Jump to content
Dogomania

Krecik chłopak po wypadku ; kaleka na wózeczku


kaja69

Recommended Posts

  • Replies 519
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='kaja69']W "świecie karm" jest 7,5 kg Urinary za 159 zł ,po zalogowaniu i zakupach i rabacie 151,05zł :) Zamówiłam juz Kreciowi :) ....[/QUOTE]
Jako ekonomista z pierwszego wykształcenia jestem usatysfakcjonowana ;) Przelew poszedł, prosimy o potwierdzenie u nas jak dojdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']To nie jest tak dużo. Na ok. 3 miesiące, a jeśli Krecik będzie się dzielił z koleżeństwem, to pewnie na 3 dni :evil_lol:[/QUOTE]

Krecio wyznaje zasadę "co jest moje to jest tylko moje,a co twoje to tez jest moje" Krecio sie nie dzieli :) nawet jeden chrupek nie siegnie sie innemu :)

Tylko,że nie sfotografowuję karmy jak przyjdzie ,bo mam aparat u mechanika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Tylko,że nie sfotografowuję karmy jak przyjdzie ,bo mam aparat u mechanika :)[/QUOTE]
Ale my wiemy, jak wygląda Royal :evil_lol:
(Wiem, chcesz zrobić zdjęcie, żeby nie było, że Ty na Hawajach, a Krecio trawę wsuwa :diabloti:)

Nie pogniewasz się piesku? To nasz "klubowy" bazarek...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218551-Kosmetyki-pr%C3%B3bki-ciuchy-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-7-grudnia-%28Klub-Baloniarek%29?p=18098167#post18098167[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ale my wiemy, jak wygląda Royal :evil_lol:
(Wiem, chcesz zrobić zdjęcie, żeby nie było, że Ty na Hawajach, a Krecio trawę wsuwa :diabloti:)

Nie pogniewasz się piesku? To nasz "klubowy" bazarek...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218551-Kosmetyki-pr%C3%B3bki-ciuchy-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-do-7-grudnia-%28Klub-Baloniarek%29?p=18098167#post18098167[/URL][/QUOTE]


Dokladnie dlatego chciałam zrobic zdjęcie :) ale jak aparacik wróci z naprawy to przecież otwarte opakowanie tez moge cyknąć:) bo juz jest otwarte,dzisiaj karma na kolacyjke zdąrzyła dotrzeć :)
A tak swoja droga ..chciałabym słać pozdrowienia z Hawajów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']A tak swoją drogą, to może jakiś plan rejsu morskiego (charytatywnego) stwórzmy na lato???
Przecież w końcu jestem w posiadaniu stalowego jachtu pełnomorskiego - trzeba z niego w końcu zrobić użytek dogomaniacki!!![/QUOTE]

MOZE PLYWAJACA SALE KASTRACYJNA? plyniemy sobie wzdluz brzegu baltyckiego od szczecina po krolewiec i .... ciach,ciach.... bezdomniaki po drodze ciachamy....???

a propo jaka nazwe ma ten jacht?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Klimek']A tak swoją drogą, to może jakiś plan rejsu morskiego (charytatywnego) stwórzmy na lato???
Przecież w końcu jestem w posiadaniu stalowego jachtu pełnomorskiego - trzeba z niego w końcu zrobić użytek dogomaniacki!!![/QUOTE]

[quote name='Kava']MOZE PLYWAJACA SALE KASTRACYJNA? plyniemy sobie wzdluz brzegu baltyckiego od szczecina po krolewiec i .... ciach,ciach.... bezdomniaki po drodze ciachamy....???

a propo jaka nazwe ma ten jacht?[/QUOTE]

Ja juz mam pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pomysła ,musimy porozmawiać...miała bys jakas konferencja na skypa,ale ja oczywiście przegapiłam:(

Mam problem z Krecikiem,nigdy przedtem się z czyms takim nie spotkałam...Krecik wcina swoje koopy:( zauważyłam to juz jakis czas temu,ale myslałam,ze to moze ze względu na karmę...odkąd dostaje Royala,pomyślałam,ze karma lepsza to i koop mniej,ale nie...wczoraj złapałam go na goracym uczynku jak wciagał z apetytem ... fakt Krecik jest cały czas głodny,mógłby jeśc bez końca i wszystko,ale żeby koopy???

Link to comment
Share on other sites

To ,ze kocie koopy to delicje to wiem...bo tez swojego czasu moje wcinały,ale im to przeszło,oddechy czyste...ale nigdy się nie spotkałm,zeby swoje:roll: i to w takim tempie...cudzych nie rusza,bo mi któreś ostatnio zostawiło i tak zostało...nie tkniete...

Pampersy tez się na Kreciku nie sprawdzaja ,bo on jak tak śruba się porusza i wszystko ściąga...zakładałam na rózne sposoby i nic...tylko stosy posłań do prania,bo wszedzie posikuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']a widziałaś jak togaa Lolkowi sprytnie pampersy zakłada? z dziurka na ogon i tasiemkami do szeleczek przywiązuje
(ale Lolo jak szczeka to kupy wylatują jak z procy, to bez pieluchy kiepsko by było w domu)[/QUOTE]

O ja głu[ia c...nie przyjrzałam się ...myslałam,ze to dlatego,ze Lolus spionizowany na maxa...ja dziurke tez wycinałam a i tak zsuwał się albo siusiak był na zewnatrz...wiazałam w poprzek...dzięki ,ze mnie uswiadomiłaś:) a swoja drogą czubek ze mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']U nas pieluchy się nie sprawdzały. Przez dziurę na ogon i tak kupa wylatywała, a lekko luźniejsza powodowała znaczne zabrudzenie psa. Lepiej sprzątać i czyścić podłogę niż za każdym razem myć psa. Ale może u Krecika się sprawdzi.[/QUOTE]

Z tym ,odpukać ,u Krecika w porzadku,nawet jak w pampersa narobi ,to jest zwarta i gotowa do usuniecia,bez potrzeby kąpieli...tylko,zeby te pampersy się trzymały:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...