Jump to content
Dogomania

Psy które mnie kochały i reszta bandy


wilczy zew

Recommended Posts

Jestem tu, bo sama nie wiem, na jakim wątku miałam objaśniać skąd u mnie Mała.

Od pierwszego wejrzenia wpadła mi w oko, ale, że nie mam kasy, to mam ją na warunku hodowlanym, tzn. muszę ją wystawiać i muszę mieć młode kiedyś i 1 szczeniaczek wraca do hodowczyni. Na szczęście to nie żadna duża hodowla, ale bardzo w porządku kobieta, która ma 2 miniatury, jedną weterankę i jedną właśnie tę, która miała teraz szczeniorki. Poza tym ma ON-ki, ale też w ilościach znikomych (chyba 2). Byłam na przeglądzie miotu i po prostu wymiękłam. A kobieta ma telefony tylko od chętnych na kolanka, spoza Wrocławia, albo od dużych hodowli, klatkowych, więc szkoda było jej takiej pięknoty oddać i jej więcej nie zobaczyć, a na zmarnowanie jako wykorzystywanej na maksa w dużej hodowli nie oddałaby.

Link to comment
Share on other sites

Saththa, ta mała jest nierzeczywistej wielkości, my też nie możemy się nadziwić, że toto zachowuje się jak pies, a wygląda jak kukiełka. Dziś rzuciła się na wielki frotowy ręcznik kąpielowy wielkości prześcieradła i szarpała się z końcówką, nie dawała sobie tego wyrwać. I warczała przy tym pociesznym głosikiem.

Niestety już drugą noc mam słabo przespaną, bo drze się, jak ją zamykam (a muszę, bo któraś wielka mogłaby ją uszkodzić, gdy ta malizna zechciałaby się wepchać do mnie mimo, że jestem obłożona dużymi).

Link to comment
Share on other sites

Saththa, ta mała jest nierzeczywistej wielkości, my też nie możemy się nadziwić, że toto zachowuje się jak pies, a wygląda jak kukiełka. Dziś rzuciła się na wielki frotowy ręcznik kąpielowy wielkości prześcieradła i szarpała się z końcówką, nie dawała sobie tego wyrwać. I warczała przy tym pociesznym głosikiem.

Niestety już drugą noc mam słabo przespaną, bo drze się, jak ją zamykam (a muszę, bo któraś wielka mogłaby ją uszkodzić, gdy ta malizna zechciałaby się wepchać do mnie mimo, że jestem obłożona dużymi).

 

Heheh w koncu mimo wsio to pies jest :D

Widzicie jaka Sandra jest niedobra: czepiała się że fot nie ma a jak są to nawet literki nie napisała :obrazic:

 

Co sie obraża :) Dogo padłobyło :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...