Jump to content
Dogomania

Wolontariusze Promyka

Members
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Wolontariusze Promyka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Wolontariusze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gdańsku ul. Przyrodników 14
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  wszechstronne ;)
 1. Wolontariusze Promyka

  Najpilniejsze adopcje w Gdańsku

  Ryjówka może mieć 7 lub 10 lat. Podałyśmy wiek z karty schronu, ale jest on prawdopodobny, bo pamiętajcie że w zeszłym roku miała szczeniaki!,więc strasznie stara być nie może. Suńka jest przekochana! Wdzięczna i oddana, tylko biedulka marznie.
 2. Wolontariusze Promyka

  Znaleziono suka czarny labrador...Gdańsk

  nie ma ani czipa, ani tatuażu i żadnej białej plamki też nie :( Niestety nadal nikt jej nie szuka. Mimo 3 lat pomocy w Promyku jeszcze nie moge sie nadziwić, ze ludzie wyrzucaja psy. Sunia widać,że jest z dobrego domu, była rozpieszczana i nie ma lęków itp. Jest cudowna. Powoli się w niej zakochuję i juz czuję, ze cieżko będzie mi sie rozstać z nią. Niunia (bo tak "roboczo" ją nazywam) jest niesamowita! opiszę wiecej jak bedę szukać dla niej domu, bo na razie staram sie nie myśleć o niej w kategorii psa niczyjego.
 3. Wolontariusze Promyka

  Znaleziono suka czarny labrador...Gdańsk

  a telefon milczy, nikt jej nie szuka...
 4. Wolontariusze Promyka

  Znaleziono suka czarny labrador...Gdańsk

  Pomóżcie proszę!!!
 5. Wolontariusze Promyka

  Znaleziono suka czarny labrador...Gdańsk

  W dniu 11 listopada 2011r. znaleziono na Trakcie Św. Wojciecha suczkę labradora czarnego. Sunia bardzo tęskni. Przebywa obecnie w domu tymczasowym. tel 792 602 002 [IMG]http://i41.tinypic.com/5ez4w7.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2bdt75.jpg[/IMG]
 6. Wolontariusze Promyka

  ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.

  UWAGA!!!!!!!!!!!!!! W DNIU 8 LISTOPADA 2011 ROKU W BORKOWIE ****ZAGINĄŁ CZARNY LABRADOR 4- LETNIA SUCZKA***** KTOKOLWIEK WIDZIAŁ PROSIMY O KONTAKT NUMER TEL. 721-916-555; 795-519-462 LUB ODPROWADZENIE UL. KWIATOWA 7 BORKOWO CZEKA NAGRODA!!!!!!!!!!!!! CZEKAJĄ ZROZPACZONE DZIECI. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację.
 7. Wolontariusze Promyka

  ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.

  Gratuluję!!! Super wieści! Dziewczyny jesteście niesamowite w tym co robicie! Podziwiam Was. Oby więcej było takich osób! Pozdrawiam.
 8. Wolontariusze Promyka

  Przyjaciele w wersji mini

  niestety dalej trwa przykry "urodzaj" na szczeniaki. Schronisko wypchane po brzegi, a adopcji jak na lekarstwo... te które zostaną na zimę w schronisku zapewne zostaną już na dłużej ... na wiosnę będą nowe szczeniaczki i nikt wyrośniętymi się już nie będzie interesował... teraz mają swoje 5 minut, dlatego prezentujemy je jak możemy...tylko tak możemy im pomóc...
 9. Wolontariusze Promyka

  ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.

  wczoraj około 21 przy ul Piastowskiej widziałam psa umaszczeniem podobnego do tej suni. Niestety skręcił/a w uliczkę i zanim zawróciłam autem to już pobiegła dalej. Nie wiem czy to była ona, ale skoro piszecie że była w tych okolicach to może była ona. Tylko wydaje mi się że była niższa niż "owczarek". Zaglądała do śmietnika przy ulicy i biegła taka "zahukana". To było na wysokości Piastowska/ Poznańska w stronę "stawków" pobiegła dlatego nie mogłam wjechać tam już autem :(
 10. Wolontariusze Promyka

  Gdynia - przygarnij mnie ,mój los w twoich rękach!!

  a może im pomóc i ocieplić budę dla tej suni która tam zostaje? W zeszłym roku pomagałam w ocieplaniu bud psom ze wsi. Zostało mi trochę papy, więc chętnie odstąpię. Styropian nie jest drogi kilka zł w markecie budowlanym i cienkie deseczki od wewnątrz i będzie miała cieplutką budkę na zimę. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany tak jak pisałam papę mogę odstąpić jest w rolce więc owija się nią budkę i nie przepuszcza wilgoci.
 11. Wolontariusze Promyka

  Furora-łańcuch wrośnięty w szyję- POMOCY! Potrzebny DT

  ZNALAZŁAM JĄ...JEST NA 7 STRONIE SCHRONISKA W ELBLĄGU... CZYLI NIE ZNALAZŁA SWOJEGO CZŁOWIEKA... A RACZEJ CZŁOWIEK JEJ NIE ZNALAZŁ...:shake:
 12. Wolontariusze Promyka

  Furora-łańcuch wrośnięty w szyję- POMOCY! Potrzebny DT

  co z sunią? Biedulka...brak słów...
 13. Wolontariusze Promyka

  Przyjaciele w wersji mini

  Zachęcamy do pomocy w szukaniu domu dla Zuzki i Feli. Obie suczki pilnie potrzebują domu, Zuzka dodatkowo czeka jeszcze na operację.
 14. Wolontariusze Promyka

  wyczekują nowych domów

  13 października 2011 Burbon pojechał do domu! Cieszymy się że udało mu się, że się doczekał. Wiek i nadchodząca zima zrobiłyby swoje... A w ciepłym domku i otaczającą go miłością będzie sobie długo, długo żył. Dziękujemy za adopcję i życzymy wszystkiego dobrego!
 15. Wolontariusze Promyka

  Najpilniejsze adopcje w Gdańsku

  Filka dzisiaj pojechała do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×