://tinypic.pl/dgs8dcs6pmh3][IMG]http://tinypic.pl/i/00147/dgs8dcs6pmh3_t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]



I ja także - choć serce mam pełne smutku dzisiaj - życzę Wam w Nowym 2012 Roku 366 szczęśliwych, dobrych dni, pokoju w sercu, zdrowia na ciele i duszy, a radości w domu, w pracy i na wszystkich wątkach dogomanii!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Krecika i swoim również życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku:) wszelkiej pomyślności :)
[URL=http://smajliki.ru/smilie-970574151.html][IMG]http://s17.rimg.info/156b0e61bb1a176c86ba94b166537c75.gif[/IMG][/URL]

Krecio dzisiaj dostał gotowane jedzonko:) taka mała skucha w ostanim dniu tego roku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Krecio bardzo dzielnie zniósł wystrzały:) prawdziwy facet :)[/QUOTE]

no proszę - chociaż jeden dzielny facet!!!!!
Kreciku - jestem z ciebie bardzo dumna !!!

u mnie nie bała się wystrzałów ani burz nie żyjąca od 9 lat Maja, no i Charliś też wcale się nie bał, teraz juz tylko Łatuś jest dzielny i szczekaniem wita każdy wystrzał - reszta.... panika totalna była :(
ale dwa lata temu zaaplikowałam środki uspokajające od weta - było jeszcze gorzej, i tak się śpiące obudziły biegając półprzytomnie po ścianach prawie.... a potem spały jeszcze 1,5 doby, aż sprawdzałam, czy nic im się nie stało..... teraz już nie faszeruję ich tabletkami, ale "niweluję" hałas chociaż troszkę - włączając radio i telewizor jednocześnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']no proszę - chociaż jeden dzielny facet!!!!!
Kreciku - jestem z ciebie bardzo dumna !!!

u mnie nie bała się wystrzałów ani burz nie żyjąca od 9 lat Maja, no i Charliś też wcale się nie bał, teraz juz tylko Łatuś jest dzielny i szczekaniem wita każdy wystrzał - reszta.... panika totalna była :(
ale dwa lata temu zaaplikowałam środki uspokajające od weta - było jeszcze gorzej, i tak się śpiące obudziły biegając półprzytomnie po ścianach prawie.... a potem spały jeszcze 1,5 doby, aż sprawdzałam, czy nic im się nie stało..... teraz już nie faszeruję ich tabletkami, ale "niweluję" hałas chociaż troszkę - włączając radio i telewizor jednocześnie[/QUOTE]


Patrz ,mamy te same doświadczenia..ja tez dwa lata temu testowałam na psach środki uspokajajace i nic z tego wg mnie lepiej bez znoszą...
U mnie częśc jest zestrachana na maxa,częśc nie panikuje ,część poszczekuje a Zuzia goni każdą petardę,nie można jej w ogóle przywołać do domu ...dzisiaj zlądowała dopiero o 1.17...a teraz odsypia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Aniu,dzięki bardzo :) ale to zbyt drogi prezent byłby :) jak już to dorzutkę na karme przyjmę :) Krecio cały czas wcina Royal Urinary ,a to bardzo droga karma:)[/QUOTE]
Uznam że tego nie napisałaś hehe :D Zresztą to dla Krecika a z tego co piszesz Krecik jedzenia nie odmawia :D.
Wracając do rozmowy wcześniej była mowa o tym mniejszym opakowaniu na ile mu starcza ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Annaa4']Uznam że tego nie napisałaś hehe :D Zresztą to dla Krecika a z tego co piszesz Krecik jedzenia nie odmawia :D.
Wracając do rozmowy wcześniej była mowa o tym mniejszym opakowaniu na ile mu starcza ?[/QUOTE]

ha ha ,usuwać posta nie będę :)

Krecio jedzenia nigdy nie odmawia...no raz tylko jak mu pęcherz mocno dokuczył:evil_lol:

Aniu,na razie jeszcze mam ...a małe opakowanie starczyło chyba coś koło tygodnia,nie pamietam juz dokładnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']ha ha ,usuwać posta nie będę :)

Krecio jedzenia nigdy nie odmawia...no raz tylko jak mu pęcherz mocno dokuczył:evil_lol:

Aniu,na razie jeszcze mam ...a małe opakowanie starczyło chyba coś koło tygodnia,nie pamietam juz dokładnie...[/QUOTE]

No to 14 kg będzie git hehe :D Daj proszę znać jak się będzie kończyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]Kajuni[/B]u,pewnie to jest na watku, ale mi umknęło.
Jak [B]Krecik[/B] się przemieszcza po domu bez wózeczka?[/QUOTE]

Krecio zawsze bardzo się spieszy i wtedy tylko przedniego napędu uzywa...jak się zamyśli i nie ma co robic wtedy włacza tylny napęd,mości sie np na posłaniu,próbuje zrobic pare kroków,pije wode tez na stojaco(czasem).Nigdy natomiast nie je na stojąco,bo on zawsze sie spieszy niesamowicie,zeby swoje zjeśc i zdąrzyc jeszcze przejrzeć i podebrac cos innym psom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Krecio zawsze bardzo się spieszy i wtedy tylko przedniego napędu uzywa...jak się zamyśli i nie ma co robic wtedy włacza tylny napęd,mości sie np na posłaniu,próbuje zrobic pare kroków,pije wode tez na stojaco(czasem).Nigdy natomiast nie je na stojąco,bo on zawsze sie spieszy niesamowicie,zeby swoje zjeśc i zdąrzyc jeszcze przejrzeć i podebrac cos innym psom...[/QUOTE]
No nie mogę ale z niego Gość hehe :)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Krecio zawsze bardzo się spieszy i wtedy tylko przedniego napędu uzywa...jak się zamyśli i nie ma co robic wtedy włacza tylny napęd,mości sie np na posłaniu,próbuje zrobic pare kroków,pije wode tez na stojaco(czasem).Nigdy natomiast nie je na stojąco,bo on zawsze sie spieszy niesamowicie,zeby swoje zjeśc i zdąrzyc jeszcze przejrzeć i podebrac cos innym psom...[/QUOTE]
Skoro włącza tylny napęd to pewnie kwestia przypomnienia sobie, że tego też się używa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Nic nowego...na łapki staje,jedna łapka jest słabsza i przy próbie chodzenia podcina ta silniejszą...poza tym swoim zwyczajem podkrada jedzonko innym...i musze sie przyznać ,ze troche go utuczyłam...[/QUOTE]
Aniu, to normalne chyba , ze troszke przytyl...skoro ma mniej ruchu niz piesek bez wozka.... no i fakt ze zostal odjajczony tez robi swoje...
moj Oli przypomnina troche boksera sredniej wagi....po kastracji... mimo ze biega jak dlugodystansowiec...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...