Jump to content
Dogomania

Gdy śmierć depcze po piętach...nowe wiadomosci


Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Było spotkanie poznała Cantadorra Korę, a Kora Cantadorrę. Kora została obdarowana prezentami, które zaczęła niezwłocznie konsumować i zajęło ją to tak bardzo, że już do nas nie wyszła. Ze zdobyczą poszła do domu i tyle ją widziałyśmy. Porozmawiałyśmy jeszcze chwilkę z panią Genowefą i też popędziłyśmy do przedświątecznych zajęć. Może Cantadorra znajdzie chwilkę i sama będzie chciała podzielić się wrażeniami z tej wizyty. Było bardzo sympatycznie za co z całego serca dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie dzięki za pamięć wraz z prośbą o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń świątecznych zdrowia, radości z codzienności, iskierek miłości od małych i dużych, szczęścia w naszej ziemskiej podróży.
[video=youtube;DWMuHIL_DsU]http://www.youtube.com/watch?v=DWMuHIL_DsU[/video]

Link to comment
Share on other sites

W przeddzień Wigilii poznałam Lumix oraz .... Koreczka :) Myślałam, że zobaczę smutnego, grubszego pieska, słabo chodzącego. A co moje oczy widzą? Dużą sunię, wpatrzoną w Panią Genowefę, z piękną lśniącą sierścią, radośnie biegając a i szczekającą. W kilku słowach: widzę sunię uśmiechniętą od ucha do ucha. Pani Genowefa dba o Koreczka, a Koreczek uwielbia Panią Genowefę. Sunia ma problemy ze stawami, jak to już niestety jest u starszych owczarkowatych, jednak jest pełna radości życia i nie lubi się rozstawać ze swoją Panią. Z nami też za długo nie była, porzuciła nas dla świńskiego ucha :) Bardzo się cieszę, że mogłam zobaczyć Korcię na żywo, to była duża radość patrzeć na zadowoloną, zadbaną i rozszczekaną sunieczkę :) Lumix, fajnie, że się poznałyśmy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oooo Cantadorra :) Czy ja aby nie mam u Ciebie jeszcze do odebrania fantów po bazarku ?

[B][COLOR=red]A wogóle to przyszłam prosić o głosy - pomóżcie, bo Klembów przegra bez Waszych głosów :[/COLOR][/B]

[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Gameta, fanty przeleżały w biurze u mnie pół roku i w końcu je zabrałam. Odezwij się, to coś znajdziemy dla ciebie.[/QUOTE]
Hmmm, nie dowlekłam się :( Znaczy już ich tam nie ma ? I nigdzie ich już nie ma? Bo tam były chyba jakieś byty dla młodego, tylko nie pamiętam jaki rozmiar - mogą być już i tak za małe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Hmmm, nie dowlekłam się :( Znaczy już ich tam nie ma ? I nigdzie ich już nie ma? Bo tam były chyba jakieś byty dla młodego, tylko nie pamiętam jaki rozmiar - mogą być już i tak za małe ;)[/QUOTE]
Na pewno są za małe. A jaki twój maluch ma teraz rozmiar?Może coś innego się znajdzie? Napisz rozmiar ciuszków i stopy :)

Link to comment
Share on other sites

U Korka wszystko po staremu. Nie chodzę tam teraz często, bo nie chcę żeby pani Genowefa stała ze mną na takim mrozie. Do środka nie wchodzę ponieważ przeważnie załatwiam to przy okazji spaceru ze swoimi psami. Rękę jednak trzymam na pulsie a raczej na telefonie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...