Jump to content
Dogomania

Gdy śmierć depcze po piętach...nowe wiadomosci


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja myślę,ze może ona m złe skojarzenia z bycia w domu z tą byłą właścicielką - toteż niechętnie wchodzi do budynku,. Może nie tylko dostawało jej się ale i na spacer nie mogła się doprosić, to ma jakiś uraz.
To by też tłumaczyło ,że bab mówiła, że miała z nią problem (przy wchodzeniu pewnie).
Teraz chyba w jakimś ogródku pomieszkuje i to jej się dobrze kojarzy i wcale nie chce wracać do budynku i po schodach

Link to comment
Share on other sites

To samo nasunęło się i nam niestety. Teraz mieszka w maleńkim domeczku z ogromnym ogrodem. Raj jakiego nogdy nie miała. Pani jej jednak zostawić nie chce. Oferowałyśmy pomoc wszelkiego rodzaju. Ryczałam jak bóbr, oczy w takim jakimś wilgotnym miejscu mam. Pani trwa przy swoim. Po ostatnim psie powiedziała sobie, że nie będzie miała więcej i tego się trzyma. [quote name='annavera']Ja myślę,ze może ona m złe skojarzenia z bycia w domu z tą byłą właścicielką - toteż niechętnie wchodzi do budynku,. Może nie tylko dostawało jej się ale i na spacer nie mogła się doprosić, to ma jakiś uraz.
To by też tłumaczyło ,że bab mówiła, że miała z nią problem (przy wchodzeniu pewnie).
Teraz chyba w jakimś ogródku pomieszkuje i to jej się dobrze kojarzy i wcale nie chce wracać do budynku i po schodach[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Państwo przyjechali zabrali Korę na spacer i psie zakupy. Jutro nowe podejście. Nie odpuszczą tak łatwo. Kciuki potrzebne nadal, żeby Kora pozwoliła sobie pomóc. Pani Genowefa, u której jest Kora chętnie przystała na dłuższe trzymanie Kory w razie gdyby proces oswajania ze schodami trwał dłużnej, bo wie, że tacy ludzie trafiają się raz na milion. Będzie wtedy codziennie zabierana na spacer przez tych Państwa( jak do tej pory zresztą) i ponawiane próby ze schodami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...